1 серпня 2012 стартувала благодійна акція, присвячена підготовці до Дня Знань - 1 вересня. Всеукраїнський благодійний фонд «Знедолені діти» активно почав проведення промо-акцій для залучення уваги громадськості до проблем сиріт та збору пожертвувань в містах Україні.
Промо-акції спрямовані на те, щоб кожен українець міг взяти участь у підготовці знедолених дітей до навчального року, щоб кожна дитина зустріла це свято радісно і так само повноцінно як всі діти, що живуть у сім'ях. В наших силах зробити справжнє свято для сиріт.
Зовсім скоро в наших школах буде дзвеніти перший дзвінок. Відкриються двері шкіл-інтернатів і дитячих будинків. Всі сироти Україні гостро потребують шкільну форму і взуття, спортивний одяг та інвентар. Завжди потрібні канцелярські товари та предмети особистої гігієни. Держава підтримує систему установ для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Але, на жаль, не в повному обсязі. Тому кожен з нас зобов'язаний внести свій внесок у справу допомоги. Сироти - це наші діти. Вони - діти України! Для того, щоб взяти участь в акції ви можете: внести пожертвування в промо-бокси волонтерів, внести пожертвування на розрахунковий рахунок ВБФ "Знедолені діти", придбати будь-які з перерахованих товарів для передачі у навчальні заклади, а також, отримавши інформацію про потреби конкретного навчального закладу у вашому місті, надати допомогу адресну допомогу сиротам. Спасибі всім, хто не залишиться байдужим. Допоможемо сиротам разом!
Наш сайт-www.sirota-orphan.com
справки за телефонами: (095) -102-5-888; (096) -455-7-888.