Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей609Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 116
Показано с 331 по 340 из 1155.
    Новачок

re: Коммунальные услуги. Тарифы. Субсидии

Здравствуйте, подскажите пожалуйста у меня в квартире нет отопления, и во всем подъезде, вызывала теплоэнерго замеряли температуру +16 в комнате, а норма +18, они сказали что это проблема не их, а ЖЕКа, обратилась в ЖЕК, а они сворачивают на теплоэнерго, батареии ели ели теплые, можно сказать холодные, это еще и на улице +10, а что же будет зимой, когда будет -20, к кому мне можно еще обратиться, с этим вопросом? Подскажите пожалуйста?

Пророк

Ответ Сообщение от Viktorya Посмотреть сообщение
    Здравствуйте, подскажите пожалуйста у меня в квартире нет отопления, и во всем подъезде, вызывала теплоэнерго замеряли температуру +16 в комнате, а норма +18, они сказали что это проблема не их, а ЖЕКа, обратилась в ЖЕК, а они сворачивают на теплоэнерго, батареии ели ели теплые, можно сказать холодные, это еще и на улице +10, а что же будет зимой, когда будет -20, к кому мне можно еще обратиться, с этим вопросом? Подскажите пожалуйста?
    Нужно не только замерять, но и составлять об этом акты.
    Без актов, это просто общение ни о чем.
    Будут акты, пишите официальные обращения в Теплокомунэнерго.
    Пророк

У середу, 28 жовтня Прем’єр-міністр України повідомив про рішення Кабміну, за яким запроваджується механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу. Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців). Це означає, що людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону.

Про це Арсеній Яценюк повідомив на зустрічі Прем’єр-міністра та членів Уряду з представниками пікетувальників під Будинком Уряду, зокрема, народним депутатом України Олегом Ляшком. На зустрічі були присутні члени Уряду від усіх політичних сил парламентської коаліції.

Також було прийнято рішення, що у лютому 2016 року буде здійснено контроль реальних витрат населенням газу для опалення та оцінено необхідність збільшення соціальної норми у випадку холодної зими.

Крім того, Глава Уряду підписав постанову, якою спрощує перерахування субсидій за житлово-комунальні послуги на зимовий період. Воно буде здійснюватися в автоматичному режимі без подання повторних заявок.

Урядом також вносяться зміни до порядку перерахунку вартості опалення підприємств ЖКГ, який буде проводитися в щомісячному режимі в залежності від зовнішніх температур, а не раз на півроку, як було раніше.

Прийнято також рішення, згідно з яким за результатами першого кварталу наступного року в залежності від ціни імпортованого газу та курсу національної валюти буде здійснено коригування ринкової ціни природнього газу.

Прем’єр-міністр України підписав зміни до постанови про встановлення державних соціальних стандартів в сфері житло-комунального обслуговування, яка передбачає встановлення коригуючих коефіцієнтів для розрахунку витрат газу, електричної та теплової енергії на потреби опалення залежно від кількості поверхів будинків, нормативи користування послугами для централізованого опалення за умови обладнання житлових будинків приладами обліку теплової енергії, газопостачання за наявності за відсутності газових лічильників, електричною енергією для індивідуального опалення, диференційовано за періодами часу.

Арсеній Яценюк наголосив, що в Парламенті вже знаходяться два законопроекти – про прозорість нарахування тарифів і про НКРЕКП, який передбачає незалежність цього органу.

kmu.gov.ua

Злий

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Також було прийнято рішення, що у лютому 2016 року буде здійснено контроль реальних витрат населенням газу для опалення та оцінено необхідність збільшення соціальної норми у випадку холодної зими.
    Цікаво, а якщо я витрачу менше чим мені надають - то що, по результатам "контролю" мені обрубають норму?
    Пророк

Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
    Цікаво, а якщо я витрачу менше чим мені надають - то що, по результатам "контролю" мені обрубають норму?
    Я так понимаю, речь идет не о индивидуальных объемах. Т.е., промониторят общие расходы по стране (бытовых потребителей) и если убедятся, что в особенно холодный период потребление газа во многих вышло далеко за социальную норму, то увеличат для всех социальную норму.
    Но я думаю, что это успокоительное заявление и не больше.
    Пивовар

Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців).
    "Оговорка по фрейду"? Сейчас для "индивидуальщиков" отопительный сезон 7 месяцев (октябрь-апрель)...
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    "Оговорка по фрейду"? Сейчас для "индивидуальщиков" отопительный сезон 7 месяцев (октябрь-апрель)...
    У меня оговорки нет. Это то, чего Ляшко добился )

* * *

Богдан Карпенко

Особливості української політики у зимовий період:

1. Було - 1400 пільгових кубів і зрада-здадна всінамайдан!
    2. Прийшов Ляшко з патріотами, попротестував, переміг Яценюка
    3. Стало - 1200 пільгових кубів газу і перемога олежикмолодець!

До сліз
    Смайлик «smile»
    Тепер Ляшку треба протестувати, шоб все вернули так, як було)) Арсеній Петрович дав урок диванним радикалам

Новачок

З острахом чекаю квитанцію на газ за листопад....
    Пророк

Ответ Сообщение от Ірина Михайлова Посмотреть сообщение
    З острахом чекаю квитанцію на газ за листопад....
    А сами не знаете, какой она будет?!
    المزيد من النفط

А сами не знаете, какой она будет?!

Enter, я тоже не представляю. Говори, сколько отопление за метр квадратный ?
+ Ответить в теме
Страница 34 из 116