Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей157Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 18
Показано с 131 по 140 из 171.
    модератор

Re: Хочу навчитися куховарити. Шамотий!

Cveha, конструктивный диалог это всегда хорошо)))

.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Хочете поговорити про моє хочу глибше?
    Шамотий ох...ет, если вдруг зайдет в свою тему про пирожки и супчики )))))))))
    Пророк

Мене ніхто не змушує ходити на роботу
    Ну да, вы ходите туда только тогда, когда хотите! Что за бред!

І за проїзд я плачу тоді, коли користуюся транспортом
    ну разумеется. Вы пользуетесь транспортом когда хотите, но когда вы им пользуетесь - то вы обязаны (нет, должны - это слово вам больше нравится) платить за проезд. Тут у вас выбора нет
    Хочете поговорити про моє хочу глибше?
    почему бы и нет?
    Инвалид умственного труда

Хочешь вкусно есть учись готовить. А любимая женщина смотрится приятнее в постели.
    .

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А любимая женщина смотрится приятнее в постели.
    Тогда лучший вариант любовница - никаких обязанностей, никто никому ничего не должен, нет споров кому суп варить, только постель и чувства.

Однако есть люди, которые пытаются построить семью и она, семья, является для них самым важным в жизни. И супы варят, и трубы чинят, и от водки отказываются... Дураки?
    ри?

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Ну да, вы ходите туда только тогда, когда хотите! Что за бред!
    Брєд - якоє хорошоє слово. Я можу його застосувати до чого завгодно. Теж. Але не застосовую)))
    Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Шамотий ох...ет, если вдруг зайдет в свою тему про пирожки и супчики )))))))))
    зато весело було, правда?

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Тогда лучший вариант любовница - никаких обязанностей, никто никому ничего не должен, нет споров кому суп варить, только постель и чувства.

Однако есть люди, которые пытаются построить семью и она, семья, является для них самым важным в жизни. И супы варят, и трубы чинят, и от водки отказываются... Дураки?
    Нет не лучщий. Приятней каждый день просыпатся когда тебя обнимают
    .

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Приятней каждый день просыпатся когда тебя обнимают
    Я же не про измены, про свободных людей ,живут себе сами, захотели проснуться вместе - проснулись, не захотели, каждый у себя дома спит. Идеал по Вашей теории.

с возрастом идеалы меняются....
    Філософф

Нє, я відчуваю щастя))) я роблю що хочу і тоді, коли хочу. Коли мені приходиться щось робить коли я не хочу, в мене це не виходить, і я роблю це дууужн довго. А коли мені хоцця, я печу супер-пупер пиріжки і піцу по рецепту тіста Меладона, за півгодини, з застосуванням всієї родини))). По поводу поганості як жінки, в мене давним-давно немає ніких комплексів. ІМНО, якщо люди сподобилися створити сім'ю, довго розмірковуючи що це ти робиш крок на рушник - і всьо, це назавжди. Тут не перед богом, а перед своєю душею ти вирішив - і все, то значить вони - найкращі чоловік і жінка один для одного.А перед цим вирішити всі погляди на цінності життєві, щоб потім не було мучітєльно больно)))

Я знаю жінок, на яких я інколи рівняюсь , супер-хазяйок, струнких і красивих, від яких чоловіки ідуть до нехазяйновитих дівчат, знаю нещасливих пар, які мають однакові погляди на життя, знаю пари, які живуть тілька заради матеріальних цінностей і теде. Так хіба щасті в цьому??? Коли в тебе є все, але хворіє твоя дитина - тобі нічого не потрібно. Коли ти супер-пупер, але твоє кохання на тебе не звертає уваги - життя кінчається. Коли всі вважають тебе класною дівчиною чи класним хлопцем, в яких насичене клубне-політичне-суспільне життя, а тобі хоцця нормальних стосунків... "Кожному - своє , так було написано на воротах Бухенвальда"...

Не зря ж говорять, що люди ніколи не вчаться на чужих помилках. А непорозуміння завжди є причинами. Жінка думає одне, чоловік - інше, але ж вони не розмовляють про це, бо якось некультурно, і страшно, і "чого це я повинна - винен пояснювати." А ще ж є мами-папи-дяді-тьоті, які знають краще ніж всі, як треба жити, хоч самі і не щасливі.От і виходить що всі щось чогось повинні комусь, а не можуть зрозуміти що. О, як іноді я розумію - життя класне, треба так мало для цього)))

Шмотки, гроші, владу - на той світ не забереш. А коли до тебе завжди приходять друзі, діти тебе люблять просто так, з коханим(ю) приємно просто навіть обійматись - це завжди з тобою, це твоє, і залишиться назавжди.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 18