Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей609Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 58 из 116
Показано с 571 по 580 из 1155.
    bvn
    йог на танке

re: Коммунальные услуги. Тарифы. Субсидии

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Это правда? По идее - нет.
    Якщо законодавство не змінювали, то ні. Тільки весь дом цілком... Навіть коли він складаться з двох окремих корпусів з переходом, але має один номер, то обидва корпуси як один дом мають створювати один ОСББ... на жаль...

Філософф

От тільки влізаючи в якесь обще діло, розумієш нашу ментальність. Була приказка "гуртове-то чортове". Будь то ОСББ, чи батьк. комітет - люди не готові до індивідуальної відповідальності. Щоб самому щось робити, а якщо не робити - то платити за це гроші. Та це касається всього. Якби хтось робив, за тебе, все зробив і показав. А ти вийшов, обісрав, і за це ні копійки, а ще й спасибі отримав. от і страждають свідомі люди, від оточуючих їх отаких. Добре якщо це одна людина на 50-100-500 людей. Але на жаль це майже половина.
    Пророк

Мне вот сказали, что ОСББ можно сделать даже на один подъезд. Это правда? По идее - нет.
    а чому ні?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а чому ні?
    Тому шо Закон:

В одному багатоквартирному будинку може бути створено тільки
    одне об’єднання. Власники квартир та нежитлових приміщень у двох і
    більше багатоквартирних будинках, об’єднаних спільною
    прибудинковою територією, елементами благоустрою, обладнанням,
    інженерною інфраструктурою, можуть створити одне об’єднання.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/...64427807508230

Мне вот сказали, что ОСББ можно сделать даже на один подъезд. Это правда? По идее - нет.
    Если жильцы данного подъезда владеют большинством площадей в доме (веса при голосовании за создание ОСББ распределятся согласно площади, принадлежащей владельцам), такая ситуация очень теоретически возможна.
    Пророк

Dmitro Vovnyanko

Продовжимо про тарифи.

Виходю на Google. Набираю в пошуці "собівартісь українського газу". І що ж я дізнаюся?

Екс-перем'єр Арсеній Яценюк у вересні 15-го року оцінив собівартість українського газу у $70-100 за тис кубів, але додав - "в цю собівартість не входить найосновніше – інвестиції, які нам необхідні для того, щоб бурити нові свердловини".

http://www.theinsider.ua/business/55fbede61cd9b/

Голова правління ПАТ "Укргазвидобування" Сергій Костюк влітку 15-го сказав таке: "близько 70% витрат на матеріально-технічні ресурси у нас прив'язано до долара - ті ж труби, які ми купуємо у "Інтерпайпу"... Ми довго дискутували всередині компанії про рівень економічно обґрунтованої ціни, яка б дозволила компанії розвиватися, вийшло - близько 150-200 доларів за тисячу кубометрів"

http://www.epravda.com.ua/news/2015/06/4/545261/

На запит Укрінформу НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Укргазвидобування" підрахували, що обгрунтована собівартість газу українського видобутку становить 5430 грн/тис. куб. м або $319,4. при курсі при курсі 17 грн/дол.
    http://zaxid.net/news/showNews.do?sp...jectId=1353915

Цю цифру було розкритиковано експертами. Експерти наполягать що реальна собівартість українського газу становить $100-120 за тис куб, при цьому визнають що собівартість сланцевого газу з Юзівського та Олеського родовищ експерти Chevron і Shell оцінили у $ 250 за тис куб.

Це при їхніх то технологіях і обсягах інвестицій!

http://ukr.segodnya.ua/economics/ene...az-585439.html

Шановні свідки "низької ціни на газ без субсидій"!
    З якого перепою ви взяли що собівартість українського газу становить $ 16 - 25 за тис. куб.?

Що визнаєте таке, чого незнають керівники уряду, Нафтогазу і Укргазвидобування?

Де інтерв'ю з тим чиновником, що вкладає таку розкладку ціни?

Хто той пересічний газовщик Васильович, що здав вам головну державну таємницю України - справжню собівартість газу?

Наразі українець платить за газ $ 257 за тис. куб. Поляк, словак, латиш і литовець - майже удвічі більше. Розкажіть мені що в них з/п як у німців, французів чи шведів. Слабо?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Dmitro Vovnyanko

Продовжимо про тарифи.

Виходю на Google. Набираю в пошуці "собівартісь українського газу". І що ж я дізнаюся?

