Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей97Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 12
Показано с 31 по 40 из 120.
    Banned

Re: Отмазки от армии

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Навколо служби в армії існує багато міфів. Деякі мають реальне підґрунтя, деякі - художня вигадка. Звичайно, служба це зона підвищеної небезпеки. Вірогідність отримання травми, наприклад, вища ніж під час роботи у офісі. Але багато травм щоденно отримують і на виробництві. Можу відразу назвати кількох чоловіків, хто так само втратив палець при роботі на станках.
    Я тоже могу, у меня столярка.Видел неоднократно людей без пальцев.
    Но дело не в этом, а дело в том что в наших больницах эти пальцы ПРИШИВАЮТ, понимаете значение слова ПРИШИВАЮТ на место.Или хотя бы пытаются это сделать.
    Я же написал ситуацию когда этого сделать не захотели.
    И ещ когда у вас будет сын отдайте его в армию, вот тогда и поговорим.
    Е если он прийдет(не дай бог) калекой или не прийдет вообще будите успокаивать себя мыслью что это была необходимость и школа жизни которую ваш сын не прошел...
    ===========

2.0

пацани, читаю я оце всьо і вимальовується картінка. тіпажі.
    1. ті, хто служив (хоче служить) і вважає шо армія - необхідний компонент становлення мужика
    2. ті, хто в цивільному житті принесуть більше користі, а от армія якось їм не по нраву. ну от не треба вона їм і всьо, втрачений рік замість поліпшення власних умінь. (але таких би, помойму, з задоволенням брали б в штаб, бо нинька армія це вже не лише сила, а ще й розум. ну принаймні про те йдеться, вже ж як насправді ми всі знаєм)
    3. ті, хто особо в житті ніц не здєлав, і здєлать нічьо поки що не хоче, але запевняє всіх - ну нахєр вона та армія, а якби так шоб откосить і нічьо не було.
    якшо перші дві категорії - всьо з ними ясно і обидві ці думки заслуговують на повагу, от откос раді откоса... блін, прабачтє рібьятки з третьой категорії, не прикривайте свою мяко кажучи сцикливість, високими побужденіями.
    в одній книзі, неважно якій, коли хлопці ішли на війну, один активно одмазувався, типу в мене мама слаба, ну і його за нитіє залишили, він типу підійшов до дівчини своєї, а там йому - тьопай до мамки. от він плюнов на те все і такі пішов на війну. висновки робіть самі.

пс. а моя знайома АК теж збирає-розбирає по нормам. точний час зараз не скажу, але коли про те говорили, йшлося, що це хороший результат.
    Зануда

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Но дело не в этом, а дело в том что в наших больницах эти пальцы ПРИШИВАЮТ, понимаете значение слова ПРИШИВАЮТ на место.Или хотя бы пытаются это сделать.
    Я же написал ситуацию когда этого сделать не захотели.
    я чудово розумію різницю і знаю значення цих слів. Правду кажучи, всі мої знайомі, що отримали подібні травми, так і ходять без частини пальця. Але то таке - може їх і неможливо було пришити. А от у армії, наприклад, моєму родичу зробили у госпіталі складну операцію. Терміново і безкоштовно. Врятували життя. Це була не травма, а гостре захворювання. Сталося це минулого року.
    Ви наводите жахливі приклади, але скільки хлопців пройшли службу і повернулися без травм і захворювань?
    Скільки отримали травми і зазнали принижень і без армії? Хіба мало цього відбувається на виробництві, у навчальних закладах, просто на вулиці? То як же жити? Взагалі нікуди не виходити?
    И ещ когда у вас будет сын отдайте его в армию, вот тогда и поговорим.
    Син в мене вже є. Якщо йому не належатиме відстрочка, то буде служити.
    модератор

І головне - це шанс для багатьох навчитися робити не те, що хочеться, а те що треба.
    ДПА у м.Полтава нам це також досить часто нагадує
    Зануда

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    ДПА у м.Полтава нам це також досить часто нагадує
    ну, не одне й те саме. Але як Правила дорожнього руху, так і Устав збройних сил - не просто умовності для дурачків. Їх виконання - необхідна умова для підтримання безпеки як на дорогах, так і у ЗС.
    Я ж не про прання шкарпеток дідам веду мову....
    модератор

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    сходите позащищайте, аль не мужики? слабо?
    маленький вопрос? что защищать и от кого???
    Частий гість

Головне, щоб ці на вигляд "взрослиє мужикі" не перетворилися на ясельну групу під час небезпеки. А як вони мають ходити? Толпою? У якій армії світу це практикується?
    А если не в контексте армии, а так, в общем космическом масштабе представьте пример. Вы заходите в квартиру. Громко из прихожей объявляете семье - "Шикуйсь!" Любимая супруга, дети выстроились в ряд, по росту, руки по швам. Вы провозглашаете - "Струн-ко!" далее "Рівняння на велику каструлю! Шаго аааарш".
    Смешно? Без сомнения. Так зачем прикрывать высокими целями копирование жизнедеятельности колоний одноклеточных, но только в государственных масштабах?
    Зануда

Ответ Сообщение от Кибальчиш Посмотреть сообщение
    А если не в контексте армии
    Ви проголосили слушну думку - те, що доречно у контексті армії, не є доречним дома. Все точно, погоджуюсь.
    Також не треба дома поводити себе як на роботі або у турпоході. Для всього є відповідне місце і час.
    Частий гість

І головне - це шанс для багатьох навчитися робити не те, що хочеться, а те що треба.
    Кому?

Навколо служби в армії існує багато міфів. Деякі мають реальне підґрунтя, деякі - художня вигадка.
    Еще не забывайте о тех, кто просто считает недостойным рассказывать о том, что там пережил. Приходит из армии улыбающийся гражданин. А потом лет через несколько по пьяной лавочке "да ударили, серьезная травма... врачи сказали, что то-то и то-то уже все...".
    Или те, кто воевали камрады, просто стесняются об этом трепаться. Потому что хоть и долг, но таких людей в обществе считают ограниченными.

Ви проголосили слушну думку - те, що доречно у контексті армії, не є доречним дома. Все точно, погоджуюсь.
    Також не треба дома поводити себе як на роботі або у турпоході. Для всього є відповідне місце і час.
    Разное поведение с разными людьми? Это же когнитивный диссонанс. Психика от такого перестраивается малёхо. Не позволяйте окружения диктовать свое поведение и настроение. Это действительно вредно.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    в одній книзі, неважно якій,
    А в другой книге, не важно в какой, колобок от дедушки ушел.
    ри?

А вы вообще читали выше?!
    Ваше? Нє. Не хочу запутаццо в словосплєтєніях.
    Мого однокласника Руслана застрелили у армії, резонансне діло в Полтаві, а я з ним в різіночки пригала в пятом класі. Було ужасно, да. Але це не повсимісно ж? Просто страх зараз перевішує все інше. Хлопці бояться за себе. Це нормально. Але згодна з Фабом - коли ти сам, ти не повинен лишати дівчину бандюкам, розвертатися і бігти геть, бо шо ти сам зробиш протів них трьох?!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 12