Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей604Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 114
Показано с 31 по 40 из 1140.
    Пророк

re: Коммунальные услуги. Тарифы. Субсидии

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    установку банальных тепловых счетчиков на мою квартиру (38 квадратов) я примерно отобью лет за 5
    Смотря как устроена система отопления. В моей квартире установка тепловых счетчиков невозможна (вертикальное отопление).
    Через квартиру идет четыре трубы подачи тепла и три обратки.

Существует два способа организации поквартирного учета тепла. Первый – это установить квартирный счетчик тепла на тепловом вводе каждой квартиры. Правда, это возможно только в новых домах, в которых разводка отопления выполнена по горизонтальной схеме (горизонтальная разводка системы отопления).

Пророк

у меня как раз для этого идеальные условия. Новый дом - возле каждой квартиры в подъезде две трубы отопления (подача-обратка) и от них заходят в квартиры трубы. В коридоре квартиры в стене как раз место даже для них присмотрено.
    Только стенку малеха проштробить, и поставить счетчик.
    Просто была не раз ситуация, когда на улице тепло, а батареи жарят. Вентиль регулировки крутят раз месяц, когда снимают показания счетчика. У нас была комфортная температура при закрытых всех батареях. Тогда бы счетчик и норм было поставить.
    Но это все мечты, мечты...
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Я имел ввиду, твое автономное отопление )
    Кирпичный дом 2007 года, двухкомнатная квартира 62 квадрата.
    Отопление устанавливалось при застройке. Простые чугунные батареи.
    Недорогой двухконтурный котел "Format.zip 5" фирмы Sime.
    Плачу за газ летом (только на подогрев воды) от 30 до 40 грн.
    Зимой вместе с отоплением на примере этого сезона:
    Декабрь - 184,30, Январь - 230,01, Февраль - 149,47.
    В среднем расходую около 10 кубометров воды в месяц. Стоимость на данный момент - 4,84 грн/куб (точнее это было так, с первого марта подорожала вода, но точно не знаю на сколько, еще не узнавал).
    Итого: все расходы на воду, включая подогрев, и на отопление 200 - 250 грн в месяц в зимний период.
    Дома температуру не измерял, но ходим "в трусах" (простите за сравнение)
    Пророк

froguz, так поставте собі індивідуальний лічильник і не мучайтеся!
    Я собі поставив, то за лютий мені прийшло 250+80 за мзк (округлено). Це насправді, найбільше, що я заплатив за 2 роки. (60 м2). В січні було десь 90+30.
    Коли у мене десь 120 грн, у сусідів знизу 350.
    Наприклад, в листопаді-грудні я взагалі опалення не вмикав, і платив тільки за МЗК, підвал та дах (десь 20-30 грн).

Для порівняння, Автономне опалення мені пропонували зробити за 20.000 під ключ.
    Лічильник мені ж обійшовся десь в 4.000 з технічними умовами, проектом, монтажем, матеріалами і т.д.
    І, якщо все благополучно, так думаю, що вже за наступний опалювальний сезон від себе має окупити.
    Автономне опалення себе взагалі навряд чи колись окупить.

Що-правда, наскільки мені відомо, повірка такого лічильника коштує до 800 грн. І, вроді, в Полтаві її не роблять.

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Дома температуру не измерял, но ходим "в трусах" (простите за сравнение)
    аналогічно =)
    Хоча термометр у нас є, і показує 24-26 постійно, але щось я йому не дуже вірю...
    Замовив собі з Китаю електронний, ніяк не дочекаюся - подивлюся, скільки він буде показувати.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение

Для порівняння, Автономне опалення мені пропонували зробити за 20.000 під ключ.
    Лічильник мені ж обійшовся десь в 4.000 з технічними умовами, проектом, монтажем, матеріалами і т.д.
    І, якщо все благополучно, так думаю, що вже за наступний опалювальний сезон від себе має окупити.
    Автономне опалення себе взагалі навряд чи колись окупить.

Що-правда, наскільки мені відомо, повірка такого лічильника коштує до 800 грн. І, вроді, в Полтаві її не роблять.
    Можно координаты конторы которая ставила счетчик?
    И как быть когда придет время поверки???
    Пророк

Да, я еще забыл тут указать про мзк (місця загального користування) - от 40 до 70 грн в месяц
    Пророк

И как быть когда придет время поверки???
    Пока не знаю, як прийде - розкажу =)
    Мені наступного року повіряти.
    Знаю, що минулого року в Полтаві точно нічого не було - колега свій лічильник повіряла в Києві.

Можно координаты конторы которая ставила счетчик?
    Абсолютно всю роботу від технічних умов і проектної документації до монтажу лічильника виконувало Полтава Теплоенерго.
    В тому й уся "прєлєсть", що я можу бути абсолютно спокійним за законність мого лічильника.

Чого не можу сказати за автономне опалення.
    Бо коли дізнавався (кілька років тому), то мені сказали, що з якогось там року, після якоїсь там постанови кабміну відрізатися від централізованого опалення не можна.
    Тільки якщо всім під"їздом переходити.
    Пророк

Ch!p, я узнавал про установку счетчика в магазине Бриг, что на Гоголя. Но там меня настроили на 5000 грн. За 4000 уже, если чесно, то потратился бы.
    Если не трудно поделитесь инфой и хотябы кратким алгоритмом действий. Знаю только, что за проэктом в ТЭ нада сразу.
    Пророк

froguz, найперше - це треба дочекатися кінця опалювального сезону. Бо лічильник в опалювальий сезон ніхто не ставить.
    Далі я ходив у ПТЕ те, що біля склозаводу. Вже не пригадую адреси, але якщо надумаєте, то я уточню.
    Там я написав заяву про те, що хочу собі індивідуальний лічильник.
    Мою заяву скількись там днів розглядали. Після її розгляду та дозволу я поїхав у ЖЕК по дані для технічних умов, а також за письмовим дозволом на встановлення лічильника.
    Ці дані я привіз цьому ж самому чоловіку, і він за кілька днів зробив мені технічні умови.

Далі за цими технічними умовами потрібно зробити проект.
    Проект може робити хто-завгодно, і у кожного свої ціни. Головне, щоб у того, хто робить проект, був на це дозвіл (сертифікат?).
    Якщо не помиляюся, то проект мені насправді робив не ТЕ. Вроді це був якийсь знайомий проектант цього чоловіка, з яким я з самого початку контактував (заявка, ТУ і т.д.).
    Короче, мені не захотілося їздити шукати де зробити цей проект, то я погодився зробити його прям на місці.

Коли проект був готовий, мені дали контакти людини в ТЕ, яка займається монтажем.
    Зв"язався з ним, він мені домовився за покупку лічильника в Сумах.
    Я перевів гроші на рахунок заводу в Сумах, мені прислали лічильник.

Потім був монтаж (єдине тільки, монтаж обійшовся ДУЖЕ дорого. От, всіх інших цін не пам"ятаю, а монтаж як зараз: 420 грн робота, 420 грн матеріали, хоча матеріалів там було від сили гривень на 200. Та і роботи, мабуть, дешевше коштують. Але це я вже потім дізнався, коли всерйоз зайнявся ремонтом квартири.)
    Монтаж хоч і дорогий, але його робили ТЕ, і я знав, що раптом щось не так, то впринципі самі ж вони і накосячили. Тому які до мене претензії?

Після монтажу приїхала якась жінка з ТЕ і поставила пломби на лічильник. Розповіла як знімати показники з лічильника, що потрібно раз у місяціь ці показники по-телефону здавати ну і т.д.

Вроді все.
    Пророк

Спасибо, довольно доходчиво изложили.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 114