Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 15 из 29
Показано с 141 по 150 из 289.
    Odo
    -

Re: Начнём снова перепись населения?

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Одо,вы заработали себе на квартиру?
    Наразі ще ні, але поступово наближаюсь до цього, чого і Вам бажаю ) Знайдіть собі пристойну роботу, де Вас цінуватимуть, як фахівця і переконайтесь, що у цьому немає ніц неможливого. Не можете знайти, подумайте про власний бізнес, де Ви самі визначатиме правила гри і зможете забезпечити инших роботою, тобто допоможете не лише собі, але й родинам своїх працівників.

Зрозумійте, що сидіти і нити, як усе кепсько і нічого не робити, щоб поліпшити ситуацію, це не варіянт.

Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Наразі ще ні, але поступово наближаюсь до цього, чого і Вам бажаю ) Знайдіть собі пристойну роботу, де Вас цінуватимуть, як фахівця і переконайтесь, що у цьому немає ніц неможливого. Не можете знайти, подумайте про власний бізнес, де Ви самі визначатиме правила гри і зможете забезпечити инших роботою, тобто допоможете не лише собі, але й родинам своїх працівників.
    Cпасибо за пожелание,но понимаете управлять людьми это не мое.Жду пока место освободится на одной из фирм.Но это не означает что я туда попаду.Потому что сколь раз перд моим носом за бабки всовывали других людей.

Для молодежи!Меня радует ваш оптимизм,может и будет будущее в этой ненормальной стране.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Cпасибо за пожелание,но понимаете управлять людьми это не мое.Жду пока место освободится на одной из фирм.
    Ну ось бачите, все ж таки є якісь варіянти окрім кримінальних
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ну ось бачите, все ж таки є якісь варіянти окрім кримінальних
    Есть но на квартиру хрен заработаю,может немного лучше жить стану и дочери больше перепадать будет.
    Инвалид умственного труда

Я вижу что мои юные товарищи на своей волне.
    Во первых, на работу в Полтаве устроился без всякого блата.... ответил на ваканисию на полтавском сайте...
    Вывод: главное хотеть. Ну естественно что-то для этого делать.
    Поменились обстоятельства и по первой моей просьбе, мне дали вакансию в Киеве в нашей же компании.
    Вывод: мозги и умение работать ценится без всякого блата.
    Собственная квартира в Киеве... конечно трабла... но было бы желение.
    А просить или сетовать на Бога правительсво, популячцию пингвинов в Антарктиде... Бесполезное, а самое главное самоуничтожающее занятие.
    Конечно можно пытаться объяснить везением. но я это называют умением менять обстоятельсва, окружение и воообще все вокруг..
    2.0

Пане Гость, ви не нервуйтеся, я нікого не ображала - елементарна констатація факту. я вчуся з цими людьми, і шо ви з них хочете, як їм "корочки" не вистачає? нашо тобі психолого-педагогічна освіта, якщо ти мішки тягаєш і мізки в тебе на більше не спроможні? люди неналежно оцінюють можливості і все! за кордоном он, більшість вдоволена так би мовити птушним рівнем освіти, зайняли собі щабель і все. я теж вчуся не за бажаною спеціальністю, але вона мені не зайва, а потрібна. здаю екзамени теж сама. а є такі, кому учитися не хочеться і не можеться. і не в однім педунівері, а поголовно. кому потрібне менеджери, які 2 до 2-х не додадуть? а таких купа. мені пропонували "по блату" на фізмат. а що я там робити буту, як я таблицю множення не знаю? тому не вважайте за особисту образу, але так воно й насправді є.
    Пророк

