Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 8
Показано с 41 по 50 из 80.
    полосатік

Re: Ремонт квартири: поради, інформація, ціни

У ході ремонту санвузла случілся досадний казус, при перенесенні лічильників на воду мої робітники випадково (а може й не випадково) зірвали пломби. Вони мене тоді запевнели, що проблем не буде, просто потім викликати майстра з Водоканалу і він розпломбує і запломбує лічильники одним махом... у мене тоді активно проводився ремонт, інші проблеми були і на лічильники часу не знайшлось.
    Тепер це потім настало, я почала користуватися водою, неопломбовалі лічильники крутяться і висять мені тягарем на душі. Що ж мені з ними робити?
    Повідомити у Водокалан, що ось вони (пломби) недавно зірвалися? Чи є якийсь штраф?
    Чи викликати майстра на одночасну робпломбовку і опломбовку (офіційні платежі за виклик на 4 лічильники - прибл.100грн.) і плюс доплачувати цьому пломбувальнику за те, що він "розпломбовуватиме" вже зірвані пломби?
    Вся суть питання у його ціні? Може хтось знає - скільки "коштує" чисто сердечне зізнання?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Чув, а пломби пластикові чи ще старого зразка "м'які"?
    полосатік

по 2 лічильника, на холодну і гарячу воду, були просто окольцовані тоненькою проволкою і скрілені пломбою
    типу ось таких були
    Миниатюры Миниатюры 6-plombiratoryi-plombirator-inkasatorskij-provolka.jpg  
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tigrina, це і є "м'які" пломби (зі свинцю чи чогось подібного). Іх можна "перепломбувати" власноруч, але обережно. Потихеньку витягнути стару проволоку і замінити новою. Більше мороки було б тоді, коли вони пластикові - ті просто розсипаються і всьо. Хоча - є ж суперклей ))
    Пророк

Tigrina, не повірите, у мене був такий же випадок.
    Проблем тепер не обберетеся.
    Сантехніків краще одразу розстріляти, бо вибити з них компенсацію буде проблематично.
    Водоканал теж, доведеться підпалити.
    Мені за місяць нарахували штраф більше ніж 4000 грн.
    Вирішити довелося лише через суд.
    Боюся, що Вас чекає та ж сама участь.
    Справа в тому, що Водоканал нараховуючи штраф спирається на закон (зараз точно не пригадаю, який саме і яка стаття, але якщо треба, я знайду. в мене все є), який діє тільки на юридичних осіб. І цей закон застосовує на звичайних домашніх користувачів.

Коротше кажучи, я Вам дуже співчуваю, бо нервів розійдеться немало.

По уму треба було зробити так:
    1. викликати спеціаліста із Водоканалу, щоб розпломбував лічильники і склав про це акт.
    2. зробити всі необхідні роботи.
    3. викликати спеціаліста з Водоканалу, щоб запломбував лічильники.
    4. заплатити за воду по нормах за час користування водою без лічильників.

Мій ..удак-сандехнік теж запевняв, що все буде добре, і взяв зірвав пломби.
    Доки бігав з бумажками та заявами чуть не посідів. Але в кінці кінців все обійшлося, і заплатив лише за перепломбування та по нормах за воду.

Зараз є наступні шляхи:
    1. це той шлях, по якому йшов я: телефонувати в Водоканал, викликати сантехніка, складати акт про зрив пломби, а далі виносити мозок собі, та непробиваємим водоканальцям в тому, що вони неправі зі своїми космічними штрафами.
    2. якось власноруч спробувати перепломбувати лічильники так, щоб коли настав час наступної повірки, сантехнік з водоканалу ні про що не здогадався.
    3. знайти знайомого сантехніка з водоканалу і домовитися за пляшку, щоб прийшов по-тихому все перепломбував.

Якщо оберете перший шлях, то звертайтеся за консультацією, у мене десь повинні були зостатися всі заяви, що я писав.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Чіп, правильний шлях ("по уму")- то норма, про яку всі забувають. Слід просто пам'ятати одне - чия б не була пломба, для того щоб іі зняти обов'язково пишеться заява на розпломбування і потім (після виконання робіт) - на опломбування.

Найкраще - як казав - хірургічним втручанням власноруч. Далі (якщо не вийшло) - пишемо заяву на розпломбування і "домовляємося" із техніком. Ну і якщо тут нічого не вийшло - варіант з "боєм" Тігріна-Водоканал. Якось так.
    полосатік

Капець, оце влипла
    Сьогодні подивлюся, що з тими пломбами, чи можна ще їх якось акуратно зліпити...
    І вже знайшла знайомого, який розвідає обстановку в логові потенційного ворога.
    До бою явно не готова, ще сподіваюся на хепі енд в цій історії.
    Ch!p і Sky, дякую за поради!
    Пророк

Раптом щось - пишіть.
    Копії заяв у мене зосталися.
    Я тоді писав у Водоканал, копії у Службу захисту прав споживачів, Прокуратуру та Службу контролю ЖКХ в Полтаві та області. (До речі, якщо не помиляюся, то останню вже розформували).
    Пророк

Такой вопрос. Немного подтекает пластиковая труба (служащая сливом стиралки) в месте стыка. Есть какие-то народные методы её изоляции без разбора и перепайки? Типа ленты какой-то или еще чего-то?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Такой вопрос. Немного подтекает пластиковая труба (служащая сливом стиралки) в месте стыка. Есть какие-то народные методы её изоляции без разбора и перепайки? Типа ленты какой-то или еще чего-то?
    сухую трубу герметиком и дать ему высохнуть, потом дальше юзать стиралку
+ Ответить в теме
Страница 5 из 8