Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей157Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 18
Показано с 111 по 120 из 171.
    Зануда

Re: Хочу навчитися куховарити. Шамотий!

тему перенесено з розділу "кухня" до розділу "теревені". Так що....теревені.

2.0

Gonosuke, якби цінності в усіх були б однакові (сімейні, трахательні, політичні етсетера) оцієї б розмови було.
    якраз на етапі з"ясування цінностей відбуваються срачі.
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    якраз на етапі з"ясування цінностей відбуваються срачі
    саме так ))) Я особисто просто легше відношуся - не як до з"ясування певного об"єктивного стану речей, а просто як до обміну думками. Іноді досить жвавого, правда ))))
    .

Gonosuke, якби цінності в усіх були б однакові (сімейні, трахательні, політичні етсетера) оцієї б розмови було.
    якраз на етапі з"ясування цінностей відбуваються срачі.
    100 пудов разные, а потом дети в неполных семьях растут. Именно из-за того, что "разные".

Офтоп:
    П.С. Я не говорю, как лично у меня, я говорю как бы было в идеале
    2.0

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Ну во многих среднестатистических семьях именно жена заведует кухней, а муж делает "чоловичу роботу"...
    в багатьох родинах жінка ще й фінзвітність веде, міжжупрочім. а стосовно "чоловічої роботи" - ви що, щодня гвіздки забиваєте, труби чистите, ремонтуєте щось? а жрать готовить, посуд мити і дітям сраки підтирати, мало того, що щоденна, так ще й неодноразова процедура. Вчені кажуть, що сукупно поділений час, який жінка приділяє родині і чоловік становлять помойму 1 до 4. висновки самі зробите? при тому, шо жінка працює і заробляє на рівні чоловіка (як Шараша нагадала нам про реалії)
    .

в багатьох родинах жінка ще й фінзвітність веде, міжжупрочім. а стосовно "чоловічої роботи" - ви що, щодня гвіздки забиваєте, труби чистите, ремонтуєте щось? а жрать готовить, посуд мити і дітям сраки підтирати, мало того, що щоденна, так ще й неодноразова процедура. Вчені кажуть, що сукупно поділений час, який жінка приділяє родині і чоловік становлять помойму 1 до 4. висновки самі зробите? при тому, шо жінка працює і заробляє на рівні чоловіка (як Шараша нагадала нам про реалії)
    Не готовьте и не вытирайте(не конкретно Вы, вообщем), на Ваше место в очереди еще 3 стоят, которые готовят и вытирают, при чем с удовольствием.
    Только у кого есть хоть чуточку мозга женятся сразу на тех, что готовят и убирают. У кого нет, тот женится, потом разводится или терпит всю жизнь
    Пророк

Мужики, не кормите тролля!
    2.0

Gonosuke, та ну шо ж в тебе всьо так мрачно получається? дивлячись чим займаються люди, де їхні спільні інтереси (може вони вирощують рідкісні види кактусів і окрім кактусів їм ніщо особо нецікаво).
    я от ні шити, ні плести не вмію. і не люблю. купа витраченого часу і шо? і нічьо. в рази приємніше рейд по магазинам. і продуктивніше.
    .

де їхні спільні інтереси
    Это хорошо когда общие интересы.

і окрім кактусів їм ніщо особо нецікаво)
    Да не... Есть еще и быт, искушения и т.п. Есть семьи(с общими интересами) где и думают одинаково супруги... Но всех проблем совместные хобби не снимают...
    part of me

Хто що шукає, хто жінку, хто безкоштовну домогосподарку.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 18