Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей43Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 43.
    Нервова, курррва

Re: Не ходите в Пальмиру Дент

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    За подлость нужно отвечать
    Наступить на ліву ногу і дьорнуть за праву!

Banned

привет помоги мне как удалить мне тему про пальмиру дент меня поймали надо удалить до понедельника эту тему
    мне хана я очень много соврала пожалуйста как бистро удалить эту тему меня хазяин скоро скушает

Вы можете удалить
    потому что все что я писала это неправда
    пожалуйста помогите удалить себя от туда
    ри?

Мені теж чомусь здається, що людина, котра пише зараз і котра писала тоді, - не одне й те ж лице.
    :) знаков препинания нефатает!!!

Тема видалятися не буде.
    модератор

мы прийдем к тебе на пушкина 66а скажи номер квартиры))
    всевышний суд

Ответ Сообщение от tatitati Посмотреть сообщение
    привет помоги мне как удалить мне тему про пальмиру дент меня поймали надо удалить до понедельника эту тему
    мне хана я очень много соврала пожалуйста как бистро удалить эту тему меня хазяин скоро скушает

Вы можете удалить
    потому что все что я писала это неправда
    пожалуйста помогите удалить себя от туда
    а теперь, на колени!
    Новачок

А таке можливо? Щоб під одним ніком заходило два учасника форуму? Я,особисто,впевнена,що в цій темі саме така ситуація))))))))
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мені теж чомусь здається, що людина, котра пише зараз і котра писала тоді, - не одне й те ж лице.
    :) знаков препинания нефатает!!!

Тема видалятися не буде.
    2.0

ви мене пробачте, друззя-стоматологи, які шкребуть в даній темі, але якшо ви лікуєте так само, як пишете свої пости (маю на увазі грамотність), то я думаю, шо таки тема правдива.
    а назагал, думать треба, перш ніж наклепи писати (якшо це звісно наклеп....)

Ответ Сообщение от tatitati Посмотреть сообщение
    парадонтос
    - це цитато з посту топік-старту
    вніманіє вопрос: чи може людина з медичною освітою зробить дві помилки в одному медичному терміні? при тому, що не схоже, що в людини збій в мізках в тій частині, що відповідає за грамотність (у пості всього штук п"ять помилок)? хто-то кого-то дурить, однозначно.
    Новачок

Які наклепи??? Тому,хто слідкував за форумом спочатку,зрозуміло,що MariManiy тут як мінімум 2шт))))))))) Комусь дуже не подобається дана тема. На "Однокласниках",наприклад, тему про стомат кабінети в Полтаві вже закрили...... Будемо чекати,коли справжня MariManiy зайде на форум!!!!!!!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ви мене пробачте, друззя-стоматологи, які шкребуть в даній темі, але якшо ви лікуєте так само, як пишете свої пости (маю на увазі грамотність), то я думаю, шо таки тема правдива.
    а назагал, думать треба, перш ніж наклепи писати (якшо це звісно наклеп....)

- це цитато з посту топік-старту
    вніманіє вопрос: чи може людина з медичною освітою зробить дві помилки в одному медичному терміні? при тому, що не схоже, що в людини збій в мізках в тій частині, що відповідає за грамотність (у пості всього штук п"ять помилок)? хто-то кого-то дурить, однозначно.
    Якщо Ви уважно прочитаєте стартовий коментар теми,то зрозумієте,що починала тему клієнт клініки,а не стоматолог.
    .

Ответ Сообщение от Марина Посмотреть сообщение
    Якщо Ви уважно прочитаєте стартовий коментар теми,то зрозумієте,що починала тему клієнт клініки,а не стоматолог.
    Тему начинал "великий" пиарщик ))

Офтоп:
    На "Однокласниках",наприклад, тему про стомат кабінети в Полтаві вже закрили......
    Да там и группа как-то обмельчала... "привет-как дела? суп сварила, в кино ходила" (с) А одно время группа была лучшим полтавским форум с очень интересными людьми
    богиня

А таке можливо? Щоб під одним ніком заходило два учасника форуму? Я,особисто,впевнена,що в цій темі саме така ситуація))))))))

я думаю что предыдущая MariManiy уволилась или ее ушли, а рабочий компьютер не почистила от акаунтов и тд..
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5