Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей97Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 12
Показано с 41 по 50 из 120.
    Пророк

Re: Отмазки от армии

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а самой веселое в амии это отдавать честь! за кой х, я кому то буду отдавать честь? че за херня, кто вообще такое придумал?!??
    Это для дисциплины. Самое главное - это дисциплина. И таки-да, этому там научат. Слушаться старшего по званию, каким бы муд--ом он ни был и какую бы хрень не нес.
    Но в этом тоже есть смысл, иначе было бы как в армянской армии у Галыгина: "Я не буду этого делать, брат".
    Кстати, вы думаете, что в американской армии нет дедовщины?

Зануда

Ответ Сообщение от Кибальчиш Посмотреть сообщение
    Кому?
    Тобі самому, твоїм близьким, родині, друзям. Ну, про силу волі чули ж? Тобто - інколи потрібні зусилля, щоб зробити щось необхідне, що робити не хочеться.

Ответ Сообщение от Кибальчиш Посмотреть сообщение
    Разное поведение с разными людьми? Это же когнитивный диссонанс.
    О, які слова.... Тобто, я у одній манері маю спілкуватися з секретарем, підлеглими, дітьми, друзями і з жінкою? Бо настане отой - когнитивный?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    ...
    В амер.армии учат воевать, а не чистить картошку и строить дачи высш. ком. составу. В амер. армии платят за работу солдатом. После армии отслуживший имеет льготы по оплате в учебн. заведениях. В амер.армии солдаты и офицеры питаются из одного котла в одной столовой. В амер. армии нет пузатых генералов в неуставных фуражках, размером с футбольное поле. И если понимать под дедовщиной регулярные избиения салаг, то этого нет. Но то наемная армия. В нашей же др. "принципы", основанные на всеобщем призыве всего что шевелится. Потому служба в ней,мягко говоря, не привлекательна.
    Зануда

Это для дисциплины. Самое главное - это дисциплина. И таки-да, этому там научат. Слушаться старшего по званию, каким бы муд--ом он ни был и какую бы хрень не нес.
    Існує ще така річ, як самодисципліна. Корисна, як на мене.
    Щодо "слушаться старшего по званию" - да, так влаштовані всі армії. Це не найкраще досягнення людства. Скоріше це данина людській натурі, як і існування армій взагалі. Я б дуже хотів, щоб не було військових конфліктів, армій та зброї. Вза-га-лі. Але відкос від армії на це ніяк не вплине. Тут має ґрунтовно змінитися людська природа, а до цього ще дуже далеко.
    Дуже туманно собі уявляю прояв плюралізму особистості під час збройних дій. Це солдат, що отримав наказ, буде звертатися до командира: "А може ми пошукаємо інше рішення?"

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Потому служба в ней,мягко говоря, не привлекательна.
    Абсолютно. Професійна армія краще.
    Я, до речі, не прибічник думки, що відслужити повинен кожен. Я веду мову про те, що відбувається з молодою людиною у тому середовищі. У професійній армії все, про що я казав, значно ефективніше і безпечніше. Хоча теж не курорт і далеко ні.
    part of me

Читаю і офігіваю... Нафіга служити в армії? Що з маячня про захист дівчини? Солдат після армії щось може зробити з трьома бандюками? Почистити їм картопельки? Чи город покапати?
    Армія в Україні - УГ. І не треба мені розповідати про становлення чоловіками і т.п. Чоловіками за 9 місяців у генерала на дачі не стають. Єдине, те, що той хто звідти повертається, на певний час стає схожим на "чоловіка". А точніше, не на чоловіка, а на те, яким ви його уявляєте. Його стрижуть під 0, або під 6, дають мало їсти, заставляють, щось там робити, і забороняють зайвий раз відкривати рота. От і отримуємо образ мовчазного, коротко підстриженого, висушеного недоїданням "когось". Ну можливо, він ще здалеку бачив автомат, або навіть йому його дали потримати.
    Мій друг і кілька мої однокласників навчалися в інституті зв'язку. Так от друг мені колись сказав, що якщо в мене буде пробігати думка про армію з будь-яких причин, щоб я гнав її нафіг, бо та армія, яка була навіть під кінець СРСР, і те що є зараз - це зовсім різні речі. Інший мій однокласник розповідав про Десну, теж багато цікавих і повчальних історій.
    Тому в армію нікому йти я не раджу, а навпаки. І особливо треба триматися подалі від армії тим, хто хоче навчатися в університеті або/та займатися чимось креативним.
    Як кажуть про університет, що там головне, чому навчають, це не самим наукам, а вмінню вчитися взагалі. Так армія створена для того, щоб навчитися без роздумування виконувати накази старших за званням. Кажуть стрибай - питай тільки як високо, кажуть копай - копай, кажуть стріляй - стріляй не думаючи в кого стріляєш.

