Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 13 из 29
Показано с 121 по 130 из 289.
    Пророк

Re: Начнём снова перепись населения?

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    А хто казав, що вже завтра буде добре? І що народ України для цього зробив і робить, вивчають албанській, п'ют пиво?

Вони лають президента, в той час як я самі не можуть навести порядок у власному під'їзді...
    Есть доля правды в твоих словах,но только доля.Нашему народу не создают условия для жизни,он выживает,а не живет.Вот вспомните как в советское время бабушки и мамы во дворах за клумбами ухаживали!Как люди семьями дружили и в гости ходили.Потому что у людей была стабильная жизнь и зарплата.Пусть в магазинах не было того изобилия как сейчас,но было все жизненно необходимое.А в данный момент все пенсионеры почти нищие,среднее поколение все на заработках,а молодежи только пиво нужно.Будет у людей достойный уровень жизни они сами начнут менять свое отношение к жизни.И тогда им будет сугубо до лампочки кто и на каком языке разговаривает.

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Будет у людей достойный уровень жизни они сами начнут менять свое отношение к жизни.
    Але для того, шоб мать нормальне життя, треба шось робить, а не чекать поки "ПРАНА прідєт".
    Ми всі по суті діти того, про що ви пишете. Але не забувайте шо тоді все падало з неба. не треба було про шось перейматися самому. садік-школа. В інстітут поступать - напрягаться не нада. Потом дають роботу - тож без проблєм. Канєха, потом можна і клумбу під вікном розводить. Та держава виховувала безвольну людину, якій все давали і самій їй робити нічого не треба було.
    А власть то, меняється! Такого вже нема. Мої батьки наприклад більш задоволені тим, шо мають зараз. Тепер ми повинні всього добиватися самі. Жодна лержава нічого просто так нікому не дає. Треба стукати і просити. А єслі нєхоца - то це вже тількі ваші проблеми.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Вы прямо описываете , как сейчас русскоязычные родители, вынуждены отдавать детей в украиноязычные школы.
    Або як україномовні батьки змушені були своїх україномовних дітей до російських гімназій, а пізніше шкіл віддавати кілька сторіч поспіль.
    Вызывает. И сочувствие, и понимание. Однако, колбасить их начало в 92-м. Под эту тему колбасы, они начали истреблять национальные корни других народов,проживающих на одной с ними территории.
    Ні, кількома сторіччями раніше, ще за часів, коли «кніґі літовскія пєчаті» забороняли звідти все і пішло. Взагалі цікаве якесь у Вас уявлення про історію, тільки у свій бік граєте? Здається це подвійною бухгалтерією зветься або подвійними стандартами: ось нас як ображають, а те що ми когось ображали кілька сторіч, ну дик то ж дрібнички, то ж все від надміру братньої любові, а так ми всі білі та пухнасті. Ні, добродію не вийде, помилки треба визнавати і щиро визнавати, беззастережно. Тільки так можна досягти взаєморозуміння, а Ви щось крутите, виляєте, не гарно і не красиво… і головне — не щиро.
    Неправда. Школ катастрофически мало. А уроки русского в таком малом обьёме только калечат речь и правописание. Я думаю, что уже лет через пять будут "прекрасные" результаты...
    Приєднуюсь до слів Адміна і очікую на поверненя рідної мови українському народові, бо ми того гідні.
    А вот этим я на жаль не горжусь.И пока у нашей власти будут эти крахоборы!Гордиться отказываюсь,так как нечем.Одна нищета,корупция и криминал!
    А Ви пригадайте з чого починалися Штати, або Польщу у перші часи незалежности, коли Йосипу Пілсудському довелось вчинити держпереворот, щоб повиганяти всю наволоч, що так само крала й оббирала молоду державу. Народження це завжди біль, від нього не втечеш, але після нього починається життя новонародженної істоти.
    Вот вспомните как в советское время бабушки и мамы во дворах за клумбами ухаживали!Как люди семьями дружили и в гости ходили.Потому что у людей была стабильная жизнь и зарплата.Пусть в магазинах не было того изобилия как сейчас,но было все жизненно необходимое.
    Я чудово все пам’ятаю і пусті полиці у магазинах, з кількома банками позаторішніх консервів, котрі зараз не всяка кішка погодиться з’їсти, хіба на знак протесту проти вигаданих хворобливою уявою утисків російськомовних :)) Товстелезних просто неохопних жінок з неголеними ногами, завше смердючі солярою автобуси, котрі чекати требі цілу вічність на зупинці, а инколи просто йти ні з чим додому, бо водій забухав і сполучення твого мікрорайону з центром міста до завтра не буде. А ще пам’ятаю які були зарплатні 50-70 рублів на місяць в усіх, максимум був 140, але то для інженерів, vip-персон — партійних босів, а для решти новорічний подарунок у вигляді пакунка з їжею. Дійсно, яке ж було щасливе життя — рівномірне розподілення злиднів, від котрих люди завербовувалися у Сибір, бо там було чарівне слово «коефіцієнт», тобто грошей трохи більше, і через пару рочків можна було придбати аж «Запорожця», вишукана машина скажу я Вам, до речі не хочете придбати зараз? Так, щоб згадати ліпше, як воно тоді було. А у Сибіру теж людям весело жилось, одна моя знайома, що прожила там кілька років розповідала про те, як инколи увечері, зайшовши додому люди розуміли, що спати їм сьогодні не доведеться, бо на вулиці -30°С і дома стільки ж, бо світло вимкнули, і газу немає, і гарячої води відповідно теж, тож зігрітися після вулиці шансів нема, тоді увесь будинок (це про місто і міські будинки) виходили надвір і розводили вогнище, щоб зігрітися і так проходила ніч, а на ранок ішли на роботу. Не бажаєте спробувати?

