Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    Bunny
    Гість
    Angry
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Моє рідне місто - Київ. Фотографії зайві! :blum3:
    сосед :acute:

Добрий модер ))
    Ответ Сообщение от maruskina Посмотреть сообщение
    здраствуйте!!!
    я была в вашем городе пару лет назад и хочу ещё съездить в мае. но я не помню где всё интересное смотреть . не могли бы вы мне рассказать про все достопримечательности и где обязательно нужно побывать? или дать ссылочку. ещё меня интересует карта города, можно её купить у вас в городе (в прошлый раз не нашли )? и что б там были эти самые достопримечательности...
    Почитай оцю http://www.poltavaforum.com/poltava-turisticheskaya-135/2277-shcho-cikavogo-v-poltavi-roskajit.html тему.
    Щодо карти, то місцевим вона не дуже потрібна, тому я особисто навіть не знаю, чи продається карта Полтави у нас. Теоретично - так! Має бути.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Почитай оцю http://www.poltavaforum.com/poltava-turisticheskaya-135/2277-shcho-cikavogo-v-poltavi-roskajit.html тему.
    Щодо карти, то місцевим вона не дуже потрібна, тому я особисто навіть не знаю, чи продається карта Полтави у нас. Теоретично - так! Має бути.
    Ясно, що продається, і електронна є в усіх, а от щодо позначень визначних місць... не знаю. На електронній точно немає, а в паперовому вигляді може і є. В мене вдома лежить, але вона доволі стара.
    Добрий модер ))
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ясно, що продається, і електронна є в усіх, а от щодо позначень визначних місць... не знаю. На електронній точно немає, а в паперовому вигляді може і є. В мене вдома лежить, але вона доволі стара.
    Це тобі ясно. А декому, може, не ясно. Бач, он людина минулого разу і не знайшла. Колись мені треба було купити карту. Так в багатьох місцях було 2-3 карти (наприклад, Дніпропетривськ, Київ і Херсон) і все. Де логіка - не знаю. Що карти інших міст розкупили і не можна нові замовити - не вірю. Тому так категорично стверджувати, шо саме в тому місці, де людина буде купувати карту Полтави саме в той час, буде карта Полтави не можна!
    Філін
    Найкращі карти видавництва "Киевская военно-картографическая фабрика". Найбільш точні і детальні.
    Хоча саме полтавську їхню я не юзав. А от київська і харківська мені дуже подобається.
    Колись карти були в цумі у книжковому відділі.
    Зараз цього відділу вже немає. Можна дивитись на ринкові у "Книжковому джерелі" і у Будинку Книги (теж на ринку, по Шевченка).
    Єлектронна карта міста взагалі напевно є у всіх (маю на увазі Терен Атлас вер.1.01, а то ще є неякісні скановані....).
    Пророк
    Минулого літа була можливість купити мапу із позначенням усіх фортець західної України, Польщі, Румунії і т.д. Але замотався і не встиг:(

А навіщо вам ці мапи? В темі про цікавинки Полтави люди пропонували халявні екскурсію по місту для приїжджих.
    Про мапи: ось в мене також дві лежить - Криму і Полтавської області, але дійсно мені знадобилася лише один раз нашої рідної області.
    maruskina
    Гість
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    спасибо посмотрю

и ДЛЯ ВСЕХ: спасибо за участие, уже есть что-то типа карты с расположением достопримечательностей в центральной части, но там только несколько улиц обозначено, но я думаю, что разберёмся, электронная версия карты тоже есть...но распечатать это не то, да и через фотошоп скорее всего. пообещали дать бумажную версию карты
    Odo
    -
    Ще тут можна нарити дещицю неофіційної інфи про Полтаву. А можна і самому додати, коли є що.
    Новачок

Re: Мой любимый город!

А мне сегодня Кривой Рог всю ночь снился, наверное после того, что тут очередной раз любимые места видела. Соцгород, бывшая лодочная...
    Пророк

Re: Мой любимый город!

да, теж люблю кривбас. викладу парочку фоток з минулорічної туди подорожі.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 3