Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Філософф

Ждало поле ягоды...

ЖЖЖдаттть!Ждать!Ждать... Я не умею ждать. Меня на это не хватает. Ждать, когда начнентся весна, приедет тралик, случиться 17:15, придет СМС.
    А у меня только 10 пальцев...
    Чем забинтовать время ожидания?Я совсем не умею ждать, в это время я трачусь и мелею.Научи.

Пророк
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    ЖЖЖдаттть!Ждать!Ждать... Я не умею ждать. Меня на это не хватает. Ждать, когда начнентся весна, приедет тралик, случиться 17:15, придет СМС.
    Як на мене, це велике мистецтво - вміти чекати! Чекати і при цьому не нервувати, не згризати тонни шоколаду, не обкусувати нігті, не виглядати у вікно, не дивитися на дорогу, забути, де лежить телефон і т.д.
    Я не володію цим мистецтвом. Але я стараюся зробити так, щоб мінімізувати витрату своїх нервових клітин.

Пам"ятаю одне переломне літо...(2005р)...я тоді трохи навчилася.

Досвід показує, що Поле зазвичає дожидається свою Ягоду, але, на жаль, не завжди та Ягода зберігає актуальність.

Вміти чекати - це кусок пофігізму. Вміти відсторонитися від того, що має бути, але хто-зна, коли...
    Теоретично...потрібно усвідомити, що ти дочекаєшся(того ж таки...скажімо, траліка :) ), і вимкнути процес очікування з своєї голови як непотрібний, і який просто заважає іншим системам функціонувати стабільно.

Чем забинтовать время ожидания?Я совсем не умею ждать, в это время я трачусь и мелею.Научи.
    Забинтуй цей час тим, чого давно не робила :).
    І забинтуй його з тими, з ким давно не проводила свій час.
    кава на балконі + пастель на мольберті
    Постійний відвідувач
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Чекати і при цьому не нервувати, не згризати тонни шоколаду, не обкусувати нігті, не виглядати у вікно, не дивитися на дорогу, забути, де лежить телефон і т.д.
    Людина, яка вміє так чекати - то вже не людина, то якийсь робот! І не треба такому вчитися!
    А забинтувати цей час дуже просто - перестаньте балакати самі з собою !!! Ми постійно це робимо в своїх думках. :)) І час пройде значно скоріше. ;)
    Def
    .
    Первая капель, свидание,мечты,разочарование, снова первая капель...
    Жить-!!!
    Пророк
    Ответ Сообщение от Сердце Тигра Посмотреть сообщение
    Людина, яка вміє так чекати - то вже не людина, то якийсь робот! І не треба такому вчитися!
    А забинтувати цей час дуже просто - перестаньте балакати самі з собою !!! Ми постійно це робимо в своїх думках. :)) І час пройде значно скоріше. ;)
    Перестати розмовляти самій з собою? :stop: Та ні за що! Обожнюю оці свої задушевні розмови...ммм :) Я ж більше ні з ким так не зможу поговорити!!!
    Бувають випадки, коли я йду по вулиці і чудово проводжу час сама з собою, розмовляю, думаю і т.д., аж тут наздоганяє хтось із знайомих... і псує всю ідилію.

Так що час саме спілкуванням з собою часто і бинтується(бинтувати ж завжди потрібно тим, що подобається)
    Добрий модер ))

Re: Ждало поле ягоды...

Викликали мене на роботу сьогодні (субота!!!), а шо робити не сказали :(
    Сижу чекаю на вказівки. А тим часом чекання бинтую форумом і аською Як добре, шо в мене інет на роботі
    Гуру

Re: Ждало поле ягоды...

Ждать - одно из самых трудных занятий. Особенно, если то, что ты ждешь - имеет очень важное значение для твоей жизни. Умение ждать - приобретенный навык. Нужно учиться терпению, а это значит смирять свои чувства, эмоции.
    Но ожидание необходимо тогда, когда есть уверенность в правильности своего выбора - ожидать что-то.И зависит от того, что именно ты ждешь.
    Но есть поговорка "ждать у моря погоды". В этом случае - действие намного эффективние, чем "созерцание морского прибоя"
+ Ответить в теме