Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 42.
    модератор

Re: Вы все еще хотите взять кредит?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    З таким відсотком який є наразі в Україні, брати кредит безглуздо.
    А то, что инфляция 25% то ничё?

Пророк

у меня есть в Украине знакомые люди, очень состоятельные, для которых купить за нал будь то дом или машина не проблема, но тем не менее берут кредиты, т.к. свой нал предпочитают крутить так что хватает и на оплату процентов и на погашение самого кредита и еще на хлеб с маслом и икоркой

а то что проценты выше чем на западе, так это нормально, т.к. деньги Украинские банки и берут на западе, а там дают их не за спасибо, ну и самим еще надо покрыть все расходы и в карман положить
    ри?

А у мене є знайомі, які беруть кредит для того, щоб вивчити доньку і влазять в такі борги, що страшно стає, бо процент скажений, а вони звичайні робочі зі звичайною зарплатою. І їм інколи не вистачає на масло, не те що на ікорку. Добре, хоч на хліб вистачає. Поки що...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А у мене є знайомі, які беруть кредит для того, щоб вивчити доньку і влазять в такі борги, що страшно стає, бо процент скажений, а вони звичайні робочі зі звичайною зарплатою. І їм інколи не вистачає на масло, не те що на ікорку. Добре, хоч на хліб вистачає. Поки що...
    ну это их проблемы, могла бы поехать учится за границу, во многих европейских странах есть бесплатное высшее образование
    у меня очень хороший друг в Финляндии учится, приехал сюда из России, из под Ханта Мансийска!!!
    он из самои простой семьи - папа водитель грузовика, а мам продавец в прод. магазине в поселке
    ри?

Ihor, Ви живете в Україні?
    2.0

laithemmer, якшо по хорошому, сонечко, то дитинка може вчитися і сама. в нас також є безкоштовне навчання. Питання, що вона хоче від освіти? якщо "корочку" - то безкоштовне в ПДПУ на дошкільному - з головою! А якщо дійсно людина з кебою, і має намір вчитися за фахом що буде ій потрібен, ну і воно те виправдовує - це інше. Але в мене купа прикладів, коли вчили-вчили і до ср...ки, вчилося на "юріста" а потім торгує віниками на базарі. Ото такий "юріст" значить...
    fragov, така сама фігня! тре було "агрегат" для роботи! а тепер всі без кампа, бо хтось тупить, а ми з кампами і з тирнедом! Але кредит брала, бо ніяк інакше...
    ри?

nickeler, а тоді, коли дитина страшно хоче саме на цей факультет? А там безкоштовного нема... Шо, обламувати? Відразу? Шоб відразу зрозуміла - життя часто обламує?
    Я думаю, якшо дуже хоче вчитися, то освіта їй все ж таки потрібна, і надалі вона буде працювати за обраною спеціальністю.
    модератор

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, така сама фігня! тре було "агрегат" для роботи!
    Нормальный(нормальный это на котором комфортно без тормозов можно работать) бушный комп для офисной работы можно купить гривен за 700-800.

Почему именно ноут?
    змія болотяна ОЧКОва

та можна було б друкарську машинку на халяву дістати)))))
    тільки от робота і навантаження на "агрегат" різні бувають. та і якщо вже витрачати гроші то на шось того варте, а не БУ.
    + єсть ньюанси
    2.0

laithemmer, ну якшо так, то да... як кажецця, жертви потрібні. і добре якщо в неї все буде гут, а не так "нам маладі спіціалісти не нужні"... я наприклад не доганяю кредитів на весілля і на відпустку. і ніколи б такого не вчудила... бррр...

V00D00People, ну по-перше, я не знаю як яка контора, а взагалі, таку річ як кампутер на роботу приносити ніззя. от ноут - мона. ібо як лептоп вважається по типу мобілки, портатівний тобто, і через то юзать його мона. а стаціонарником послали б. потім, моє робоче місце не дозволяє тримати кампіль. Клава+монік і треба ше один стіл. По-третє, спитайте кампутерщіків, як підняти кампіль шоб з виду було всьо гут, а де факто - скіки проживе, стіки й харашо. Техніка б/у дуже підступна річ. Можна такого котяру в мішку купити... це я так, абьясняю..а не звітуюся...
    ну і ключовий момент - в мене камп майже бюджетний. тоєсть недорогий і без турбонаддува і закісі азота. ну от трошки лучче чим пічатна машинка. але Асус, бо гівнецом брезгую, нічо зробить не можу...
    а ключове поняття - я СОБІ купую, а не дяді. а собі треба те, що подобається. тим більш камп нині як труси, у кожного свій. В чоловіка стаціонарка, в мене ноут... так шо зашибісь. мені подобається!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5