А ще пригадйте, що у кожному трудовому колективі були кгбістські інформатори-стукачки, і що коли такий сидів разом з усіма за столом, то люди тихенько перестукувались, щоб подати знак, що за столом стукачок і говорити можна лише затверджені партією та політбюро речі, бо инакше можна «завербуватись» до Сибіру навіть не на пару роіків безкоштовної праці, щоб створювати для тих, хто залишився працювати все ж за горші хоч і невеликі — образ світлого майбутнього.
    А в данный момент все пенсионеры почти нищие,среднее поколение все на заработках,а молодежи только пиво нужно.Будет у людей достойный уровень жизни они сами начнут менять свое отношение к жизни.И тогда им будет сугубо до лампочки кто и на каком языке разговаривает.
    Гумор у тому, що саме тому що людям «до лампочки» якою вони мовою говорять, вони і погано живуть. Доки ми не усвідомимо цей зв’язок — наше життя не покращає, бо дерево починає рости з коренів, і лише дерево, що має здорові й міцні корені матиме таку ж розкішну крону, а ми хочемо корені підрізати, а крона щоб забуяла. У природи свої невблаганні закони і проти них не попреш.
    Пророк

А сейчас ты не на "смердючих" автобусах ездишь?!И смотришь на пенсионеров который пустыми гласами смотрят на все то что лежит на прилавках и не могут себе его купить!Не толчешься в час пик на остановках????Залазишь в три погибели согнутый в ту конченную маршрутку и платишь за то что кто то стоит у тебя на ноге.Да ты парень извращенец если наблюдаешь за толстыми тетками с небритыми ногами.И я не помню такого что бы водители автобусов в городе уходили в запой и город был без транспорта(может ты свое село имеешь в виду).Мой отец на заводе получал 350-400 руб,а мать 150-200.И каждый год я ездил на море,покупали мебель.А сколько мне с зарплатой 700 гривен копить на таврию в наше время????!!!И при чем тут Сибирь?????Тебя завтра сын депутата переедет в доль и поперек и ему ничего за это не будет,а твоя семья получит компенсацию в размере двух или трех тысяч(как раз на похороны).Это твое улучшение.У меня сейчас на работе стукачей не меньше и что с того?!И то что мое начальство каждый год на Кипре отдыхает,а я на Ворскле,это нормально по твоему?И скажи мой дорогой как в наше время можно честным путем заработать на квартиру?А то что у нас в больницах с людьми как со скотами общаются,и если у тебя нету денег ползи на кладбище-это тоже нормально!Зайди в онкологическое отделение и посмотри в каких условиях смертники лежат!Платят сумашедшие деньги,а им даже горшок не могут дать!Что дипломы в институтах покупаются и эти люди потом нас лечат-это нормально???
    2.0

Я б порівняла нашу державу з людиною, що довго і важко хворіла після "удару неазлежності", адаптовувалася дихати новим повітрям, жити по-новому. І ось тільки тепер вона "вичухується", очі починають блищати, зявляються конкретні цілі. Але якось люди помінялися, багатьом абсолютно фіолетово до долі держави. Мені розказувала одна вчителька, що дітки 14-15 років ржуть як коні від слів "доблесть, честь, відвага". Тепер панують терміни "крутий, наворочений, пацан". І до чого тут державн політика - не розумію. Мабуть "попортилися" мізки батьків оти 15-літніх, бо все я на мене, іде з сім*ї...

а щодо цього : Вот вспомните как в советское время бабушки и мамы во дворах за клумбами ухаживали!Как люди семьями дружили и в гости ходили.
    і зараз є таке. не всюди, але є. урбанізація пане, коли ми сидимо за кампами більшу частину сучасного життя - коли сім*ями дружити? цивілізований світ проміняв живу розмову на аську. а не тому, що ви кажете Потому что у людей была стабильная жизнь и зарплата.

