Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 14.
    Новачок

Зняття коштів з інтернету (webmoney)

Доброго часу, шановні відвідувачі форуму. Зявилась така потреба, як виведення коштів з Webmoney . В загалі це можливо(виводжу з допомогою послуги "Аваль експрес"), але % і через 3-4 дні (це звісно в той час доки банк працює) не зовсім ваштовує така система. Самий варіант це зробити вихід на карточку, на це питання в самих банках ніхто "тверезу" відповідь сформулювати не може, деякі навіть губляться коли я говорю Вебмані
    Я думаю не один хто отримує зп через і-нет, буду дуже вдячний як що розповісте яким чином можна зробити привязку до картки.

kit
    Гуру

Re: Зняття коштів з інтернету (webmoney)

Первая ссылка в гугле на запрос "привязать карту приватбанка webmoney"
    Как привязать карту в WebMoney.
    Пророк

Я в Альфа банку для цього відкрив картку, вебмані на неї виводяться протягом 1-2 хвилин. Півроку користуюся, проблем не було.
    Пивовар

Scald, WMU->UAH only ?
    Пророк

Точно
    kit
    Гуру

А какая комиссия в Альфа банке?
    У них написано:
    Пополнение WebMoney-кошелька путем перевода средств с карточного счета в ПАО Альфа-Банк - 2% (от суммы перевода), но не менее 5 грн.
    Вывод средств с WebMoney-кошелька на карточный счет в ПАО Альфа-Банк. 1% (от суммы перевода), но не менее 5 грн.

Это без учета комиссии webmoney 0,8%?
    При снятии денег с карты (или при зачислении на неё) снимает какие-нибудь проценты?
    Пророк

Комісія вебмані в тарифах не врахована і знімається окремо. Я брав картку Visa Classic, 72 грн. за 2 роки обслуговування, комісій при знятті/поповненні в банкоматах Альфа банку немає.
    Новачок

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Я брав картку Visa Classic, 72 грн.
    Це в місяць, я так розумію? Мені пояснили в Аваль банку, що різниці з дешевшими картками (12 в міс.) майже немає, тільки з допомогоюVisa Classic можна розрахуватися за кордоном.

Scald, скажіть будь ласка. Які реквізити Ви вводили в вебі, чи були проблеми при закріпленні картки і де самі реквізити брали?
    з.ы. в мене по близу банк Аваль і Приват(банкомати), інших банків не має по близу :(
    Пророк

Пардон, помилився - 79 грн. за 2 роки обслуговування. Тарифи тут: http://www.alfabank.com.ua/retail/alfa-style/class/
    Для прив"язки треба WMID здається. Детальніше на сайті описано.
    модератор

Ответ Сообщение от Demeyer Посмотреть сообщение
    Доброго часу, шановні відвідувачі форуму. Зявилась така потреба, як виведення коштів з Webmoney . В загалі це можливо(виводжу з допомогою послуги "Аваль експрес"), але % і через 3-4 дні (це звісно в той час доки банк працює) не зовсім ваштовує така система. Самий варіант це зробити вихід на карточку, на це питання в самих банках ніхто "тверезу" відповідь сформулювати не може, деякі навіть губляться коли я говорю Вебмані
    Я думаю не один хто отримує зп через і-нет, буду дуже вдячний як що розповісте яким чином можна зробити привязку до картки.
    Я вывожу через обменники. Деньги приходят мгновенно. Но на 1000 грн. теряю приблизительно 150-200 грн. Из-за этого стала выводить прямо через "Вебмани" на карту банка. Но потом прокуратура арестовала счета киевского офиса "Вебмани" и это стало невозможно сделать. На сайте "ВМ" предлагают выводить через систему "МИМ" - ждала денег 2 суток, нервничала. Мне лучше переплатить, но получить заработанные деньги моментально, чем дёргаться два дня.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя