Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей32Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 30.
    Пророк

Re: 100% Копии VERTU

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    РАММ, в тому то й справа, шо не красіво :)
    дуже не красіво
    А вот у каждого свои понятия....о красоте!

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А вот у каждого свои понятия....о красоте!
    скоро в темі "здивування дня" з’явиться пост від мене:
    "людям, як виявилося!!!! нравляться жахливі речі, на яких камєньями написано дольче дольче дольче!!!! "
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    ...
    "людям, як виявилося!!!! нравляться жахливі речі, на яких камєньями написано дольче дольче дольче!!!! "
    Зачем удивляться? Так было испокон веков.
    2.0

RAMM, ви мєня удівляїте! а якби каменьями вишить "пішли всі на йух" це б тоже було красіво? а ще я тут (так сталося історічєскі) разів з читирі ходила на базарь, там де шмотки. і от здибала там знайому, реалізатора. і в неї в палатці джинси висять, в чешуях золотих, 600 грн стоють. і прикиньте, купують! куда там Мотор пошарпаний або Левайс! Тут чешуї!!!! і ще лосінки блискучі за 100 грн! я прям представляю, в таких лосінках і в якусь установу... Рамм не шутіть так,а то мені прям плохо стає.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    RAMM, ви мєня удівляїте! а якби каменьями вишить "пішли всі на йух" це б тоже було красіво? а ще я тут (так сталося історічєскі) разів з читирі ходила на базарь, там де шмотки. і от здибала там знайому, реалізатора. і в неї в палатці джинси висять, в чешуях золотих, 600 грн стоють. і прикиньте, купують! куда там Мотор пошарпаний або Левайс! Тут чешуї!!!! і ще лосінки блискучі за 100 грн! я прям представляю, в таких лосінках і в якусь установу... Рамм не шутіть так,а то мені прям плохо стає.
    nickeler, а меня наооборот удивило бы если бы люди у нас в подавл. большинстве левайсы или хилфигеры носили. А так, все исторически правильно. )
    Пророк

nickeler, а меня наооборот удивило бы если бы люди у нас в подавл. большинстве левайсы или хилфигеры носили. А так, все исторически правильно. )
    Я от розумію, шо РАММ - це просто умудрьонна життям людина!
    А я ще ніяк не вийду з дитячого віку і наївності. Мене ніяк не перестає дивувати цей Світ і люди навколо.
    Нервова, курррва

люди у нас в подавл. большинстве левайсы или хилфигеры носили.
    а мені нра. ношу і всьо отлічно.
    а луччє всьо в блискучому, жлобсько-китайському?
    бачила колись дєвочку з майкою з написом "ху із факін прада?", і всьо в камєньях.
    дуже красіво!
    може вам ще й вода подобається6 кенДо, діоЙ, веБсаче, шанАль?!))
    2.0

RAMM, як ви не любите наш народ. я понімаю шо каждий заслужує, то шо заслужує, але оте шо на базарі це капєц! а шо робить якшо мене пре H&M or George? ясно канєшно звідки це все в нас, але ж воно хоть нормальне! або каталог Некерманн! там жеж все можна носить всім категоріям, і старим і малим, воно універсальне. а не ця блискуча хєрня на ринку. шо ж тут логічного? шо в людей нема відчуття смаку? шо прищеплюють хз які ідеали?

і вопше от шо я вам по сім поводу скажу
    Пророк

RAMM, як ви не любите наш народ. ...
    nickeler, ниче подобного, народ у нас мудрый!

...
    і вопше от шо я вам по сім поводу скажу ...
    О! Який моднячий ти-шорот!

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    ...
    може вам ще й вода подобається6 кенДо, діоЙ, веБсаче, шанАль?!))
    угу, дуже смачнюня )
    Пророк

Пан Рамм іронізує Все він знає - все він понімає. А сам пан джинси якої марки носить? На мені зараз Next.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы