Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 37.
    Новачок

Власний бізнес.

Хочу розпочати свою справу, але добре розумію, що не завжди початок стає успішним, але з іншої сторони думаю, що всі колись починали, у всіх був цей старт. Що потрібно зробити аби бути успішним на ринку? За приклад беру успішні компанії, які розвинулися за кілька років, і зараз є лідерами на ринку, наприклад НОва Пошта чи Denovo. Мені цікаво, як люди-керівники успішних компаній, починали свій бізнес, як шукали інвесторів, що робили для розвитку. В першу чергу історії якохось великих бізнесів.

бог

Re: Власний бізнес.

...наверное ещё сложнее понять простую истину, что любой успешный бизнес, стал успешным только потому, что люди всё делали сами с самого начала и до ныне... и лишь только когда бизнес требует делегирования полномочий, нужно перекладывать часть ответственности на другие плечи, но только чтоб это не навредило делу, если человек, всё же, окажется мягкотелым... Я так из далека начал потому, что не хотели бы вы сами попробовать поискать информацию в Google о великих успешных компаниях, их рост, историю становления...трудности, взлёты и падения... послушать тренинги от великих, достигших чего-то...ведь есть всё...и статьи О Новой почте и в принципе о чём угодно, хоть о nike или Aple... САМИ!!! ...и вот это и есть первый шаг к успеху-будьте уверены, что Я прав на все 300%, потому что если с самого начала ждать помощи и поддержки даже в мелочах, то как вы собираетесь пройти весь этот путь? Разве что если вы сногсшибательно красива и молода...и это единственное что у вас есть, тогда вы знаете что делать...просто найти того, кто уже всего добился и он будет иметь к вам влечение... а так-ВСЁ САМОЙ!!! ...если есть единомышленники, то тоже-всё самим...искать, читать, составлять, говорить, договариваться и делать-делать-делать...по другому не получится. Как-то так.

Частий гість

Ответ Сообщение от Юлианка Посмотреть сообщение
    Хочу розпочати свою справу, але добре розумію, що не завжди початок стає успішним, але з іншої сторони думаю, що всі колись починали, у всіх був цей старт.
    Неуспішний старт - це те ж результат, а у початківця новий бесцінний досвід. Набагато гірше боятися що не вийде і нічого не робити.

Що потрібно зробити аби бути успішним на ринку? За приклад беру успішні компанії, які розвинулися за кілька років, і зараз є лідерами на ринку, наприклад НОва Пошта чи Denovo.
    Треба просто зрозуміти нові потреби людей. Наприклад, розвиток інтернет-магазинів потягнув за собою потребу в службах доставок. Розвиток інтернету потягнув розвиток інтернет-магазинів і т.д. :)

Мені цікаво, як люди-керівники успішних компаній, починали свій бізнес, як шукали інвесторів, що робили для розвитку. В першу чергу історії якохось великих бізнесів.
    Книга Річарда Бренсона "Втрачаючи невинність"
    Новачок

то почитайте, що пишуть про сектети своєї роботи ті ж керівники Нової: Клімов та Поперешнюк, вони і поради дають) так і власники інших успішних компанії
    Новачок

Jedi_Lee, дякую вам за чудове пояснення ситуації і за поради, я вже дуже багато читала, аналізувала, бо в сьогоднішній час вкладати гроші у якусь свою справу досить ризиковано , бо ох як не стабільно у нашій країні.
    Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    попробовать поискать информацию в Google о великих успешных компаниях, их рост, историю становления...трудности, взлёты и падения... послушать тренинги от великих, достигших чего-то...ведь есть всё...и статьи О Новой почте и в принципе о чём угодно
    звичайно я шукала і в гуглі, але в основному не дуже багато інформації дізналася, а саме якісь поради керівників успішних компаній, або це не вони це починали, або погано шукаю. А НОву пошту я вибрала як зразок, бо вони фактично починали з 0, бо в той час народ знав тільки одну Укрпошту, а як показує практика - важко переключити людей на якісь новинки

chipmunk, дякую за поради. Ваші вислови можна брати на цитати.
    Ответ Сообщение от chipmunk Посмотреть сообщение
    Треба просто зрозуміти нові потреби людей. Наприклад, розвиток інтернет-магазинів потягнув за собою потребу в службах доставок. Розвиток інтернету потягнув розвиток інтернет-магазинів і т.д. :)
    а хіба коли Нова Пошта починала свою роботу, був розвинений інтернет-магазин?
    Новачок

а хіба коли Нова Пошта починала свою роботу, був розвинений інтернет-магазин?
    вони просто підхопили так само як і Гюнсел, А Поперешнюк із Клімовим ліпили Нову Пошту саме як кур"єрську, вони ж молода компанія
    Новачок

Ответ Сообщение от Illaria Посмотреть сообщение
    вони просто підхопили так само як і Гюнсел, А Поперешнюк із Клімовим ліпили Нову Пошту саме як кур"єрську, вони ж молода компанія
    значить що Клімов що Поперюшник не дуже публічні люди якщо раніше про них взагалі нічого не чула. А статтю дійсно хорошу знайшла про їхній початок, справді повчальна. І досі не вірю що такий гігант почав роботу з капіталом 7тис грн.
    Banned

Хочу розпочати свою справу, але добре розумію, що не завжди початок стає успішним, але з іншої сторони думаю, що всі колись починали, у всіх був цей старт. Що потрібно зробити аби бути успішним на ринку? За приклад беру успішні компанії, які розвинулися за кілька років, і зараз є лідерами на ринку, наприклад НОва Пошта чи Denovo. Мені цікаво, як люди-керівники успішних компаній, починали свій бізнес, як шукали інвесторів, що робили для розвитку. В першу чергу історії якохось великих бізнесів.
    Я думаю, що одним із основних критеріїв створення такої успішної компанії - це реєстрація її в офшорі. Це дає дуже багато можливостей для ведення успішного бізнесу. Зараз дивлюсь, що дуже розвинен бізнес в сфері ІТ послуг.
    Частий гість

Искать партнеров, объединятся вокруг одной идеи. И начинать.
    Пророк

Если что-то начал и хочешь развития никогда не понижай изначального качества. А лучше прокачивать его. Я заметил, что люди согласны переплачивать за хорошую работу, нормальное обслуживание. Даже на уровне мастеров всяких со своей специализацией - к хорошему мастеру всегда очередь даже дорогому.
    Также и Новая Почта - держит качество услуг высоким и люди идут, хоть и дороже конкурентов.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя