Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 72.
    Бур
    Гість
    Lol

Незадоволений споживач

Цікавить куди можна повідомити електронною поштою про погану якість товару чи послуги в Полтаві ? Наприклад, це може бути міськвиконком, який дає дозвол на продаж хлібобулочних виробів тогівельної мережі "Куліничі", які мені сьогодні продали заварне тістечко зовсім без згущеного молока. А ще впродовж десь двох тижнів чомусь тільки в одному кіоску підскочила ціна на це тістечко на 20%. Неприємно. А ще на сайті http://www.vechirka.pl.ua дізнався про їхні спроби без дозволу поставити свої кіоски - так тепер зовсім немає бажання у них щось купувати. Але це зручно, коли поруч є такий кіоск, але хотілось щоб там були якісні продукти та контроль з боку держави.

Взагалі пропоную в цій темі ділитися про схожі випадки. Треба об'єднуватись і знати про недобросовісних підприємців ! Поодинокі такі випадки сенсу не мають, треба їх збирати в одному місці для аналізу. Тоді буде невеликий шанс якимось чином вплинути на підприємців, які займаються бізнесом на Полтавщині.

wtf
    Гість
    Я б ці Кулиничі гнав би із Полтави... Свого мало чи що, щоб ще приймати харківський непотреб?
    Філософф
    А я когда-то купила мороженое, на этикетке которого были вкусно нарисованы россыпи шоколада и кокосовая стружка внутри. Но оказалось, что этикетка - это просто фантазия голодного художника, а суть представилась без россыпи и кокоса. Обидно ведь!
    Рисовали бы правду, есть же люди, которые не любят кокос и черный шоколад. На пустом месте обмануть норовят...
    ри?

На зупинці у кіоску купили якось із братом вино, бо саме річниця якась була...прийшли додому , відкрили, а вино кисле....з бульбашками....одним словом, не відмітили. Добре, що живу поряд. Відразу ж туди понесли вино, а там нам кажуть: Мы за качєство товара не атвичаєм...идите к директару...
    Питаю: Коли буде директор? У відповідь: Часам к 11 вечера.
    Що робити, зайшли до магазину, кипили інше вино, але...затятий брат дочекався 23.00 і подався знову до кіоска. Зайшов, каже:Давай мені свого ДІРЕКТАРА. А йому: Директара нєту, и ваабще шо вы тута ходите!! вы вино купили и принесли аткрытую бутылку!Может вы єво сами и испортили?!
    Ми з братом лежали долі від сміху -- це ж треба, самим вино зіпсувати..навіть в голову не приходило....
    Закінчилося все тим, що на наше прохання повернути нам гроші, вона відмовилася і змітини пляшку теж не змогла, бо ми, бачите, зірвали акциз...
    З тих пір не купую нічого там, а вони так і продають такий товар......
    Просто шкода, що дійсно ніхто не реагує на такі ось запити щодо виконання і дотримання прав споживачів....
    Пророк
    А у мене також є сумна історія родом із дитинства: дістав я десь цукерку під романтичною назвою "Рачки" (особливо якщо наголос на А перенести) і там такий гарний рак був намальований. Розкрив, а там...немає тваринки:cray: Одним словом постарався художник, а дитині травма:cray: І на кого поскаржитися?
    Філософф
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    А у мене також є сумна історія родом із дитинства: дістав я десь цукерку під романтичною назвою "Рачки" (особливо якщо наголос на А перенести) і там такий гарний рак був намальований. Розкрив, а там...немає тваринки:cray: Одним словом постарався художник, а дитині травма:cray: І на кого поскаржитися?
    Хи-хи!!! А ты уже и пивко к канфетам прикупил?
    Клево!
    А прикольным ты был ребенком!!!
    Пророк
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    А прикольным ты был ребенком!!!
    Да кто его знает...
    Я о том что ругаться с продавцами чаще всего бесполезно, лучше сразу в Спілку споживачів рулить. Вот кого-кого, а их продавци боятся как огня:vinsent:
    Пророк
    Таку тему зачепили...
    Згадався мені президент:
    Я дуже люблю десерт "Президент" шоколадний з бананами або грушею.
    Найбільше я його люблю, коли погода погана, день був важкий, купа справ, невиспана, завал і т.д.
    Таких днів в мене більшість :). Так от, в один з таких днів я купила в "Гоголівському" чергового президента і пішла щаслива додому. Тільки прийшла, одразу залізла на ліжко, взяла цікавезну книгу, загорнулася в ковдру і почала відкривати свого добряка. І що ж ви думаєте???!!! Прямо з під кришки на мене поглянули волохаті створіння - грибки!!!!
    Все було покрите шаром мохобородьків.
    Це вам не кисле вино, чи якась там булка!!!! Це переведене щастя!!!! Я готова була платити будь-які гроші, аби мені зараз же!!! миттєво!!! принесли іншого президента і без волоханів. Але таких героїв не знайшлося. Довелося перевести таки свій вечір, встати і попертися назад в "Гоголівський" - не для того, щоб виказати своє обурення, чи повернути гроші, а щоб попередити їх і застерегти про неякісний товар. Адже я в них була постійним клієнтом і мені б не хотілося, щоб і далі таке траплялося.
    Тож я завернула тих звірів в пакетик і понесла. В магазині дуже сокрушалися, що я чек не взяла, а так би вони з радістю повернули гроші, але то все було не важливо. Важливо те, що преступників я здала, а нормального президента купила поряд в "Смакові", але вечір вже було зіпсовано і нічого вдіяти вже не можна було :(.
    Це був сумний вечір.
    ри?
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Таку тему зачепили...
    Згадався мені президент:
    Я дуже люблю десерт "Президент" шоколадний з бананами або грушею.
    :cray: Теж саме було у мене з сирками...люблю їх дуже, теж отак щасливо йшла додому і настрій був попаскуджений дурнуватими "прєпадами"....розгорнула сирок, ы так щасливо вкусила...ы выдразу ж виплюнула...вын був кислий...несвыжий...
    эх.....
    Люди, не псуйте настрій і без того пригніченій людинці!!!
    ри?
    ой....трохи перебільшила.....
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы