Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей232Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 40
Показано с 81 по 90 из 392.
    2.0

Re: МММ 2011 Зміна життя чи знову лохотрон?!

fragov, нє, це я просто до того, шо просто так прокуратура в гості не ходить

part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, нє, це я просто до того, шо просто так прокуратура в гості не ходить
    Мавроді, як він каже, рятує простих людей. Такий собі фінансовий Робін Гуд.
    А прокуратура такого не любить, щоб Робін Гуд і ще щоб когось рятував й без відсотку в прокуратуру.
    Инвалид умственного труда

Лохотрон
    Постійний відвідувач

Ух, як тут багато вас ))) Всім уваги не приділю, хоча бачу, що тут і без моєї уваги все в нормі

...Міркую я тут собі тихенько (про себе ) Україна..Наша Батьківщина, наша Ненька, яка має один з найвищих показників рівня плодючості землі на всьому земному шарі, країна яка має тисячолітню історію, починаючи від Київської Русі і донині, країну яка дала сотні а то й тисячі світочів, які просіяли в багатьох країнах на всіх континентах (цю правду й донині замовчують наші східні друзі) країні, яка дала сотні святих людей, багато з яких покояться в світовому шедеврі Києво - Печерській лаврі (такої кількості святих, мощі яких би зберігалися в одному місті я не знаю) країна яка пройшла через 350 річчя поневолення, розкрадання, глумління і голоду..... 21 століття... нас, з вами (в своїй більшості) топчуть в багно можновладці, яким просто начхати на нас, на наша Батьківщину, історію...вони йдуть на все обман, підкупи, переступи через звичайних людей, коррупцію, вбивства, їм чхати коли мруть бідні, знедолені, коли ми працюємо за 300 доларів в місяць, коли ми живемо на грані виживання...ми просто для них м'ясо, тут мабуть, в прямому смислі цього слова... в той час коли невелика кількість людей на всьому цьому отримують сотні, мільйони, мільярди...Стоп! І о чудо, якийсь олігарх єврей почав дуже турбуватися про нас з вами, щоб ми дурненькі дивись не влізли в халепу до Мавроді, он як цей єврейчик бач за нас запіклувався бідака... (коли гинуть люди від нестачі коштів на лікування цього не видно, коли багатодітні сім'ї живуть від зарплати до зарплати, коли в нас гинуть від холоду взимку (чи не найбільше в Євпропі) процвітання туберкульозу, сніду, коли людина змушена йти на трасу...і цього теж не видно...) Це все таке...хай, а тут таке діло, що треба щось з цим робити, допомогти нашим бідненьким людям, бо чого доброго підуть в ммм... Фу, фарс це все, тошнить від цього, лицеміри вони і вибачте за грубе слово мали вони нас на увазі, та їм просто чхати якщо ми будемо мерти як мухи, їм більше буде... А тут вони розуміють що піраміда це спосіб отримання грошей не звідки, просто з повітря, якщо можна так сказати, оп і отримав оп і той отримав... а людьми, які вже не думають про гроші, точніше не мають страху за завтрашній день, важко керувати...з цим треба щось робити, бо це неподобство, робити гроші з повітря це їхня монополія, а тут якийсь Мавроді...треба людям допомагати, треба їх вертати там де вони були....

P.S. Вибачаюсь за орфографічні помилки!

Всім щасти!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Десь ВКонтакті прочитав
    Похоже, машину времени уже изобрели: Путин снова президент, в кинотеатрах идет "Титаник", люди покупают акции "МММ"
    part of me

Lucky, хлопче, а до чого цей пафосний викидень? Я десь щось згадував про євреїв? Про чиїсь думки на рахунок МММ крім своїх?
    Я розумію, що в тебе є набір заготовок, які ти вписуєш. Але не треба розповідати про допомогу. В МММ немає ніякої допомоги, це збудована на жадібності і бажанні щось отримати нічого не зробивши, як і будь-яка інша, піраміда.
    Мавроді постійно каже в усіх своїх відео, що головна його ціль, це фінансовий апокаліпсис. А також він каже, що долею людей, які беруть участь в пірамідах він ні трохи не переймається. А взагалі так, прямо месія... Майже. Ти його великий фан? Тоді ти мабуть прочитав його книгу "Искушение. Сын Люцифера"?

Гроші в піраміді беруться не з повітря, а з вкладів наступних учасників. І все. Тобто якщо в банках гроші "працюють", мінімум їх дають іншим людям під більший відсоток, то в піраміді вони просто перерозподіляються. І в кінцевому підсумкові обікраденими залишаться більше людей, а-ніж збагатяться. В чому різниця між теперішнім станом в нашій країні? Де обіцяне щастя?
    Banned

Ответ Сообщение от Кочевник Посмотреть сообщение
    А в масштабе страны на деньги попадут сотни тысяч. Нормально себя чувствуете в этой схеме?
    Штаты не жалуются :- ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Lucky Посмотреть сообщение
    AlexDS, ну та звичайно! До речі зараз йду разом з людиною класти кошти в розмірі 2т$
    Что значит класть? Кто принимает деньги? Если разговор будет идти с тобой, то значит с тобой, а не идти куда-то класть. Можно говорить о сумме значительно большей, чем то что ты назвал, но только спрос будет вдруг что с того, кто возмет деньги в руки.
    2.0

реальні гроші - це виробництво. конкретних товарів, навіть не послуг, бо буде таке як в Греції )))). а МММ - це, як вже сказав Фрагов, перерозподіл фіксованого обсягу бабла неприродним методом.
    тим більше, пишучи такий пафосний "вброс" про унікальність України, її історію і бла-бла-бла, можна було подумати про те, що повітряні замки ніколи не приносять добробуту. єдиний вихід розвитку - приватне виробництво конкретного товару. але всі "мануфактури" в Україні, та й не лише, повикуповували "сильні світу цього" - корпорації на кшталт Нестле, Крафт Фудс ну і решта... І частинка ціни наростилась для того, аби мегамагнат поклав ці пять копійок з кожного товару собі в кишеню. А не власник виробництва міркував, на що би їх витратити. Ну це я власне відволікаюся, але "истина где-то там"
    Пророк

гроши сами по себе вообще не реальны. это фантики.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 40