Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей609Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 27 из 116
Показано с 261 по 270 из 1155.
    Пророк

re: Коммунальные услуги. Тарифы. Субсидии

Верховна Рада відповіла на звернення депутатів Полтавщини щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

Полтавська обласна рада отримала відповідь від Верховної Ради України на депутатське звернення щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. У листі зокрема зазначається: ” … встановлення цін/тарифів на природний газ та пов’язані з його споживанням комунальні послуги відбулось без належного обгрунтування. Невідкладно мають бути проведенні додаткові розрахунки тарифів, а роздрібні цін на природний газ, що використовується для потреб населення, потебують негайного перегляду”.

Пророк

Отримала квитанцію про субсидію.

44 грн?! Приватний будинок. Мороки було з оформленням ого-го. Це тільки заявлялось, що лише заповнити папірець. Черги туди, куди його відносити безрозмірні, всякі довідки про зп. І тепер не ясно, як платити враховуючи цю субсидію. Я оплачую через приват 24, звідки мені ці 40 відмінусовувати... Скільки шуму і клопоту було ради отакої нікчемної суми. Ми ще вдивляємось в папірець, в надії що помилились, може це щодня нам по 44 грн видаватимуть?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    http://s50.radikal.ru/i130/1507/69/46a3acf9ef9f.png
    44 грн?! Приватний будинок. Мороки було з оформленням ого-го. Це тільки заявлялось, що лише заповнити папірець. Черги туди, куди його відносити безрозмірні, всякі довідки про зп. І тепер не ясно, як платити враховуючи цю субсидію. Я оплачую через приват 24, звідки мені ці 40 відмінусовувати... Скільки шуму і клопоту було ради отакої нікчемної суми. Ми ще вдивляємось в папірець, в надії що помилились, може це щодня нам по 44 грн видаватимуть?
    С началом отопительного сезона вам ее автоматически увеличат.
    Поэтому, на вашем месте я бы не торопился возмущаться.
    У вас что в летний период высокие коммунальные платежи?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    С началом отопительного сезона вам ее автоматически увеличат.
    А, не знала, дякую.
    Пророк

А, не знала, дякую.

У разі, якщо за рівнем доходів, сім’я не набула права на субсидію в неопалювальний період (з травня по вересень), розрахунок її розміру з початком опалювального періоду буде проведено автоматично

Я это понимаю именно так, сейчас вам рассчитали субсидию, исходя из сегодняшней коммунальной платы, с наступление отопительного сезона, посчитают с учетом норм отопления.
    Пророк

черешня, вітаю Вас із щомісячною субсидією: 44,62 грн., на 12 місяців, на період з травня 2015 року по квітень 2016 року. Мене, за Вас, щиро бере "обида", так влада сміється з нас з українців..............
    Пророк

Інформація про намір КП "Полтававодоканал" здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення...

на централізоване водопостачання — 6,66 грн/м³ (з ПДВ).
    на централізоване водовідведення — 5,09 грн/м³ (з ПДВ).
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    6,66
    )) цікаві цифри

П.С. У порівнянні з теплоенерго - зростання ціни не таке значне.
    Злий

http://s50.radikal.ru/i130/1507/69/46a3acf9ef9f.png
    Все таки мені незрозуміло - що робити з цією сумою? Подав документи - призначили субсидію - прислали папірець з деякою сумою в гривнях.
    Дальше що? Куди цей папірець приліпити?
    Жеку немає, квитанції на оплату компослуг заповнюю сам (ел.енергія, газ, холодне водопостачання).
    Пророк

Рада підтримала у другому читанні і в цілому законопроект № 2029а "Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг", за відповідне рішення проголосували 261 нардеп.

Це один з законопроектів, який входить в перелік обов'язкових для отримання Україною другого траншу кредиту МВФ.

Документ дозволяє встановити економічно обґрунтовані комунальні тарифи.

"Встановлення тарифів на комунальні послуги, нижчих за розмір економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, не допускається і може бути оскаржено в суді", - йдеться в законі.

Також в законі зазначається, що тарифи повинні враховувати собівартість теплової енергії і забезпечувати рентабельність суб'єкта господарювання.

Це, кому будуть не посильні комунальні плптежі з 01.10.2015 року))))))) По законопроект № 2029а "Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг", можна буде "обгрунтовано" підвищувати тарифи в різних областях по різному......................
+ Ответить в теме
Страница 27 из 116