Пусть в магазинах не было того изобилия как сейчас,но было все жизненно необходимое.
    та да, стопудів. в мене мама сама собі шмотки шила, бо те жизненнонєобходімоє було таким страшним...

А в данный момент все пенсионеры почти нищие,среднее поколение все на заработках,а молодежи только пиво нужно.
    отут самі кажете - молоді треба тіки пиво. а хіба політики його пропагують? знову ж таки, трабли виховання. пенсіонери за межею виживання, бо їх більше ніж молоді - це теж перехідний етап з наслідками. до того ж купа люду заробляє за кордоном не декларуючи доходів. а то не малі гроші для бюджетів, плюс тіньові зарплати... самі розумієте...

Будет у людей достойный уровень жизни они сами начнут менять свое отношение к жизни.И тогда им будет сугубо до лампочки кто и на каком языке разговаривает.
    а не буде. спробуйте щось сказати представнику хоч тієї ж Америки про їхнідержавні симводи - вони вас порвуть, як Петлюрівську гармошку. те ж саме в Євроі. Їм ніхто типу доброго дяді життя хорошого не робив, і нам не зробить. Доки ми самі того не зробимо. Вам не набридло заглядати комусь в рот? Ми не любимо себе в контексті СВОГО народу, і від того проблеми. Ми плутаємо націоналізм з нацизмом, що говорить про рівень нашого розвитку, ми ненавидимо рідну мову бо вона малороська, ми... а потім хочемо аби до нас дружньо ставилися інші народи. не буде такого, поки ми самі не визнаємо і не доведемо що ми маємо своє Я, що ми народ, держава з усіма її атрибутами. нехай це звучить пафосно, але іншого шляху до нормального життя немає
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Але для того, шоб мать нормальне життя, треба шось робить, а не чекать поки "ПРАНА прідєт".
    Ми всі по суті діти того, про що ви пишете. Але не забувайте шо тоді все падало з неба. не треба було про шось перейматися самому. садік-школа. В інстітут поступать - напрягаться не нада. Потом дають роботу - тож без проблєм. Канєха, потом можна і клумбу під вікном розводить. Та держава виховувала безвольну людину, якій все давали і самій їй робити нічого не треба було.
    А власть то, меняється! Такого вже нема. Мої батьки наприклад більш задоволені тим, шо мають зараз. Тепер ми повинні всього добиватися самі. Жодна лержава нічого просто так нікому не дає. Треба стукати і просити. А єслі нєхоца - то це вже тількі ваші проблеми.
    Тебя родители кормят!Вот заведешь семью тогда и поговорим.И жить на всем готовом каждый дурак умеет

Я тут немного сорвался.Но меня достал беспредел который происходит в нашей стране.Прошу прощения если кого обидел.Личного тут ничего нет.
    2.0

2 ГОСТЬ: А сейчас ты не на "смердючих" автобусах ездишь?!И смотришь на пенсионеров который пустыми гласами смотрят на все то что лежит на прилавках и не могут себе его купить!Не толчешься в час пик на остановках????Залазишь в три погибели согнутый в ту конченную маршрутку и платишь за то что кто то стоит у тебя на ноге.Да ты парень извращенец если наблюдаешь за толстыми тетками с небритыми ногами.И я не помню такого что бы водители автобусов в городе уходили в запой и город был без транспорта(может ты свое село имеешь в виду).Мой отец на заводе получал 350-400 руб,а мать 150-200.И каждый год я ездил на море,покупали мебель.А сколько мне с зарплатой 700 гривен копить на таврию в наше время????!!!И при чем тут Сибирь?????Тебя завтра сын депутата переедет в доль и поперек и ему ничего за это не будет,а твоя семья получит компенсацию в размере двух или трех тысяч(как раз на похороны).Это твое улучшение.У меня сейчас на работе стукачей не меньше и что с того?!И то что мое начальство каждый год на Кипре отдыхает,а я на Ворскле,это нормально по твоему?И скажи мой дорогой как в наше время можно честным путем заработать на квартиру?А то что у нас в больницах с людьми как со скотами общаются,и если у тебя нету денег ползи на кладбище-это тоже нормально!Зайди в онкологическое отделение и посмотри в каких условиях смертники лежат!Платят сумашедшие деньги,а им даже горшок не могут дать!Что дипломы в институтах покупаются и эти люди потом нас лечат-это нормально???

