Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11.
    Пророк

Розшукується творог і пєчєнь трєскі

Розкажу вам, які дивні речі відбуваються зі мною останнім часом. Розкажу докладно - може ви побачите, на якому етапі втекло моє майно!

Купила в Чт в сільпі продуктів перед роботою, на роботі засунула все в одному пакеті замотаному в холодильник. Ввечері йшла додому - канєшно ж забула продукти в холодильнику. В Пт після роботи нарешті забрала.
    Прокидаюся в Сб, збираюся снідати - шукаю творог, а його нема. Сніданок без творога? - день не вдався! Де ж творог? Точно помню, шо купувала (дістала чек з гаманця, перевірила - творог пробитий). Страаанно! Почала думати, як так... де я могла його посіяти:
    1) На роботі хтось з"їло? В нас не прийнято брати чужого в холодильнику, а якшо вже помирав з голоду, то в моєму пакеті були більш їстівні речі - м"ясо, хліб, сир.
    2) Може на касі забула?
    Ну, отак подивувалася і махнула рукою.

А історія то продовжується! Сьогодні після роботи зайшла я в АТБ купити чогось додому, ну взяла теее, сееее і якось впало моє око на пєчєнь трєскі в баночці. Думаю: о! колись добре наче було, візьму! І вже, знаєте, даже так почала планувати і уявляти, як я пєчєнь трєскі буду їсти...
    Прихожу додому - розкладаю все в холодильник, а ні пєчєні, ні тріски нема!
    Знову таки дивлюся чек - пробита пєчєнь!
    Забула на касі? Отак прямо під ряд?

Скажіть мені, це я просто так сильно гав ловлю і забуваю їжу в магазині, чи якісь є інші варіанти? Раніше такого не бувало зі мною.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Розшукується творог і пєчєнь трєскі

Кобеку, я чеки на місці звіряю. Після того як п'ять років тому в Івано-Франківську в Кишені мені пробили 1 маленький пакетик і 8 (вісім) штопорів замість 8 пакетиків і штопора (різниця в ціні була більше 30 гривень на одній одиниці товару ) А, ще може в тебе пакетний домовичок завівся? )) Для покращення пам'яті горіхи - саме то.
    *сидить касірша зараз з АТБ і жере пєчєнь...*
    Пророк

Хороший совет от Sky: если страдаете рассеяностью (ну характер у человека такой) - проверяйте в магазине содержимое пакета по чеку.
    Я обычно делаю проще. Как только кассир начинает пробивать - у меня уже пакет раскрыт для укладки продуктов: она провела через считыватель - я тут же ложу в пакет чуть ли не из ее рук, и так по цепочке. Шансов забыть практически 0.
    Пророк

то твогор утік, йому стало скучно і він умикнув за собою трєску і її печень

а більше пояснень я не бачу
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    я в АТБ купити чогось додому, ну взяла теее, сееее і якось впало моє око на пєчєнь трєскі в баночці
    тебе повезло, та печень трески,что продается в АТБ в баночке Г. полное!!!! Так что тут радоваться нужно!
    Пророк

о, так це творог тебе спас від ге в баночкі) ураааа творогу!
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Хороший совет от Sky: если страдаете рассеяностью (ну характер у человека такой) - проверяйте в магазине содержимое пакета по чеку.
    Я обычно делаю проще. Как только кассир начинает пробивать - у меня уже пакет раскрыт для укладки продуктов: она провела через считыватель - я тут же ложу в пакет чуть ли не из ее рук, и так по цепочке. Шансов забыть практически 0.
    Ви знаєте, я точно так дєлаю! Не для перевірки, а тому шо не хочу затримувати чергу на касі. Багато людей чекають, доки їм проб"ють, втикають, а тоді починають пакувати, а мій товар валять в їхню кучу.

Я завжди роблю, як ви оце кажете, тому я не уявляю, куди дівся творог і пєчєнь

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    По-моєму, це вже проситься на ілюстрацію!
    Пророк

ілюстрацію в студію!
    (тільки чур після баяніста!)
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    будемо сподіватися, що добрий пан творог ще не раз спасе Кобека від іншого можливого ге!))
    ри?

Кобечок, я думаю, це у тебе на роботі завівся нахабний абармот-вєрстальщік! Він понів, шо ти покупаєш жрачку, і рішив шо не замітиш счєзновєння творога. І ти ж нє замєтіл! А на слідуючий раз він рішив - А може зазіхну я на шото пожирнєє творога??? І хап пєчонку трісочну! І здів! А ти ж нє замєтіл ОПЯТЬ!!!

Пропоную ставить на то, шо наступного разу здість безсовісний співробітник Кобіка! Я думаю, як мінімум, півпакета має не стать!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя