Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от Olio
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  Пророк

  Мінздох планує вдосконалити порядок пересилання приватних поштових посилок


  Міністерство доходів і зборів України підготувало та винесло на громадське обговорення законопроект, який має на меті вдосконалити спрощений порядок пересилання товарів через митний кордон України, аби максимально унеможливити його нецільове використання і разом з тим зберегти звичний для громадян і відповідний європейським стандартам спрощений порядок переміщення товарів.
  Нагадаємо, діюче законодавство передбачає спрощений порядок перетину кордону товарами, що пересилаються громадянами для особистих та сімейних потреб, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю. З таких посилок не сплачуються митні платежі.
  Проте аналітики Міндоходів виявили численні випадки, коли спрощений порядок пересилки товарів використовується підприємцями у комерційних цілях. Зокрема, розповсюдженою є практика переміщення через митний кордон України товарів однорідного характеру або подрібненими партіями у дозволеному вартісному і ваговому еквіваленті та як правило кожного дня (раз на 24 години).
  Також типовим є випадок, коли суб’єкт підприємницької діяльності в Україні замовляє у юридичної особи за кордоном партію товарів, що надходить окремими міжнародними поштовими та/або експрес-відправленнями, вартість кожного з яких не перевищує неоподатковану митну вартість (300 євро), а одержувачами зазначаються інші фізичні особи. Для отримання вказаних відправлень фактичний замовник товару пред’являє довіреності від фізичних осіб, визначених як одержувачі відправлень, і фактично отримує комерційну партію товарів, але без оподаткування митними платежами.
  З огляду на це, в законопроекті передбачається, що у разі, якщо товари, які пересилаються через митний кордон України, мають ознаки подрібненої партії товарів та/або товарів, які зазвичай не використовуються для задоволення звичайних повсякденних потреб громадян, такі товари незалежно від їх фактурної вартості підлягають письмовому декларуванню. Такими ознаками можуть бути:

  1) споживчі якості товарів, що свідчать про їх застосування в промисловості, а не для задоволення звичайних повсякденних побутових потреб громадян та/або

  2) кількість та однорідність товарів (найменування, розмір, фасон, колір тощо)

  3) періодичність переміщення товарів.

  Крім цього, у законопроекті пропонується дещо зменшити неоподатковану вартість індивідуальної посилки – з 300 євро до 100 євро. Також передбачається створення системи обміну інформацією між органами Міндоходів та операторами поштового зв’язку, експрес-перевізниками, поширення митного контролю на місця міжнародного поштового обміну та центральні (регіональні) сортувальні станції.
  Фахівці Міністерства підкреслюють, що жодних змін ставок оподаткування чи запровадження нових форм документів, необхідних при митному контролі, законопроектом не передбачається.
  Із переліком товарів, які відповідно до п.10.ст.374 Митного кодексу при ввезенні (пересиланні) на митну територію України громадянами звільняються від оподаткування митними платежами, можна ознайомитися на сайті Міндоходів http://minrd.gov.ua/mk/rozdil-12/glava-55/

  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/pub...t_id=244277212

 2. #2
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Мінздох планує вдосконалити порядок пересилання приватних поштових посилок


  Мінздох )) Ідеальне скорочення для назви цього міністерства
 3. #3
  Offline
  Здібна учениця

  Re: Мінздох планує вдосконалити порядок пересилання приватних поштових посилок


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Мінздох )) Ідеальне скорочення для назви цього міністерства
  я першого разу на їхньому бланку прочитала замість "Міністерство доходів" - "Міністерство відходів"
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Мінздох планує вдосконалити порядок пересилання приватних поштових посилок


  Шутки шутками но "пропонується дещо зменшити неоподатковану вартість індивідуальної посилки – з 300 євро до 100 євро". Это даже меньше чем когда было 200юсд.
 5. #5
  Offline
  2.0

  Re: Мінздох планує вдосконалити порядок пересилання приватних поштових посилок


  кінець епосі спільних покупок...
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 3
  Последнее сообщение: 11.08.2011, 10:39
 2. А у тебя на рабочем столе порядок?
  amanuma в разделе Теревені
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 12.05.2009, 09:23