пане, ви от маєте інтернет, маєте роботу, маєте свої 700 гривень і з того ні разу не радієте? багато хто має менше, але насолоджуєься життям! І чому вас ратує що начальство їздить на Кіпр? ви теж можете, просто не хочете! а захочете - заробите грошей! насправді поїхати за кордон нині не так вже й дорого. ну не Кіпр, але там Прага, Аланія, Варшава - потягнете, як захочете. ви що, каліка? мабуть ні, тоді йдете і пропонуєте свої послуги роботодавцям, в залежності від умінь вам пропонують зарплату. я, наприклад, живу з батьками, чоловіком, заробляю майже те, що й ви, сплачую кредит і планую сім днів відпочити з люкс-комфортом. у мене є мета - я її досягаю. а ви тільки стогнете, а ще й чоловік! айайай! от чому наші девучки людблять арабів - їм релігія заборняє бабі жалітися на проблеми: вони все можуть, все дістануть. я згодна, багато нечесності існує нині. але раніше все це теж було: на щастя зникає з розмовної мови слівце "по блату", а раніше то був універсальний "сімсімоткройся". тапер маєш бабки - бери все що хочеш! ви думаєте, при совку краще жили рядові люди - їх в тому тільки переконували. добре жили тільки ті, хто на верхотурі - начальники там, головлікарі і т.п. тому не скигліть, а робіть все для свого блага САМІ! я наприклад як чогось дуже схочу, то воно в мене буде. а якщо ще нема - знач по-справжньому не хотілося. робіть висновки.
    змія болотяна ОЧКОва

Тебя родители кормят!Вот заведешь семью тогда и поговорим.И жить на всем готовом каждый дурак умеет
    По-перше, я не дурна.
    По-друге, Ви про мене нічого не знаєте. Якщо в мене є батьки, то це ще не означає, що вони мене кормлять. І те, що живу я з ними, зовсім не значить, що я в сім"ю не приношу грошей. Не знаю, чому Вам все це пояснюю, та все ж... Моя мама іноді дуже переживає з того приводу, що вона заробляє менше ніж я. А сім"ю я не завожу, через те, що для цього треба бути готовим - морально і матеріально.
    Так, я молода. Але в свої 21, я маю роботу. Багато хто про таку мріє. І все що я маю, я маю, завдяки своїм старанням, бажанню. Воно зароблене потом і кровью. Тому попрошу не робити поспішних висновків.

Їдемо далі. Все про що ви пишете
    Тебя завтра сын депутата переедет в доль и поперек и ему ничего за это не будет,а твоя семья получит компенсацию в размере двух или трех тысяч(как раз на похороны).У меня сейчас на работе стукачей не меньше и что с того?!И то что мое начальство каждый год на Кипре отдыхает,а я на Ворскле,это нормально по твоему?А то что у нас в больницах с людьми как со скотами общаются,и если у тебя нету денег ползи на кладбище-это тоже нормально!Зайди в онкологическое отделение и посмотри в каких условиях смертники лежат!Платят сумашедшие деньги,а им даже горшок не могут дать!
    було і раніше. Про це бажали мовчати, а зараз можна говорити.
    Бідні наші пенсіонери. Багато з них далеко не бідні. Та все ж у більшості очі таки пусті з голодухи. А хто винен? Та ваше тогдашнє життя. Система, яка їх кормить була опрацьована в СОВКУ. А зараз пенсіонерів більше ніж працюючих. Як прикажете їх прокормити? Дуже сумніваюсь, що ви коли бачите розрахунковий листочок по зарплаті не матюкаєтесь, рахуючи податки, а ідете в бюстгалтерію і просите вирахувати з Вас більше, даби у житті пенсіонерів почалась біліша смуга. У Європі життя починається з виходом на пенсію. Ви б бачили німецьких бабунь. Вони стильні, красиві і відпочивають у екскурсіях, походах і турпоїздках. Чому, та тому шо там люди звикли забезпечувати себе самі. Сподіваюсь ми теж цього колись навчимося, а не будем тицькати пальцями "Харашо там, где нас нет". Я хочу жити тут, але так як в Європі. І думаю, що тільки ті, хто не бачили їхнього життя можуть говорити, що там погано. Та ніфіга.
    Инвалид умственного труда

И смотришь на пенсионеров который пустыми гласами смотрят на все то что лежит на прилавках и не могут себе его купить!
    То что они не могут купить это немного и их вина, как это не жестоко...
    Мои бабушка и дедушка НИКОГДА не будут этого делать потому что они воспитали сыновей дочерей и внуков, которые не позволят чтобы они на старости лет в чемто нуждались....
    Конечно можно все сваливать на государство что не обеспечивает и тому подобное...
    А получается что приходится платить и за свои ошибки....
    Def
    .

2Odo. Вы мне лишнюю цитатку приклеили.
    Подитожу. Правители у нас гавно. А те , кто думает, что в государстве что то делается для народа, полоумный.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 29

Теги для этой темы