Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей232Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 40 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 392.
    Постійний відвідувач
    Lol

МММ 2011 Зміна життя чи знову лохотрон?!

Всіх вітаю!

Поміркував і все таки створив я тему про МММ 2011

Так, я учасник цієї системи!

Не знаю чому так виходить, в Полтаві вже стільки людей в системі, а на головного форумі міста тихо (в плані інформації про неї, ну окрім того ще це "дуже погано"). Можливо люди, які є учасниками, соромляться чогось або бояться осуду зі сторони.

Для тих кому цікаво, або хто ще не знає, в системі МММ вже більше 25млн (на сьогодні). Виплата відсотків становить від 20% до 75% в місяць. Наголошую, в місяць!!
    І ще одне, системі вже пішов другий рік і Всім Все Платиться!

Всім Щасти!

P.S. Кому цікаво більше, розповім докладніше!

Завсідник

Re: МММ 2011 Зміна життя чи знову лохотрон?!

Ответ Сообщение от Lucky Посмотреть сообщение
    І ще одне, системі вже пішов другий рік і Всім Все Платиться!
    Да вас хоть к ране прикладывай
    kavapoltava

Всіх простих смертних цікавить - особисто ВИ отримали прибуток?
    Пророк

Ответ Сообщение от Voland BulgakOFF Посмотреть сообщение
    Всіх простих смертних цікавить - особисто ВИ отримали прибуток?
    Или нет, или копеечный - именно поэтому и затусил на форуме, т.к. паствы нефатае
    Пророк

Ответ Сообщение от Lucky Посмотреть сообщение
    Всім Все Платиться!
    Ну знаете в первом варианте пирамиды (не далекие 90-е) тоже все всем платилось, проводились розыгрыши призов, путевки, дефицитные товары... Пока все не хлопнулось в один день. Тут все построено на банальной человеческой жадности: Сегодня я положу 100 грн. чисто посмотреть а правда ли это.... потом Вау!! прибыль в месяц составила уже 130 грн. Потом положу еще 1000 на 2 мес. ,... и еще +1500 дохода...и пошло поехало, его принцип унаследовали близкие, друзья, он стал "десятником" прошел год, все довольные, некоторые заложили недвижимость, и тут
    |
    |
    |
    |
    \/
    Пошел крупнейший спад потому что исполнительная служба наложила арест на счета, выплат нет, фирма ликвидирована, и через пару дней Мавроди выступает и говорит: Извените братья видите какое плохое государство, кинуло вас? Присоеденяйтесь ко мне и мы им еще покажем,... и народец как очередное стадо попрет на новые подвиги.
    П.С. Кто не смотрел - посмотрите хороший фильм: "Сергей Мавроди" там рассказывается о человеческой жадности и как ею управлять в собственных интересах.
    Постійний відвідувач

Voland BulgakOFF, друже, вже пішов другий рік, коли всім платяться всі їх "виграші" (відсотки по депозитам). Я не виключення. Вступив в систему 4 лютого!

Kimgim, сприйму як комплімент звичайно :) , але кажу як є, далі вирішує кожен сам!

FLY_INTER, друже, згоден з тобою повністю по причині розпаду 94 році, але є дуже значна відмінність в системі 2011 року. Тут немає жодного централізованого рахунку. Кожен учасник попадає до якогось десятника (поділ на десятників, сотників, тисячників і т.д. взятий мабуть в імперії Золотої Орди, недавно в книзі прочитав...або козаків, ну це так до слова) так ось, таких десятників є мільйони по всьому світом і в них є карта банку куди ти і перераховуєш свої кошти, які ти хочеш завести в систему. Всі кошти знаходяться на мільйонах рахунків десятників, немає жодного єдиного рахунку або центрального офіса, це просто не передбачено системою, так задумалося Мавроді. Ну а на самомі ділі, гроші в 94 році то були )) вони ж нікуди не зникали (якщо подивитися кримінальну справу Мавроді, так там чітко вказано, що коли почали спецслужби "закривати лавочку" було вивезено 17 камазів!! ))), якщо не підводить пам'ять, грошей)...так було задумано державою. Тільки не питайте мене де ці кошти зараз, не знаю!
    Пророк

Lucky, Простите, а что же тогда мешает этому же десятнику, сотнику... послать Вас на.....й и прикарманить себе все ваши деньги, если только он знает где они лежат???
    кроме того откуда берутся деньги на выплату процентов? Из банковского депозита? сомневаюсь деньги берутся от учасников стоящих в низу пирамиды, верно? И если хотя бы половина вкладчиков в один прекрасный день захочет забрать свою капусту, то всех остальных я так понимают пошлют туда же, а сотники и десятники только разведут руками, верно?
    Пророк

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    кроме того откуда берутся деньги на выплату процентов?
    Теж цікаво )

На сайті "калькулятор щастя".
    Ввів, що хочу мільйон, і готовий вкласти 100 грн. Відповіло, що через рік і 8 місяців буде мільйон.
    *побіг класти 100 грн*
    Постійний відвідувач

FLY_INTER, друже, нема за що вибачатися )) Питання по темі! Як я писав вище, всі кошти розділені на багатьох (мільйонах) рахунків десятників (не у сотників, тисячників, стотисячників), тобто більше коштів однієї десятки на картці відразу бути не може. Так, я з вами згоден, і слід сказати, що були в системі не чисті на руку десятники, які забирали кошти з карти і скривалися в невідомому напрямі. По перше всі виплати будуть здійснені за рахнок десяток системи вище (стоячих вище десяток, сотень, тисяч), вкладчики не страждають, і всім буде виплачено їх виграші.
    І по другому питанню, так це чистої води піраміда )) Це правда, і це великим літерами не один раз написано на офіційному сайті ))))))))). Вклади ідуть виключно за рахунок інших людей, які приходять у систему. Сьогодні твої кошти пішли на виплату одній людині десь там хай з села під Воронежем, завтра прийде твоя черга по розмороженню депозитів, тобі прийде від інших. Друже, розвиваю свою думку далі, і не перестану повторюватися, вже всім в системі платиться сповна їхні виграші, і тисячі і сотні тисяч, так чому людям, а тим паче всій системі забирати свої вклади в один день? Звичайно, зараз вже підключилися ЗМІ, політики, мери...і почали війну, кажучи що це лохотрон і вас тут розведуть, або Мавроді хочуть посадити )), тим самим намагаючись посіяти паніку серед людей, щоб вони забирали кошти, так сказати психологічно діяти на людей, наганяючи на них страх!
    Якщо зараз Президент, чи якийсь міністр скажу, до будь-якого банку в Україні, що він лохотрон і розводить людей, і щоб люди недовіряли йому і забирали вклади, що станеться тоді... Банк рухнить, будь-який, яким би він був... Тому, єдиний супротивник системи це сама влада яка через ЗМІ вбиває нам в голови інше, від того що є насправді.

Ch!p, ну в добру путь! :)
    Пророк

Хосспідя... Який брєд :(
+ Ответить в теме
Страница 1 из 40 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя