Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
    модератор

Кредиты

Никому сейчас не нужно рассказывать про ситуацию в стране. Особенно тяжело тем, кто "сидит" на валютных кредитах...Получается дилема либо, продать (отдать) то, что уже взяли по кредиту, либо взять кредит для выплаты кредита, либо... ваше мнение?

Пророк

Re: Кредиты

а зачем было кредит брать?

кто то насильно заставлял?
    Созерцатель

Светик, чего-то я не понял... Как взять кредит, для погашения кредита? Гривневый, чтобы погасить валютный? Слушай, а это мысль... Ты - умница!
    Пророк

я б на месте банка не дал бы кредит для погашения другого кредита, тут уже скоро депозиты будет нечем выплачивать, а не то что кредиты давать
    ТАК!

все выплатил до сентября месяца
    о том что кризис будет за ранее было видно
    и всем говорил
    вот только никто нифига не слушал
    Созерцатель

Так - все ж от суммы кредита... А если он - на 20-ть лет? И брался на ,,подьеме" экономики, когда в очередной раз появилась надежда на светлое будущее...
    ТАК!

вибачте але хоч і юрист, але всеж таки в першу чергу економіст... мабуть не дарма
    при кожномі підємі треба готуватись до краху а не до його продовження
    криза зріла з 2000 року
    світову економіку врятували 11,09,01
    після того ще пару разів, але так далі продовжуватись немогло і той стрімкий рост пророкував лише одне! і хто мене послухав виплатили валютні кредити на півроку вперед
    Созерцатель

Ну, це якщо брати холодильник, або пральну машину... Автомобіль - в кінці кінців. А якщо житло? Зібрати таку суму - неможливо. Заробити за короткий проміжок часу - теж... А не всім же щастить на спадок від бабусі або дідуся. Що робити цим людям? Все життя знімати квартири в найм? З"явилася надія - і багато хто нею скористався... За що зараз і потерпають.

Життя - таке коротке, що якщо криза зріла в 2000 році, а грянула в 2009 - то дев"ять років, це таки немала частина людского життя. За цей час багато хто встиг народити дитину, або дати їй можливість отримати освіту... А зараз - що буде? І як довго? Якщо Ви вже такі прозорливі та передбачали кризу, можете дати якийсь прогноз на найближче майбутнє? Я на жаль, не економіст, а природознавець - тому для мене те що відбувається зараз в країні - повне непорозуміння...
    ТАК!

дно кризи березень - до травня
    потім попусте трохи, через рік очікуємо початок зростання...
    а довгострокові кредити треба брати було (якщо взагалі брати) в гривні - то му що навіть нормальній людині зроуміло що гривня не стійка грошова одиниця і її інфляція завжди буде більшою ніж у долара чи євро

хто встиг взяти кредити на житло в грн той і маладєц
    Созерцатель

Всі чекали, що гривня таки впаде після ,,помаранчевої революції", а вона трималась і трималась... А потім - почав падати доллар. І люди повірили, що стабільність може бути і в Україні. А зараз - що? Лікарні заповнені людьми, у яких сердцеві приступи... І це - лише початок. Житлові кредити люди будуть видихувати ще довго... А чому Ви вважаєте, що після травня попустить?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы