Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 80.
    модератор

Re: Ремонт квартири: поради, інформація, ціни

Tigrina, главное не опускать руки...

Пророк

Только не забудьте с этими строяками договор заключить. А то как деньги брать большие, это все гаразды, но почти все не могут внятно ответить на вопрос - "Что такое евроремонт и его критерии?"
    И наблюдателя обязательно на них.
    Пророк

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    Порадьте, будь ласка, де в Полтаві можна зробити на замовлення меблі для ванної кімнати, а саме шкафчик з вбудованим умивальником?
    Ми собі в МініМаксі купили вже готові меблі. Там є різні варіанти по-ширині. Підібрали, який нам підходить, обрали модель і купили.
    В Епіцентрі, в принципі те ж саме є, навіть вибір трішки більший, правда, ціна вижча.
    ремонт початий, але кінця зовсім не видно, бо дійсно" это стоит денег..."

Пишіть в лічку або тут свої контакти, буду після новорічних свят продовжувати свою ремонтну епопею
    Якщо хочете, можу написати контакти ремонтників яких категорично НЕ рекомендую брати на роботу - зараз теж, просто, весь в ремонті, то четверту вже бригаду міняю.
    полосатік

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Ми собі в МініМаксі купили вже готові меблі.
    Я вже теж купила готові меблі в Міні-максі, гарненький комплект вийшов з дзеркалом. Спочатку думала через виступаючі труби і стояк щось мудрувати і робити на замовлення столик, а потім сама придумала як викрутитись з допомогою чудо-гіпсокартону.

Якщо хочете, можу написати контакти ремонтників яких категорично НЕ рекомендую брати на роботу
    Дякую, але тих, що не рекомендуєте, не треба))) В мене зараз працюють 2-є ремонтників, досить якісно роблять і не потребують постійного контролю, лише треба привозити матеріали і внятно розказувати свій дизайн. Але от щодо цін не можу нічого сказати, бо немає з чим порівняти на практиці. Всі бригади попередньо ставлять якусь ціну, а потім в ході починається докидання. Зараз попросила у них приблизну калькуляцію в розрізі різних за типом робіт, то вони, звичайно, не в восторгі...

то четверту вже бригаду міняю
    а чому, не вкладались в строки, чи не якісно робили, чи ви просто хотіли спробували інших спеців?
    модератор

Зараз попросила у них приблизну калькуляцію в розрізі різних за типом робіт, то вони, звичайно, не в восторгі...
    это правильно! и еще поставьте условие если остаются материалы это" " от их гонорара. чек сохранен и вычет несложен. А то есть один мастер хороший быстро все делает, но остается после него дофига всего
    Пророк

Прошу вибачення, коли сказав, що міняю четверту бригаду, мав на увазі, що міняю на четвертих. Тобто, насправді тільки третю міняю.
    а чому, не вкладались в строки, чи не якісно робили, чи ви просто хотіли спробували інших спеців?
    Перші гострабайтери просто зникли. Робили швидко, більш-менш якісно і дешево. Але просто зникли безвісти. Роботу не закінчили. Інструменти покинули. На телефони не відповідають.

Другі хлопці робили теж швидко і не дорого, але не якісно, тому довелося їх змінити на третіх.

Треті робили якісно, в принципі не дуже й дешево, але більш-менш нормально, але дуууууууууууууууже дооооооооооовго. Адекватний серед них тільки плиточник. Зробив усе більш-менш швидко, і якісно. (якщо цікаво, можу поділитися контактами плиточника, він в принципі, може й окремо від бригади плитку класти). Крім того бригадир їх тупо неадекватний. Він мені стільки нервів зіпсував, що я вже терпів-терпів, терпів-терпів, і в кінці-кінців, наплював на те, що робили якісно - і тупо їх послав. Розрахувався і знайшов четвертих.

Ось, на тижні повинні заступити до роботи. Ціни, правда, теж не з дешевих, але роблять якісно і швидко.

Народ, у кого є студенти бажаючі швидко заробити гроші?
    Роботи, фактично, якщо на двох то час-півтора.
    Якщо втрьох, то ще швидше.

Треба 25 листів гіпскартону занести на 9й поверх.
    10 гривень за лист. Ітого 250 гривень.
    Пророк

Треба 25 листів гіпскартону занести на 9й поверх.
    10 гривень за лист. Ітого 250 гривень.
    ооо велики занос гипсокартона! Там только парное кол-человек, так что третий будет курить. Тут или двое или 4ро. Сам таскал 15 листов с братом, то хорошая физкультура. Но у меня в доме пролеты просторные. А вот жителям хрущей не завидую.
    Пророк

Вже не треба. Знайшов студентів ))
    У мене новобудівля, і площадки тісні настільки, що єдиний варіант заноски листів гіпсокартону - вертикально між перилами.
    Тому й потрібно 3 чоловіки: по одному на кожний прольот. Піднімають до висоти середнього чоловіка і тримають. Той що знизу переходить на наступний після верхнього прольот, і знову піднімають. І так до самого верху.

Для бажаючих порухати меблі на віртуальній квартирі, чи прикинути, що де має стояти, щоб хоча б наближено уявити, де розмістити світло та розетки знайшов цікавий ресурс:
    http://www.sweethome3d.com/ru/SweetHome3DOnline.jsp
    Зверніть увагу, якщо Ви хочете зберігати нарисовані проекти, обов"язково пройдіть реєстрацію, щоб не було потім сумно, як було мені.
    Новачок

Ответ Сообщение от nikola007 Посмотреть сообщение
    Ремонт начали??? Могу помочь.

Наверное Вам попадались такие строители.В Полтаве делают такие ремонты что Вам и не снились и картинки по сравнению с ремонтом.....Только одно НО это стоит денег...
    Я полностью согласен. Сам строительством занимаюсь 12 лет. Плохой ремонт можно получить если плохо оплачивается или дешево. Ну плюс шанс нарваться на бездарей 10%. А то ищем подешевле, а потом жалуемся. Любой профессиональный и уважающий себя специалист не будет работать за 50 грн в день...

Кстати тоже делаю ремонты. Но только под ключ. за мелочевку не берусь! И при нормальном финансировании 1-комнатная квартира под ключ - 1,5 месяца (это начинаем с голых стен), 2-шка - 2-3 месяца, 3-шка 3 месяца. Это будет делать 2-3 человека если.

на всякий случай мой телефон :))) 0987925429

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    это правильно! и еще поставьте условие если остаются материалы это" " от их гонорара. чек сохранен и вычет несложен. А то есть один мастер хороший быстро все делает, но остается после него дофига всего
    А если не хватает, тогда с клиента 100-200 баксов? :) за каждый раз :) Как хорошо всем умничать... Хотя если нормальный ремонтник, то он постарается максимально точно произвести расчет материалов. И скажет даже чуть меньше. Чтобы лишнего не было. Но при этом предупредит заказчика. А если стены кривые не в дугу(делали студенты ПТУ штукатурку, очень практикуется в новостроях, очень тяжело сделать точный расчет по выравниванию. Да и стяжки разные бывают. У меня случай в том году осенью был. На 5 комнатах разница перепада пола 25 см. Это частный дом был...)
    модератор

Ответ Сообщение от kriptograf Посмотреть сообщение
    А если не хватает
    если человек опытный и занимается ремонтом 12 лет он как можно точно рассчитает материалы, а остатки купит у заказчика.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8