Все счастливы,хорошо пристроены!Жить поживать,только почему страна по швам трещит х.з.Ну вы блин и даете,точно в розовых очках ходите.Я просил вас всех оглянуться по сторонам.Я из жопы лезу что бы копейку заработать и в данный момент более менее нормально существую,но шире глаза откройте.Потому что все хотят работать в солидных фирмах,но не всем это дано.И если кому то в жизни подфартило,это не означает что так живет большенство.Если так жить всем,то кто будет вам в магазине за кассой стоять,кто будет вам хлеб печь???А вы знаете какую зарплату получают работники театра Гоголя и кукол??? Или вы считаете что там работают не люди,а киборги?Они ведь тоже хотят жить.Пока у нас будет в голове только свое ненасытное Я,хрен в этой державе будут улучшения.Потому что рано или поздно вы можете оказаться на месте тех кто живет на одну зарплату.
    2.0

та хто вам, Гость, сказав, що "подфартило"? всі лізуть. а те що в фірмах всім робить хоцца - теж папа-мама навчили. до речі, слюсарі там всякі, фрезери отримують від 1600 і вище, в залежності від розряду, обсгу робіт і т.п. це в нашій області, в Києві певно більше. так ніхто туда не хоче! чому, там же ж бабки є? нє, треба сидіти в офісі і гавкати на персонал, і бажано не напрягатися. а при вашому "любімому" совку за честь було трактор водити і на заводі пахати. а ким хоче бути молодь зараз - правильно: менеджером, юристом, актором кіно, жінкою міліонера. так шо нінада!

А вы знаете какую зарплату получают работники театра Гоголя и кукол???
    знаю. вони бюджетники, так шо не багато. и що з того? нехай нормальні постановки роблять, щоб їх дивитися можна було не ржучи. от в Севастополі, російський театр - ото театр. а в нас так - хоббі трупа. ну мені особисто не дуже подобається.
    Потому что рано или поздно вы можете оказаться на месте тех кто живет на одну зарплату.
    можемо, але не будемо. тут точно все в наших руках. не такі вже ми й тупі, щоб здаватися. :)
    Инвалид умственного труда

Потому что все хотят работать в солидных фирмах,но не всем это дано.
    Каждый норовит заниматься чужим делом, ибо свое скучное и не интересное?
    А вы знаете какую зарплату получают работники театра Гоголя и кукол???
    Это понтяно и прискорбно, но ИМХО культура должна существовать за меценацтво.
    Пока у нас будет в голове только свое ненасытное Я,хрен в этой державе будут улучшения.
    Взять и поделить! (с) П.П.Шариков.
    Этот способ уже пробовали.

Для того чтобы все более мение стало на свои места, должно проти лет 200, накопиться капитал, исчезнуть синдром мании моментального быстро обогащениея.
    змія болотяна ОЧКОва

Страна трещит по швам через те, що ніхто ніфіга робить не хоче. Всі як правильно зазначено вище хотять буть тупо-моделями, олігархами та їхніми дружинами. А пахать ніхто не хоче. От звідси і проблеми.
    А що стосується того, хто і як пристраюється, то це вже результат для багатьох (підкреслюю - не для всіх) праці. Праці важкої. Подекуди - дуже важкої.
    і в даному випадку не так важливо скільки ти заробляєш зараз. Важливо вміти заробляти більше і знати, що так воно буде. Бо ж наше життя цілковито в наших руках. А "багатий батя", або там дядя. Це вже у кого хто найдеться, іноді тільки додають проблем. Того шо дядя може буть крутим начальніком, але нормальною людиною, яка тобі скаже:" Іди і пробуй". Повірте, не всі пихають своїх рідненьких без мила в ж... у. Якщо виходить, то дядя посуті ніпрічем, бо ти домігся всього сам. А скількох виганяють з крутої роботи через елементарну тупість! Брали ж їх тільки того, шо есть дядя. А зараз, як відомо в більшості випадків свої умови диктує ринок і тупі хоть і начальнікови діти нікому нах не нужні.
    Якщо ж у вас щось не вийшло, то не треба всіх лупити одним і тим самим веслом.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 29

Теги для этой темы