І оце вихваляння тих, хто армію пройшов, мене тільки смішить. Ну вмієш ти збирати АК-47 і? Зібрав ти його, якщо вистрелиш і попадеш (випадково) і то буде щастя. Всі знають про гру страйкбол. Реально це не гра, а воєнно-тактичні тренування з використанням імітації зброї, яку вигадали Японці, бо з реальною тренуватися їм не давали. Так от я певен на 99%, що якщо наших форумських "вояк" вивести зараз туди і поставити проти них команду школярів (або взагалі тільки одного дядьку, якого я знаю), то результат буде казати сам за себе.
    Ви можете вміти стріляти, але під час бойових дій, головне не тільки вміти стріляти, а ще при цьому вижити і виконати завдання.

І дуже хотілося б почути про ваші фізичні якості. Хто готовий пробігти без нічого (я вже мовчу про обмундирування) прямо зараз 15-25 кілометрів (і можна після хоча б одного дня тренувань під сонцем)? Скільки разів ви підтягуєтесь? Скільки разів віджимаєтесь (і не від ложки, а від підлоги)?
    Banned

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Але згодна з Фабом - коли ти сам, ти не повинен лишати дівчину бандюкам, розвертатися і бігти геть, бо шо ти сам зробиш протів них трьох?!
    Это вы к чему?
    Естественно если рядом девушка то ее необходимо выручать даже если вы станете инвалидом.
    Но если рядом нет девушки то уж лучше свалить оттуда побыстрому ...
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    нший мій однокласник розповідав про Десну, теж багато цікавих і повчальних історій.
    Моєму братові там відбили нирку, через те, шо не міг добігти кілометраж...
    part of me
    Все це каже тільки про одне - шанси, що ти відслужиш нормально, не отримавши хронічне захворювання чи інвалідність навіть не 50 на 50. А сенсу ніякого, картоплю можна і дома навчитися чистити.

Чоловіками за 9 місяців у генерала на дачі не стають.
    Хоча якщо на дачу приїжджає дочка генерала чи його жінка - все може буть...
    Зануда

Почистити їм картопельки? Чи город покапати?
    От напрасно ти іронізуєш, чесно кажу. Багато негативного можна знайти, не сперечаюся. Але з переваг треба визнати те, що вперше молодий хлопець потрапляє від маминої спідниці до чоловічого колективу, де надія лише на себе.
    Все це маячня, як на мене, про АК-74, про влучну стрільбу, про 30 з 30 (чого?), оптичний приціл тощо. Це ясно.
    Але певна і корисна переоцінка цінностей, відмова від махрового егоїзму, навички до самостійного життя тощо я набув саме у війську. Можливо, у когось це відбувається інакше. Можливо, це втрачена нині перевага армії, що вже немає.
    І хоча, визнаю, 15 - 20 км я зараз не подолаю, але багато з того, що відбулося між 18 та 20 роками визначило мій теперішній характер.
    Пророк

Но в этом тоже есть смысл, иначе было бы как в армянской армии у Галыгина: "Я не буду этого делать, брат".
    а также чувству персональной и коллективной ответственности,умению работать в коллективе,научат отвечать за свои слова и поступки.и может для кого то и смешно прозвучит,но в армии ты можешь получить профессию,которая тебя будет кормить уже на гражданке.
    з.ы.армия -это часть общества.если все шибко грамотные и умные косят,то и имеем мудаков командиров

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    В амер.армии учат воевать, а не чистить картошку и строить дачи высш. ком. составу. В амер. армии платят за работу солдатом. После армии отслуживший имеет льготы по оплате в учебн. заведениях. В амер.армии солдаты и офицеры питаются из одного котла в одной столовой. В амер. армии нет пузатых генералов в неуставных фуражках, размером с футбольное поле. И если понимать под дедовщиной регулярные избиения салаг, то этого нет. Но то наемная армия. В нашей же др. "принципы", основанные на всеобщем призыве всего что шевелится. Потому служба в ней,мягко говоря, не привлекательна.
    а в какой части лично вы служили ,если так хорошо знаете и американскую и украинскую "кухню" ?

Читаю і офігіваю... Нафіга служити в армії? ....
    прочитал,офигел,посмеялся))
+ Ответить в теме
Страница 5 из 12