Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 66.
    Пророк

Re: самые романтичные заведения полтавы???

Дякую за запрошення, але не можу - я дівчина зайнята - пишу дипломну роботу, готуюся до конференції, яка скоро буде і т.д. Я може через місяць-другий розгребуся з своїми справами і тоді - гуляти

part of me

Шкідливо тільки працювати, забудешь який, ті люди, і вигляд мають.
    Але це твоя особиста справа.
    Пророк

Це твої давні спогади, чи ти вже приїхав і прошвирнувся в Холодок?
    Пророк

Якщо вже поновили цю тему, то хотілося б поцікавитися, чому ніхто не висловив своєї думки про "Палаццо". Особисто мені там подобається. Часто обговорюється такий аспект як сервіс - тут, на мою думку, з цим все ок: принаймні, мене там завжди дуже привітно і професійно обслуговуюють.
    Ще недавно зайшла в "Кавалєр" - вперше: враження такі собі...Замовила "елітний" чай "Зеленая улитка" - що я можу сказати...:ups: дуже схоже на полтавську воду при 100 градусах цельсія...
    Пророк

Ответ Сообщение от Sasha-Grob
    Проходячи повз "Палаццо" я звернув увагу на аркуш паперу, на якому дбайлива адміністрація написала щось потипу:"В спорівних штанах і кросовках вход воспрєщєн" Вирішив не випробовувати долю... :)
    Можливо, в кросівках не можна до нічного клубу, який знаходиться поряд??? В "Палаццо" я ходила в чому попало, в тому числі і кросівках. Ми частенько ходимо туди поїсти піцу - з усіх полтавських піцерій мені тут найбільше подобається піца на смак, хоча звісно це не дуже корисна їжа.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sasha-Grob
    Дійсно, згодом той папірець прибрали.
    Про палаццівську піцу я чув, обов"язково скоштую...
    Мені казали, що смачно готують в ...сємєйном клубє "Арабєска", насправді, то не сімейнй клуб. Лише відвідувачів відлякують такою назвою.
    В "Арабесці" ніколи не була, бо, ти правильно сказав, мене завжди відштовхувала така характеристика, як сімейний клуб.
    Частий гість

мдя, сразу видно, собрались люди не семейные.. :):gathering
    Завсідник

Ответ Сообщение от kobieta
    Якщо вже поновили цю тему, то хотілося б поцікавитися, чому ніхто не висловив своєї думки про "Палаццо".
    "Палаццо"??? Но ведь тема о самых романтичных заведениях! Палаццо - помпезное заведение, где особого уюта и романтики я не чувствую... Согласен, сервис относительно ничего... хотя... Пицу тоже кушать можно, но я думаю что вкуснее всего в Полтаве её готовят в пицерии на Чапаева (хотя интерьер там мне не по душе).
    Арабеска - ноу комент, я там не был, согласен со всем выше сказаным по данному заведению.
    Пророк

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate
    "Палаццо"??? Но ведь тема о самых романтичных заведениях! Палаццо - помпезное заведение, где особого уюта и романтики я не чувствую... Согласен, сервис относительно ничего... хотя... Пицу тоже кушать можно, но я думаю что вкуснее всего в Полтаве её готовят в пицерии на Чапаева (хотя интерьер там мне не по душе).
    Арабеска - ноу комент, я там не был, согласен со всем выше сказаным по данному заведению.
    На вкус и цвет... - кілька разів мене затягували в піцерію на Чапаєва - я таку не дуже полюбляю
    Завсідник

Ответ Сообщение от kobieta
    На вкус и цвет... - кілька разів мене затягували в піцерію на Чапаєва - я таку не дуже полюбляю
    Мне еще рекомендовали пицерию посетить где-то на Алмазном.. вернее напротив к-тра Алмаз, но я туда пока не добрался...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7