Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей52Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 64.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

santa, якось Ви чудно мислите про літературу. Щоб писати про багнюку, треба побувати в ній, ну або хоча б одне копитце в неї заляпати - тобто ВЖЕ бути недостойним.
    А про дітей: до пори до часу Ви будете фільтрувати їх чтиво, але настане ’мент, коли вони прийдуть і скажуть Вам "Мамулічка, я сама виберу, окей, а ти роби своє діло і не пхайся". Бо діти - оні же виростають! І самі формують себе в подальшому.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    laithemmer, і Джеффа Нуна забула добавить.)))
    Вєрняк! забула!! Абажаю ж!!!

Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    santa, якось Ви чудно мислите про літературу. Щоб писати про багнюку, треба побувати в ній, ну або хоча б одне копитце в неї заляпати - тобто ВЖЕ бути недостойним.
    А про дітей: до пори до часу Ви будете фільтрувати їх чтиво, але настане ’мент, коли вони прийдуть і скажуть Вам "Мамулічка, я сама виберу, окей, а ти роби своє діло і не пхайся". Бо діти - оні же виростають! І самі формують себе в подальшому.
    Да, а я и не подумала. Ограждаю их от всего. В школу привожу - забираю. А когда-то и они могут в бляди записаться... Да... Жизнь сейчас тяжелая. От девочка пишет, что окончила семь классов и все никак в ПТУ не устроиться. Какой жестокий мир наш. Больно как.
    2.0

santa, ага, ну раз так, слухайте:

- перенавантаження пафосними і глобальними словами типу "душа", "серце", "щастя" не благословляється серед письменників. взагалі. якшо такі слова і є, то рідко і обгрунтована їхня поява там.
    - римування дієслів "змиритись-битись" та ще й при скороченій їх формі, а також іменникові рими "сльози-грози" (ну і рими однієї частини мови в цілому) вобще не благословляється.
    - двічі підряд "змирюсь...змиритись" - ну шо ж ви так? віршик маленький, а ви валите тавтологіями.
    - плюс "плачуть грози" - небо може плакати, а гроза це вже власне сльози.
    вибачайте, але похвалить вас ні за шо. поки що. в школі такому не вчать. читайте більше інших поетів. і будьте вимогливою до себе.

santa, ану признавайтесь, нашо стібетеся? з якою метою на форум прийшли, якшо по чесному.
    Новачок

santa, ага, ну раз так, слухайте:

- перенавантаження пафосними і глобальними словами типу "душа", "серце", "щастя" не благословляється серед письменників. взагалі. якшо такі слова і є, то рідко і обгрунтована їхня поява там.
    - римування дієслів "змиритись-битись" та ще й при скороченій їх формі, а також іменникові рими "сльози-грози" (ну і рими однієї частини мови в цілому) вобще не благословляється.
    - двічі підряд "змирюсь...змиритись" - ну шо ж ви так? віршик маленький, а ви валите тавтологіями.
    - плюс "плачуть грози" - небо може плакати, а гроза це вже власне сльози.
    вибачайте, але похвалить вас ні за шо. поки що. в школі такому не вчать. читайте більше інших поетів. і будьте вимогливою до себе.

santa, ану признавайтесь, нашо стібетеся? з якою метою на форум прийшли, якшо по чесному.
    спасибо. ну я конечно не Эрнест Хемингуэй, но я старалась. буду писать еще.
    я? да просто общения не хватает.
    скучно. дом - семья - работа
    а тут сколько разных людей и все такие спокойные.
    Нервова, курррва

Перша думка - стьоб! Точніше друга. Перша а*уй!!!!
    змія болотяна ОЧКОва

santa, нашо Вам та літературна школа? он як Ви харашо римуєте і без спецосвіти. Нік, я токошо састріл)))))
    нашо Вам вапше та літратура? якшо так до неї ставитися. Література - це окремий світ фантазій двох. Автора і читача. а якшо Ви дітей по аналогії виховуєте, то краще читать журнал "бабушка", а не Карпу. Ібо Ірена єсть не для всіх найкращих приклад. а Дашвар? он шо про пацанячі пісюни понаписувала, а як ваші перечитають та тьху-тьху шось таке утворять, або з дядьой взрослим любов закрутять. їй богу, взросла ж тьотя наче.
    Новачок

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    santa, нашо Вам та літературна школа? он як Ви харашо римуєте і без спецосвіти. Нік, я токошо састріл)))))
    нашо Вам вапше та літратура? якшо так до неї ставитися. Література - це окремий світ фантазій двох. Автора і читача. а якшо Ви дітей по аналогії виховуєте, то краще читать журнал "бабушка", а не Карпу. Ібо Ірена єсть не для всіх найкращих приклад. а Дашвар? он шо про пацанячі пісюни понаписувала, а як ваші перечитають та тьху-тьху шось таке утворять, або з дядьой взрослим любов закрутять. їй богу, взросла ж тьотя наче.
    Так интересно же. Вышла замуж девственницой. С молодости ношу очки и не славлюсь особой красотой. Муж любит. Дом - полная чаша. А тянет меня на безобразия. Так почитаю мракобесия современного, помастурбирую, книгой подотрусь и вроде не в дерьме.
    2.0

santa, і ви ото про ПТУ повірили? і про сім класів... ну-ну
    Новачок

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Перша думка - стьоб! Точніше друга. Перша а*уй!!!!
    А как жить? Он пенсии старикам нашим не платят, зарплаты нищенские. Хочется чтобы разнообразие. интересные люди
    змія болотяна ОЧКОва

вісьолий персанаж, адназначна!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7