БА «Світло надії» (надалі Організатор тендеру) — це благодійна організація, місія якої - сприяння в наданні всебічної соціально-психологічної, медичної та юридичної допомоги людям, що живуть з ВІЛ/СНІДом, наркозалежним та членам їх родин.

БА «Світло надії» оголошує тендер на надання послуг підрядника ремонтних робіт.

Метою тендеру є послуги ремонтно-оздоблювальних робіт приміщень.
Предметом тендеру є комерційна пропозиція.

Вимоги до претендентів: наявність дозволу на виконання ремонтних робіт; можливість виконання їх у вказаний замовником термін та у відповідній якості.

Комерційна пропозиція має бути надіслана в формі таблиці, формат якої розміщений нижче. В ній обов’язково повинні міститися назва пропонованих робіт та їх вартість.

№ п/п Найменування витрат Вартість
1 Шпаклювання стін
2 Шпаклювання стель
3 Поклейка шпалер
4 Фарбування потолків
5 Встановлення дверей
6 Укладення лінолеуму

Кінцевий термін подання комерційної пропозиції – 19 листопада 2010 року.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтесь за номером (0532) 60-60-81; 50-85-99, або на електронну адресу: svitlonadii@gmail.com.
Комерційні пропозиції надсилайте за номером по факсу: (0532) 60-60-81 або на електронну адресу: svitlonadii@gmail.com.

До участі у тендері допускаються комерційні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендеру.
По результатам оцінки комерційних пропозицій Організатором тендеру буде визначено переможця тендеру. Оцінювання комерційних пропозицій буде проводитись Організатором тендеру на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. Винагородою переможцеві тендеру буде укладення угоди з Організатором тендеру на умовах, викладених у комерційній пропозиції переможця.