Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 47.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Скільки днів в місяці?

Теж одразу не скажу. Так як казала Лайта, точно можу назвати кількість днів у зимових місяцях (грудень, січень, лютий), потім кількість днів у місяці народження - березні (Фаб цей варіант теж озвучив) і відповідно від нього відраховую інші весняні місяці. А от з літніми і осінніми дуже путаюсь. Найкращий варіант проілюстрував Фрагов

Завсідник

в дитсадку нас точно не вчили, бо і я б знала) а я не знаю ні одного, крім грудня. Правда я майже ніколи не знаю який сьогодні день, місяць, число і іноді путаю рік((
    Зануда

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Найкращий варіант проілюстрував Фрагов
    ааааааа....там є ямка між кулаками, і ніколи не запам"ятаєш, чи треба її враховувати, чи ні.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 450pxmonthknucklesuksvg1.jpg
Просмотров: 18
Размер:	35.5 Кб
ID:	33230
    ри?
    Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    Правда я майже ніколи не знаю який сьогодні день, місяць, число і іноді путаю рік((

смішно, але теж страждаю путанням року і дня тижня. Вобщє, оце тіки шо було откритіє, бо виявляється не тільки липень і серпень рядом і по 31 день, а ще й грудень з січнем! Кобік врєдітєль)))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

fabulist, я запам'ятав, що та ямка відповідає 30 і вона "випадає", тому у нас два місяці в році підряд 31 день )
    Пророк

Я наизусть помню все, кроме октября и ноября, сам не знаю почему. Только что в голове прокрутил ))
    Пророк

на память не помню и не старался никогда запомнить. применяю метод, описанный frgaov'ым.
    Пророк

Кинула ссилку мамі.
    Відповідь:
    Що за дурниці! Я завжди чітко знаю кількість днів у кожному місяці і які коли свята, а ще - коли в кого день народження. Це все як єдина система, як таблиця Менделєєва (яку я, щоправда, не знаю).
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

kobieta, знач гени ))
    ри?
    Якщо і папа теж помнить, то получається, шо тільки Черешня з вашої сім'ї ок, нормальна))) а ви ото такі странні :)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5