Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 66.
    Філософф
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Бывать я там начал класса так с 8-го. Если учитывать сколько мне щас, то давненько это было.
    Маленький мальчик бродит по злачным местам...

Пророк
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Маленький мальчик бродит по злачным местам...
    Ну да:) Хотя, правильно будет "бродил по злачным местам". Сейчас я просто брожу.
    ри?
    [QUOTE=Tail;15223]А еще лучше библиотека! Модньо и молчать можно:to_become_senile:

:girl_dance: у бібліотеці не тільки модньо, там ще і книжок повно....не те, щоб пригнічувало, але якщо не пам’ятаєш літер????!!!!конфуз.....
    До того ж там не дозволяють триматися за ногу сусіда......чи сусідки, особливо якещо вони незнайомі тобі
    ри?
    Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение

Место никак не может стать романтичным в отсутствии самого главного компонента этой романтики - человека с которым эту романтику можно разделить!
    :kiss3: тоді тобі треба сидіти вдома і творити романтику на ліжку.....чи біля нього...то вже від ліжка залежить
    Пророк
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    :girl_dance: у бібліотеці не тільки модньо, там ще і книжок повно....не те, щоб пригнічувало, але якщо не пам’ятаєш літер????!!!!конфуз.....

До того ж там не дозволяють триматися за ногу сусіда......чи сусідки, особливо якещо вони незнайомі тобі
    Та я от взагалі читати не вмію, але ходжу. А що?! Вхід халявний, романтика + під "розумного" можна закосити:))

Знайомі, незнайомі...це вже як в старому анекдоті про поручика Ржевського:"конечно! можно и по морде получить, а можно и..." ну а далі ви самі знаєте;)
    ри?
    Та я от взагалі читати не вмію, але ходжу. А що?! Вхід халявний, романтика + під "розумного" можна закосити:))

Знайомі, незнайомі...це вже як в старому анекдоті про поручика Ржевського:"конечно! можно и по морде получить, а можно и..." ну а далі ви самі знаєте;)

:lazy3: а можна тихенько отак ось прилягти, якщо не виспалося дома, що я і робила...дуже часто...класі у шостому:i-m_so_happy:
    Пророк
    Хлопці та дівчата! А що таке взагалі романтика? Хоча б у вашому розумінні? Бо кажете "немає місць романтичних", а от спробуйте своє бачення романтики сформулювати;) Ось чим наприклад просто гарне місце відрізняється від романтичного? Чи може це така тотожність?
    Пророк
    Хлопці та дівчата! А що таке взагалі романтика? Хоча б у вашому розумінні? Бо кажете "немає місць романтичних", а от спробуйте своє бачення романтики сформулювати;) Ось чим наприклад просто гарне місце відрізняється від романтичного? Чи може це така тотожність?
    романтик во мне умер давно, так что промолчу, т.к. действительно не могу ответить на поставленные вопросы!
    Завсідник
    Angry
    Что ж! Придется самому выступать в роли архитектора романтики и придумывать детали красивого вечера (или дня).
    Стараемся :)

Действуй в стиле "Амели", получается интересно: красиво и тренировка для ума.
    Спс за совет, тоже вариант...

Действительно, в Полтаве нету кафешечек для двоих. Один мой знакомый (чудак, старинными часами увлечен) говорил, что раньше было кафе "Калина". Там собирались всякие архитектора, художники, и атмосфера была чудесная, но странная: там и дрались, и заводили отношения, и читали стихи. Бывает такое, совмещение несовместимого. Аура...
    По поводу Калины, на сколько я помню.. то всё что сказал Tail по этому поводу сто процентная правда!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    тоді тобі треба сидіти вдома і творити романтику на ліжку.....чи біля нього...то вже від ліжка залежить
    Намагаюся це робити.
    Але дуже хочу щоб відносини завжди мали хоч трохи різноманітності і різнобарвності, тому завжди знахожуся у пошуку різноманітних приємних місць, щоб насолодитись романтикою цього місця з коханою людиною у повній мірі. :)
    Філософф
    Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    По поводу Калины, на сколько я помню.. то всё что сказал Tail по этому поводу сто процентная правда!
    :) Придется верить вам.
    Раз так мало в Полтаве романтичных кафе, будем искать романтические места. Недавно мне показали вид ночной Полтавы с крыши 9-этажки. Может, и мало милых кафешек в нашем городе, зато сама Полтава - прекрасна.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7