Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей362Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 62
Показано с 161 по 170 из 615.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: "Нова Пошта": питання, відповіді, поради, скарги

+1 відділення. N11 (до 30 кг): вул. Красіна, 79 (якщо правильно зрозумів, то це десь в районі зупинки "бульвар Маршала Конєва").

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    відділення №5 вул. Жовтнева, 73 (было Жовтнева, 77)
    уже з півроку, якщо не більше як переїхало.
    відділення №4 вул. Панянка, 65б (было Старый Подол, 8)
    А це таке як ще давніше перебралося. Чи №4 вдруге переїхало?

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А це таке як ще давніше перебралося. Чи №4 вдруге переїхало?
    Я ничего не скажу тебе о датах. Панянка, 65б, это новый дом.
    Для человека, который каждую неделю пользуется услугами "Новой почты", несколько месяцев, это срок, а для людей, которые лишь эпизодически пользуются услугами компании, новый адрес может оказаться полной неожиданностью.
    Гуру

Динамично разрастющаяся компания. Немного, но и цены растут. Начинается навязывание услуг типа "купи ящик". Обслуживаюсь в 3 отделении. Раньше там миска с барбарисками стояла- было приятно, теперь стало как то обыденно. Тем не менее у меня пока замечаний нет.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

адрес может оказаться полной неожиданностью.
    Чому, у повідомленні ж вказується адреса відділення, на яке прибув вантаж.
    Пророк

Чому, у повідомленні ж вказується адреса відділення, на яке прибув вантаж.
    Зачастую наши граждане не обращают внимание на такие детали )
    Новачок

Re: Центральный офис ООО «Новая почта» в Полтаве обыскивает налоговая милиция

Сервис, а часом не зводите ви особисті рахунки з начальником відділення? Щось дуже мені на це схоже.

а не навпаки?

це їхня робота. В інших установах, де є додаткові сервіси, їх теж нав'язуть. Ті ж супермаркети електроніки. Треба вміти ввічливо відмовлятися. Аналогічно ввічливо спілкуватися з працівниками. Думаю просто так вам грубити не будуть. Віічливість з клієнтом - це для Нової пошти правило обслуговування.
    Часом не звожу розрахунки з даним начальником відділення, ії сервіс і намагання працювати з кліентом не поганий, але коли тобі намагаються "втюхати" те що не потрібно, і говорити , що обгортка та упакування повино бути тільки фірминим, то це занадто. Як можна вікористати 1 м\кв паралону, за ціною 30 грн, коли посилка має розміри 600 "150"20, обгорнута в картон и стрйч плівку. За що ви берете таку вартість. 70 гривень. Я особисто вчора відніс дану посилку на Делівері- 13 грн ( тринадцять гривень) жоден співробітник про запакування і слова не сказав. А те що вантажник Н\П з перегаром тобі щось доказує, це взагалі ні вякі рамки не входить. Кому хочеться нерви і настрій зіпсувати, ласкаво запрошує на віділення №2 Н\П на Половках.
    Філософф

Ответ Сообщение от Сервис Посмотреть сообщение
    Часом не звожу розрахунки з даним начальником відділення, ії сервіс і намагання працювати з кліентом не поганий, але коли тобі намагаються "втюхати" те що не потрібно, і говорити , що обгортка та упакування повино бути тільки фірминим, то це занадто. Як можна вікористати 1 м\кв паралону, за ціною 30 грн, коли посилка має розміри 600 "150"20, обгорнута в картон и стрйч плівку. За що ви берете таку вартість. 70 гривень. Я особисто вчора відніс дану посилку на Делівері- 13 грн ( тринадцять гривень) жоден співробітник про запакування і слова не сказав. А те що вантажник Н\П з перегаром тобі щось доказує, це взагалі ні вякі рамки не входить. Кому хочеться нерви і настрій зіпсувати, ласкаво запрошує на віділення №2 Н\П на Половках.
    http://www.novaposhta.ua/frontend/contactus/ua
    А может сюда имеет смысл обратиться? Как бы больше шансов, что мессадж дойдёт по назначению
    Філософф

А те що вантажник Н\П з перегаром тобі щось доказує, це взагалі ні вякі рамки не входить
    Та нічого це не доводить. Усі люди, усі не проти розслабитися часом. Хтось так розслабляється, хтось по-іншому. Він же не п'яний був на робочому місці.
    Новачок

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Та нічого це не доводить. Усі люди, усі не проти розслабитися часом. Хтось так розслабляється, хтось по-іншому. Він же не п'яний був на робочому місці.
    Розслабитись він міг де завгодно , але тільки не на робочому місці, з нього тягло таким перегарюкою, що я , сам ледь не спьянів. Єле це питання Нової Пошти. Знаю одне , що я більше клієнтом іх не буду. Є більш достойніші. Переглянув спеціально списки відділень " Інтайм " і " Делівері " ці два перевізника перекривають всі відділення Н\П. Навіщо платити більше, і тріпати собі нерви. Особсто скажу , скористався новими перевізниками, все добре. А з таким підходом до клієнтів, з Н\П всі розбіжуться.
    Пророк

Ответ Сообщение от Сервис Посмотреть сообщение
    Є більш достойніші.
    Нету. Ни одна контора не покрывает столько городов и районных центров Украины.
    Как-то связался на свою голову с Интаймом где-то год назад. Проморочился неделю. Просто попросили отправить именно этой службой в Киев, так как склад получателя был ближе к дому.
    С тех пор только новая почта.
    Не пробовали пожаловаться начальству?
+ Ответить в теме
Страница 17 из 62