Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей157Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 18
Показано с 121 по 130 из 171.
    .

Re: Хочу навчитися куховарити. Шамотий!

fragov, Я открою секрет, чтобы иметь(во всех смыслах))) ) бесплатную домохозяйку, не обязательно жениться ))) Могут даже разные приходить готовит-убирать и т.п.

ри?

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    К сожалению, мало у кого так получается. Очень мало у кого. А так мы всегда что-то должны делать, именно должны, хотим мы того или нет. Вот вы, к примеру, должны ходить на работу, должны платить за проезд и т.д. Еще много-много чего вы не просто должны, а вынуждены делать, хотите вы того или нет. Так что не надо тут рассказывать про "хочю"...
    Шо значіт - не нада? Я хочу - і розповідаю. Логіка проста? )
    Про роботу - якщо не хочете, не ходіть. Йдіть у вільне плавання, фріланс Вам в помощь! Не хочете платити за проїзд, купіть машину))ну або ж пєшадрала. Людина має дуже такоє харошеє діло - вибір! А те, що ми звикли жити установкою ДОЛЖЕН і НАДО, це даааа, це конєшно.

пару страниц назад говорили про "сестра мужа двоюродной сестры подружки соседки по лестничной площадке моей коллеги". А вы спросите из первоисточника. Логика проста
    Татата! Значить як з перших вуст - так вірити, а як не з перших - то ні? А чого ви думаєте, що перші вуста не брешуть? Мущиниииии)))

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Только у кого есть хоть чуточку мозга женятся сразу на тех, что готовят и убирают.
    А втіхаря до любовніци никають)) До тої, шо не стіра, і не прибира, і не домработніца вєчно замучана.
    на Ваше место в очереди еще 3 стоят, которые готовят и вытирают, при чем с удовольствием.
    Ой, як всі мущини себе люблять Такі прямо неоціненні. Прямо сахарок, подарок в обьорточці, з красівим бантіком!
    Шось ви, шановні, забуваєте, що кожен може знайти своє щастя. От тільки щастя у кожного різне.
    П.С. оспорім, шо щастя не різне, а однакове?
    2.0

laithemmer, хотіла тут написать. а потом взяла і стерла. чо з ними говорить.... вони в своїй тиранії щасливі. на щастя єдине місце зустрічі - форум.
    .

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А втіхаря до любовніци никають)) До тої, шо не стіра, і не прибира, і не домработніца вєчно замучана.
    Почему замучена? есть у меня, скажем так знакомая, так она день и ночь хату драит, по 10 блюд на плите, а выглядит на 5+ Активная клабберша и тусовщица. Она от этого всего удовольствие получает )) Так что я бы не сказал...

Ну прет человека выглядеть идеально и прет когда все вокруг идеально ))

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    на щастя єдине місце зустрічі - форум.
    и Вам попутного ветра
    Пророк

Про роботу - якщо не хочете, не ходіть. Йдіть у вільне плавання, фріланс Вам в помощь! Не хочете платити за проїзд, купіть машину))ну або ж пєшадрала.
    Да нет, это я вам писал. Вы же ходите на работу? Платите за проезд?
    Так что не нада тут пафосно так заявлять, что "я делаю то, что хочу"
    ри?

nickeler, ну справа ж не в тому. Мені просто дуууууже дивно, що в них така позиція - ось мої цінності, і вони найправильніші цінності у світі. А ваші - неправильні. Це все одно, що сказать, ти от неправильно дітей робиш, а я правильно! Ну блін і як тут жить? Коли все вокруг, включаючи твоє народження, неправильне? :)
    Смішно. Мене ця тема відверто веселить! Серед друзів багато холостяків, котрі вміють готувати, і коли з’являється дівчина в їх житті - це прямо щастя, що їм зранку приготували завтрік! І не трєбуют нічо)) Чєво всім бажаю.
    Пророк

Серед друзів багато холостяків, котрі вміють готувати, і коли з’являється дівчина в їх житті - це прямо щастя, що їм зранку приготували завтрік! І не трєбуют нічо
    Это отчаявшиеся
    ри?

Почему замучена? есть у меня, скажем так знакомая, так она день и ночь хату драит, по 10 блюд на плите, а выглядит на 5+ Активная клабберша и тусовщица. Она от этого всего удовольствие получает )) Так что я бы не сказал...

Ну прет человека выглядеть идеально и прет когда все вокруг идеально ))
    На работку ходіт ваша клабєрша?
    От декого прьот, а декого - ну зовсім ні)))) Шо тут ще додати?

Да нет, это я вам писал. Вы же ходите на работу? Платите за проезд?
    Так что не нада тут пафосно так заявлять, что "я делаю то, что хочу"
    Мене ніхто не змушує ходити на роботу) І за проїзд я плачу тоді, коли користуюся транспортом - нормальна оплата праці інших) Ви всьо валітє в кучу, дорогой.
    Хочете поговорити про моє хочу глибше?

Это отчаявшиеся
    Це сучасні чоловіки, які розуміють сучасних жінок.
    Філософф

Як казав один співробітник, він пощитав, що на жінку багацько бабла тре викидати, на косметику, одяг , розваги і теде, каже - краще я куплю ворову, вона молоко дає))) Ну єс-нно ми йому сказали, що конєшно хай купляє корову, нафіга такій людині жінка. Крім того йому ще й треба було щоб вона город копала, мішки тягала у теде. Такі люди крім користі з жінки, ніяких інших якостей не бачать.
    Ну не можу я готувати тому, що треба. Я і свекрусі і чоловіку так сказала - я нічого не повинна нікому, і коли одружувались, ніяких документів, що я зобов'язуюсь готовить їсти, прибирати, прати і сама доглядати дитину я не підписувала. Так як це спільна наша родина, і дитина, то докладати зусиль потрібно спільно. А коли чоловіку приносити все на тарілочці, готовесеньке - жоден чоловік цього не цінить. Бо по його - це так повинно бути. А по мойому - я теж жива людина, а не придаток до сім'ї. І як чоловіку не хоцця негайно після роботи зробити якусь полицю чи там що, так і жінці може не хотітися варити їсти.
    Якщо вам дорога людина, з якою ви створили сім'ю, то ви можете знайти компроміси, найняти куховарку, простіше, кажись, ніж заставляти кохану людину робити те, чого вона не хоче. Ну не всім жінкам дано і хоцця варити їсти. Було б тільки бажання зберегти злагоду в сім'ї, тоді ніякі розбіжності в сімейних цінностях не заважатимуть вам. Треба тільки трошки поміркувати і побалакати з коханою людиною.
    ри?

Cveha, ти відчуваєш, шо ти неправільная жена?? Бо по всьому виходить саме так!!!
+ Ответить в теме
Страница 13 из 18