Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей82Благодарности

Результаты опроса: Вы будете участвовать в проекте?

Голосовавшие
11. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Я буду платить 50 грн./мес.

4 36.36%
  • Я не буду платить 50 грн./мес.

6 54.55%
  • Мне все равно

1 9.09%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 12
Показано с 61 по 70 из 116.
    Пророк

Re: Общество "начни с себя": финансирование

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Че делать? Несколько запросов, каждый от себя, да или как?
    да

постараюсь на выходных сделать фото, чтобы приложить в качестве доказательства и буду отправлять

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    И еще надо бы узнать, какие ремонты на этот год планируются, чтобы не пришел ответ, что данная улица будет ремонтироваться через неделю )) Это на сайте миськрады должно быть или где?
    ха, не повіриш)) я направила перший свій запит в міськраду саме з цим питанням і далі була увлікатільна історія отримання відповіді (якось потом розкажу), в ітогє прийшлось самій шукати на сайті документи (мені у відповіді прислали тільки назви), но це всьо деталі, канєшно
    ітак, список вулиць знаходиться у цьому документі, в якому зазначено 333 вулиці тільки з твердим покриттям, які потребують капітального ремонту (Перелік доріг, тротуарів та облаштування контейнерних майданчиків, які потребують капітального ремонту).
    в цей перелік не входять ті 125 вулиць, провулків і тротуарів, кап. ремонт яких запланований на цей рік: "Передбачено фінансування з міського бюджету на розробку проектно-кошторисної документації та проведення державної експертизи проектів з послідуючим виконанням робіт з капітального ремонту тротуарів та улаштування контейнерних майданчиків у розмірі - 500,000 тис. грн."

шоломки там нема, кстаті:))

а ще цікаво почитати бюджет нашого міста. він плюс-мінус складає десь 1 млрд грн
    коли дивишся репортажі з межигір'я і чуєш всі оці цифри - мільйони, мільярди доларів, то невільно уявляєш собі, якими могли бути наші міста і вся країна... хотя ясно шо ні в які бюджети ці чорні гроші не попали б ні-каг-да.
    до речі, на ремонт доріг з міського бюджету полтави щорічно виділяють приблизно 15 млн грн (там ще субвенції з державного бюджету великі). бюджетних механізмів я не шарю - чи справді доходять якісь гроші назад, хто це контролю і все таке
    в своєму запиті я просила вказати назву вулиці, об'єм робіт і кошторис цих робіт, шоб узнати, скільки ж коштує така робота і чого при такому бюджеті ми їздимо по ямах, але у відповіді нічого такого ніхто мені не надав :))
    Banned

Че делать? Несколько запросов, каждый от себя, да или как?
    Полагаю, что да!
    bvn
    йог на танке

постараюсь на выходных сделать фото, чтобы приложить в качестве доказательства и буду отправлять
    Предлагаю рыбу постить сюда, чтобы каждый подставлял только свои данные и отправлял. Простите, что хочу как бы на все готовенькое, но пока не хватает времени вникать во все, а поучаствовать как бы рад.
    Пророк

Мені теж треба одну дорогу поремонтувати. Не зрозуміла, ми тут пишемо про одну вулицю заявки від різних людей? Чи кожен про свою?
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    Перелік доріг, тротуарів та облаштування контейнерних майданчиків, які потребують капітального ремонту
    Ялина, а ти не дізналась, як внести в список дорогу, якої немає в планах? Ти посилала свій запит про вулицю, яку заплановано було поремонтувати та не виконалось?
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Мені теж треба одну дорогу поремонтувати. Не зрозуміла, ми тут пишемо про одну вулицю заявки від різних людей? Чи кожен про свою?
    Я вважаю, що треба почати з однієї і подивитись, як це спрацює... І я таки пропоную створити сайт, де б збирались до купи усі заявки і навіть необхідний пакет документів для відправки готувався автоматично. Зайшов на сайт, вибрав ті вулиці, які тебе цікавлять, роздрукував, запакував все в один конверт і поніс на пошту.

черешня, і ще я думаю, що можна підтримати і запити, які тебе не дуже цікавлять, потім інші підтримають ті, які ближче до твоєї хати.
    Пророк

І я таки пропоную створити сайт, де б збирались до купи усі заявки і навіть необхідний пакет документів для відправки готувався автоматично.
    Растакой - сайтостроитель&топікстартер, йому і карти в руки. rasta-koy, це буде твій зірковий проект, починай!
    Banned

Растакой - сайтостроитель&топікстартер, йому і карти в руки. rasta-koy, це буде твій зірковий проект, починай!
    Изначально мы планировали Шаломку, но раз вам очень надо, то давайте свою!

Давай с черешни начнем, ей очень надо ее улицу отремонтировать, если нет возражений, конечно!
    ==============================
    Я за ту улицу, что назовет Черешня, если не против Merry Corpse, если против - то сперва Шоломка!!!
    ЗЫ, у меня в оффлайне уже был проведен разговор, так что предварительно от нас поступит от 3 до 6 писем!
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Давай с черешни начнем, ей очень надо ее улицу отремонтировать, если нет возражений, конечно!
    Растакой, ти такий великодушний!! Але давайте з Шоломки розпочнемо, і як пропонували вище - киньте шаблон заяви сюди, скажіть що писати, куди відправляти. І про що писати? Он Ялина каже, що в "Списку вулиць, які підлягають ремонту", Шоломки немає. То що в заяві має бути? Щоб внесли вулицю в список? Чи прям зразу ультиматум: до дня народження Шолома Алейхема шоб вулиця була, а не то - люстрація вам!
    Пророк

киньте шаблон заяви сюди,
    Шаблон есть. Смотри на предыдущих страничках.

Ну, кстати, если шоломки нет, то может лучше взять улицу которую должны были отремонтировать, но так и не сделали?
+ Ответить в теме
Страница 7 из 12