Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 29
Показано с 131 по 140 из 289.
    Odo
    -

Re: Начнём снова перепись населения?

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    2Odo. Вы мне лишнюю цитатку приклеили.
    Вибачайте, вже виправив.

Пророк

Я вижу основная масса так ничего и не поняла.

Повторяю.Я работаю и хочу иметь достойную зарплату за свою работу.Я хочу платить налоги и знать что если я заболею то меня не выкинут нахрен из больницы.Меня тоже учили что воровать это плохо.Я никогда я никогда ради своей карьеры не переступлю через человека.Я не сказал что вы aneisha-дурна!У меня уйма знакомых закончила пед.институт и сейчас работают на ставку в 500гр,потому что у них нету блата и родных которые могут помочь им стать на ноги .Я видел немецких бабушек и знаю как они живут,только в чем виноваты наши бабушки и дедушки которые всю свою жизнь вкалывали на заводах и вери коммунистам?!Так в чем прелесть нынешней жизни ?!Наверное в том что могу орать что политики ....... !Нет меня такое не прет.Я пытался сменить работу но у нас в Полтаве круговая порука,на копейки вакансии есть,а если хочешь нормальную работу то плати взятки.Так это по вашему называется улучшение вашей жизни сегодня?И на фоне этих проблем нам сунут языковой вопрос!Да мне насрать на каком языке я буду общаться с людьми.Я хочу работать и иметь достойную оплату своего труда.Когда у меня не будет голова болеть о том как прокормить семью и заплатить за квартиру,только тогда я начну думать про свое культурное начало.Мы радуемся что нам досталась квартира от родителей и что мы живы и здоровы,но большенство не имеют даже этого.А мы говорим у нас все прекрасно.Моя хата з краю-я нічого не знаю.Все мои знакомые и друзья работают,но большенство живет в общежитиях и мечтают иметь собственную квартиру.Но мы то далеки от ихних проблем.Начинать нужно с себя ,но смотреть мы обязаны дальше своей квартиры и двора.И что бы было понятнее подумайте что бы вы делали в такой вот ситуации.Вы закончили институт и приехали в Полтаву молодым специалистом,тут у вас нету родных и знакомых,а только комната в общаге.Вы сможете с ничего построить тут жизнь?(учитывайте что вы можете заболеть).
    змія болотяна ОЧКОва

Я довго писати не буду. Не бачу сенсу.
    Скажу одне. ЩОб щось мати - треба щось для цього робити. Основу зараз складають ваші мізки. а не бабки. і якщо дуже хотіти, то всього можна досягти. Головне не зациклюватись на тому що у вас чогось немає і ВИ МОЖЕТЕ ЗАХВОРІТИ. Якщо ж так, то можна прям щас замовити цинковий гроб, лягти в нього і тупо ждать. Все одно нічого ж не зміниться?:)
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Я довго писати не буду. Не бачу сенсу.
    Скажу одне. ЩОб щось мати - треба щось для цього робити. Основу зараз складають ваші мізки. а не бабаки. і якщо дуже хотіти, то всього можна досягти. Головне не зациклюватись на тому що у вас чогось немає і ВИ МОЖЕТЕ ЗАХВОРІТИ. Якщо ж так, то можна прям щас замовити цинковий гроб, лягти в нього і тупо ждать. Все одно нічого ж не зміниться?:)
    Ваш мозок в нашій державі без бабок и блату-сіра речовина!

Ще раз повторюю!!!Нічого особостого.Бо ви вже усе на свій рахунок записали.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    И что бы было понятнее подумайте что бы вы делали в такой вот ситуации.Вы закончили институт и приехали в Полтаву молодым специалистом,тут у вас нету родных и знакомых,а только комната в общаге.Вы сможете с ничего построить тут жизнь?(учитывайте что вы можете заболеть).[/B]
    І що у цій ситуації непереборного? У мене була майже подібна до змальованої Вами ситуація, про подробиці розводитися не буду, але всі проблеми рано чи пізно вирішуються якісь складніше, якісь простіше. Що саме здається Вам таким вже неможливим?
    Ваш мозок в нашій державі без бабок и блату-сіра речовина! Ще раз повторюю!!!Нічого особостого.Бо ви вже усе на свій рахунок записали.
    Мені чомусь здається, що саме радянські уявлення про життя і тримають Вас у темряві нерозуміння сучасних реалій, бо саме совок привчив людей до моделі держави зі суміші дитсадочка з тюрмою, де за все подбає про Вас хтось, і Вам же про Вас все доповість. Ні, сьогодні людина мусить бути дорослою і сама вирішувати як їй рухатись у якому напрямку, і відповідати за цей вибір. Звісно відповідальність і дорослість це не надто приємно і легко, краще гратися у пісочку зі "совочком". Еге?
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    І що у цій ситуації непереборного? У мене була майже подібна до змальованої Вами ситуація, про подробиці розводитися не буду, але всі проблеми рано чи пізно вирішуються якісь складніше, якісь простіше. Що саме здається Вам таким вже неможливим?

Як заробити собі на житло в цій країні?І при цьому нічого не вкрасти і ні кого не вбити?
    2.0

купа людей ні з чим їде до Києва і там залишається. зразу важко - потім кльово. витримують не всі, а найсильніші - це звичайний закон виживання. знаєм ми ваших педінстітутовскіх випускників: пішли туди, бо на більше мізків не вистачило, а потім маються горем від розуму, я б таких в пту відправляла - толку більше було б. я теж мріяла в Київ на журналістику, не вистачило бабла і що з того? тричі поступала в той таки педінстітут, без "взяток, блата", тіки репетитор мене на другий рік трохи піднатаскав за 2 місяці. і за третім разом я вступила на БЕЗКОШТОВНЕ відділення, вчуся, працюю, і вважаю що просто так нічо не виходить. мені мало моїх грошей, але не скаржуся. коли будуть розвязані руки від навчання зможу більше. мені цікаво жити, коли з неба ніо не падає просто так.
    ніхто не каже що у нас все прекрасно, є купа проблем, але вирішувати їх теж доведеться нам. або стогнати все життя.
    2 Гость: Вы закончили институт и приехали в Полтаву молодым специалистом,тут у вас нету родных и знакомых,а только комната в общаге.Вы сможете с ничего построить тут жизнь?(учитывайте что вы можете заболеть).
    знову ж таки, не подобається - обирайте щось інше. їдьте на район. а кімната в "общаге" це вже не мало. я знаю людей які рвонули в столицю не маючи там нічого, і прижилися. якщо вам не до вподоби така метода - ваше право. світ надто жорстокий, щоб щось в ньому діставалося на шару.
    змія болотяна ОЧКОва

Ваш мозок в нашій державі без бабок и блату-сіра речовина!

Ще раз повторюю!!!Нічого особостого.Бо ви вже усе на свій рахунок записали.
    Нічого я на власний рахунок не записую. Я просто не можу зрозуміти, як можна настільки песимістично ставитися до оточуючого світу. І мені дивно, що молода людина, у якої є робота і що там іще у вас є.... сподіваюсь багато чого, така зла на весь білий світ. Розслабтеся. насправді не все так погано, як уявляється.
    Odo
    -

Як заробити собі на житло в цій країні?І при цьому нічого не вкрасти і ні кого не вбити?
    Я не знаю, який у Вас фах, але я на те саме заробляю версткою та дизайном. Мій фах за освітою не давав мені жодних надій на стабільний заробіток, тому мені довелось перейти у суміжну (досить близьку) до нього царину дизайну, що зараз оплачується досить пристойно. Якщо Ваш фах не оплачується так, як Ви би цього хотіли, шукайте у якійсь суміжній області.
    Пророк

Я вижу что мои юные товарищи на своей волне.

Одо,вы заработали себе на квартиру?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    купа людей ні з чим їде до Києва і там залишається. зразу важко - потім кльово. витримують не всі, а найсильніші - це звичайний закон виживання. знаєм ми ваших педінстітутовскіх випускників: пішли туди, бо на більше мізків не вистачило, а потім маються горем від розуму, я б таких в пту відправляла - толку більше було б.
    Ты отправляй куда хочешь,но оскорблять людей перестань!!!
+ Ответить в теме
Страница 14 из 29

Теги для этой темы