Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    ри?

Re: Торби

Strannik, дорогенький, не офтопь) Нема чого сказать по темі - будь любєзєн. Хоке?
    П.С. Це попередження, не дивись на столь мягкій тон мого сообщєнія

змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:
    мужчіна, ви жжете! якийсь поток сумління, а не пости. до чого тут москалі, пластмасові тапочки і говнофабрика.
    ви пишете у темі, де на товар є попит. і не тільки серед форумців. прийшли обісрать пролетаріат? - упірьод, створіть тему і обсирайте. Головне, не забувать, шо Ви - його частина.
    Новачок

Офтоп:
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ясчітаю, етого так залишати нільзя! Пишуть українською - раз, дєрут с трудящіхся втрідорога - два, відмовляються від прєкраснейших іздєлій китайськіх чинбарів - три. Ето возмутітєльно.
    Што дєлать будєм? Доколє?

p.s. Тут, здається, схоже на появу Месії.
    Просто интересно, обувную фабрику развалили или нет?
    Какими еще производствами, кроме пошива сумок может гордится Полтава?
    Новачок

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Strannik Посмотреть сообщение
    Просто интересно, обувную фабрику развалили или нет?
    Какими еще производствами, кроме пошива сумок может гордится Полтава?
    Мил человек вам в который раз говорят не та тема, это НЕ ТА тема!!! Здесь про сумки торбы разговаривают!!! Если станет легче то да РАЗВАЛИЛИ ЕЕ РАЗВАЛИЛИ, больше повторять не надо??? А по производству Полтавщины даже и не знаю что вам сказать, вроде вы взрослый человек но вопросы ж у вас странные,возможно и от туда ваш ник произощел? Если всетаки вас это тревожит то выбирайте в верхнем правом углу Поиск в Google и в перед!
    Зануда

Офтоп:
    Цены указаны в российских рублях. Для перевода в гривны делите на 4.
    Так, це змова! Як же доообре, що іноді на форумі з"являється людина, що виводить враз всіх на чисту воду!
    Я б ще нєкоторим художникам пір"ячко підщипав на Вашому місці. Звичайний шматок тряпки, рамка дешева...а деруууть. Ганьба. І, що характерно, темні люди все ще купують. У той час, коли блискучий китайський календар - три гривні коштує.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Strannik, ви взагалі розумієте що таке хендмейд? Торби, які ви можете бачити у цій темі не виготовляються масово, на відміну від ширвжитку з ринку. Кожен малюнок і дизайн теж є унікальним (тобто не повторюється - це якщо не ясно). Ще - матеріали - це натуральні тканини. І перш тут розводить демагогію, візьміть тканину, швейну машину і вперьод за орденами.
    Новачок

Так, как в Полтаве многие вывески учреждений, в качестве логотипа содержат знак пирамиды - треугольник, то я подумал, что в ветке "ТОРБИ" изучают ТОРУ, и хотел присоединится. Обещанные фотографии здесь: http://nstrannik2010.narod.ru/Prmd.htm

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Strannik, ви взагалі розумієте що таке хендмейд? Торби, які ви можете бачити у цій темі не виготовляються масово, на відміну від ширвжитку з ринку. Кожен малюнок і дизайн теж є унікальним (тобто не повторюється - це якщо не ясно). Ще - матеріали - це натуральні тканини. І перш тут розводить демагогію, візьміть тканину, швейну машину і вперьод за орденами.
    хендмейд? - це слово з Великої Української Мови? На жаль воно мені раніше не зустрічалося.
    Здесь мой ХЕНДМЕЙД: http://nstrannik2010.narod.ru/htndmtd.htm
    Завсідник

Так, как в Полтаве многие вывески учреждений, в качестве логотипа содержат знак пирамиды - треугольник, то я подумал, что в ветке "ТОРБИ" изучают ТОРУ, и хотел присоединится. Обещанные фотографии здесь: http://nstrannik2010.narod.ru/Prmd.htm

хендмейд? - це слово з Великої Української Мови? На жаль воно мені раніше не зустрічалося.
    Здесь мой ХЕНДМЕЙД: http://nstrannik2010.narod.ru/htndmtd.htm
    На втором месте Вашего хит-парада к сожалению не треугольник, а буква А ... так что отдайте приз следующему по списку ...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Треп про сумы

Ааааа, рятуйте! Тролі знов на форумі.
    Новачок

Ответ Сообщение от GLOOMEROK Посмотреть сообщение
    На втором месте Вашего хит-парада к сожалению не треугольник, а буква А ... так что отдайте приз следующему по списку ...
    Да, да точно буква АЛЕФ , и "человек похожий на прокурора Скуратова". Приз в студию.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2