Екс-перем'єр Арсеній Яценюк у вересні 15-го року оцінив собівартість українського газу у $70-100 за тис кубів, але додав - "в цю собівартість не входить найосновніше – інвестиції, які нам необхідні для того, щоб бурити нові свердловини".

http://www.theinsider.ua/business/55fbede61cd9b/

Голова правління ПАТ "Укргазвидобування" Сергій Костюк влітку 15-го сказав таке: "близько 70% витрат на матеріально-технічні ресурси у нас прив'язано до долара - ті ж труби, які ми купуємо у "Інтерпайпу"... Ми довго дискутували всередині компанії про рівень економічно обґрунтованої ціни, яка б дозволила компанії розвиватися, вийшло - близько 150-200 доларів за тисячу кубометрів"

http://www.epravda.com.ua/news/2015/06/4/545261/

На запит Укрінформу НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Укргазвидобування" підрахували, що обгрунтована собівартість газу українського видобутку становить 5430 грн/тис. куб. м або $319,4. при курсі при курсі 17 грн/дол.
    http://zaxid.net/news/showNews.do?sp...jectId=1353915

Цю цифру було розкритиковано експертами. Експерти наполягать що реальна собівартість українського газу становить $100-120 за тис куб, при цьому визнають що собівартість сланцевого газу з Юзівського та Олеського родовищ експерти Chevron і Shell оцінили у $ 250 за тис куб.

Це при їхніх то технологіях і обсягах інвестицій!

http://ukr.segodnya.ua/economics/ene...az-585439.html

Шановні свідки "низької ціни на газ без субсидій"!
    З якого перепою ви взяли що собівартість українського газу становить $ 16 - 25 за тис. куб.?

Що визнаєте таке, чого незнають керівники уряду, Нафтогазу і Укргазвидобування?

Де інтерв'ю з тим чиновником, що вкладає таку розкладку ціни?

Хто той пересічний газовщик Васильович, що здав вам головну державну таємницю України - справжню собівартість газу?

Наразі українець платить за газ $ 257 за тис. куб. Поляк, словак, латиш і литовець - майже удвічі більше. Розкажіть мені що в них з/п як у німців, французів чи шведів. Слабо?
    невірю я у ці розрахунки, от аби хтось авторитетний, якась міжнародна аудиторська компанія перевірила обгринтованість цієї ціни

а так то красиві ціни будь хто вміє малювати, я коли роблю розрахунки по доп роботам для замовника, то у мене такі цифри красиві, грубо кажучи - коли міняемо одну дверь по бажанню замовника - робимо отвір у даху, автокраном підіймаєм звідти демонтовані двері, окрема вантажівка вивозить демонтовані двері на смітник, фура привозить нові двері і автокраном підіймають їх через отвір у даху, встановлюють, ремонтують дах, приходить бригада прибиральників і все прибирає

а на ділі, приїхали нові двері, пішли за пів години поміняли і все.....
    Пророк

невірю я у ці розрахунки, от аби хтось авторитетний, якась міжнародна аудиторська компанія перевірила обгринтованість цієї ціни
    Да на здоровье. Но тогда не нужно и верить в россказни Тимошенко о том, что у нас супердешевый газ.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Да на здоровье. Но тогда не нужно и верить в россказни Тимошенко о том, что у нас супердешевый газ.
    а де саме я писав шо вірю у дешевий газ і взагалі вірю пані тимошенко? перечитайте дописи де я писав як я ставлюсь до тимошенко....
    Пророк

13. Да и газа Украина добывает всё меньше и меньше
    Тенденция к снижению собственной добычи сохранятся уже долгое время. Дело в том, что добыча газа требует постоянных инвестиций, а из-за низких тарифов у государства просто не было для этого денег. Кроме того, по добыче украинского газа "ударила" оккупация Крыма — Черноморнафтогаз, дочерняя компания Нафтогаза, которая работала в Крыму, потеряла контроль над своими активами на полуострове, поэтому газа из Крыма Украина больше не получает.

а де саме я писав шо вірю у дешевий газ і взагалі вірю пані тимошенко? перечитайте дописи де я писав як я ставлюсь до тимошенко....
    Здесь речь не конкретно о вас, а о тех, кто не верит в цифры от госчиновников, но легко верят в цифры от аферисток.
    المزيد من النفط

а так то красиві ціни будь хто вміє малювати, я коли роблю розрахунки по доп роботам для замовника, то у мене такі цифри красиві, грубо кажучи - коли міняемо одну дверь по бажанню замовника - робимо отвір у даху, автокраном підіймаєм звідти демонтовані двері, окрема вантажівка вивозить демонтовані двері на смітник, фура привозить нові двері і автокраном підіймають їх через отвір у даху, встановлюють, ремонтують дах, приходить бригада прибиральників і все прибирає

а на ділі, приїхали нові двері, пішли за пів години поміняли і все.....

Ihor, ви отаким там розводняком займаєтесь !?!?!
+ Ответить в теме
Страница 58 из 116