Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей232Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 40
Показано с 21 по 30 из 392.
    модератор

Re: МММ 2011 Зміна життя чи знову лохотрон?!

Ответ Сообщение от Lucky Посмотреть сообщение
    Voland BulgakOFF, друже, вже пішов другий рік, коли всім платяться всі їх "виграші" (відсотки по депозитам). Я не виключення. Вступив в систему 4 лютого!
    Рассказать стереотипный анекдот про панков?
    "Почему панки любят русскую Винду? - Потому, что в ней можно Выйти из системы"

Завсідник

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    ДО чего же короткая память у людей
    Система рассчитана на новое поколение, а не на бывших вкладчиков.

Це система покликана для переросподілу грошей, в певному вигляді і ні в якому разі не пропогандує людям тікати з роботи, продавати квартиру і вкладати в систему. Просто люди будуть знати що існує, так звана шухлядка де завжди можна взяти необхідні тобі кошти! ))
    А я слышал призывы от тысячников брать кредиты в банке и вкладывать их в МММ, потому что это выгодно и выше процент. Яка шухлядка? Який переросподіл грошей? Тіпо Робін Гуд?
    В ммм 2011 існує багато людей, пенсіонерів інвалідів
    а вот этих людей мне искренне жаль, хотя они сделали свой выбор сами

Меня поражает другое: я даже не знаю каким словом это назвать - то ли тупость, то ли слепая вера, или жажда халявы, человек - уголовник, обманувший по такой схеме людей несколько лет назад, причем открыто заявляющий, что это пирамида и нет никаких гарантий, опять стрижет бабло с ..... людей, да назовем это таким словом. В этом плане я им восхищен, такой психолог и манипулятор не часто появляется в мире, жаль что деятельность его деструктивная.

Моя позиция в этом вопросе - с интересом наблюдаю за развитием событий
    полосатік

Ответ Сообщение от Rasta Посмотреть сообщение
    Система рассчитана на новое поколение, а не на бывших вкладчиков.
    Саме так! Той, хто тоді прогорів, більше не повірить. Я, наприклад, не пам'ятаю МММ, в дитинстві подібним не цікавишся. Вперше про "систему" дізналася з фільму «ПираМММіда» в тому році. До речі про сам фільм - таке відчуття, що це доволі дієвий рекламний хід, хоч і сам Мавроді від цього відхрещується.
    Фильм полностью призван реабилитировать личность и деятельность Мавроди. Большинство говорят, что он жулик и лохотронщик, но мы никогда не будем знать что двигало в тот момент Мавроди. По фильму, он желал светлого будущего своей стране,...
    Тепер реклама МММ-2011 скрізь, скоро виросте, можливо хтось встигне щось відбити, а потім знову буде крах, ІМХО
    Зануда

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    Тепер реклама МММ-2011 скрізь, скоро виросте, можливо хтось встигне щось відбити, а потім знову буде крах
    Тут реклама є необхідністю і коштів на неї не шкодують, оскільки динаміка появи нових вкладників є критичною. Тіііільки їх кількість перестане збільшуватися, тут і приходе кінець. Власне, час існування піраміди і визначає цей параметр - динаміка росту кількості вкладників. Як тільки функція проходе максимум, і направляється донизу, можна зливати воду. ))))))))) Що і роблять організатори, знімаючи залишок коштів. І ніяких чудес, одна математика.
    Постійний відвідувач

Ihor, друже, халявою я б це не назвав, бо щоб отримати щось тобі треба перебороти свій психологічний бар'єр страху, що є властивим для кожної нормальної людини, і це головний тут чинник, хто зміг той зміг, хто вагається і боїться має на те абсолютно всі докази щоб цього не робити. І хай не робить краще, вкласти гроші і не спати це не добре )))
    AlexDS, питання теми, скоріше торкалося учасників нашого форума, щоб кожен для себе в слух, зробивши допис чи про себе дав оцінку того, що відбувається, а автор для себе вибір зробив декілька місяців назад ))

Rasta, з призивами тисячників брати кредити, чи продавати рухоме і нерухоме майно я категорично не згоден..це вже на їх совісті висять такі заклики. І більшість учасників, до яких себе відношу і я, думаю з ним не погодяться. Друже, відповім без жодного сарказму і знову напишу, що це своєрідна "каса взаємодопомоги" (десь на сайті написане таке словосполучення, придумав не я)), картина так що ЗМІ і недоброжелатели ( не знаю перекладу з російського ))) подають це як щось страшне, криваве, щось аморальне (О, як вони почали піклуватися про нас же, щоб не допусти Боже не втратили наші грошенятка. Молодці, піклуються про нас))) а насправді люди в системі отримуються доходи, купляються собі квартири, машини, платять за лікування собі і рідним, допомагають дітям та потребуючим нашої уваги... (смішно?! згоден )) ще сам, скажу відверто і чесно, не звик, думаю і старими мірками та страхами, та думаю згоден пройде і це) Фактів тисячі, не слів журналістів та політиків про лохотрон і повторення 94-го, а звичайні факти за яким стоять мільйони людей зі своєю історією... ліричний відступ закінчую )))
    fabulist, погоджуюсь з вами повністю, тільки люди є підтримкою системи, це не є секретом а навіть більше, великими літерами написано на різних сайтах системи. Люди бачать як змінюється життя (читати без сарказма, будь ласка) їхнього сусіда, ближнього чи родича, бачать що всім, не дивлячись на тиск влади та ЗМІ виплачується і буде виплачуватися, і самі йдуть в систему (так, через страх, ризик і психолічний бар'єр, в принципі як і я свого часу)...просто немає причин щоб щось розвалювалося...але "доброжелатели" звичайно намагаються це зробити і будуть далі ще більше...бо людина, яка не переживаю за те чи буде її родина здорова, нагодована і захищена, стає в певній мірі вільною, а значить виходить за рамки коли тобою можуть маніпулювати дядьки з волохатами руками тощо...це стосується не тільки ммм2011, це можна примінити до будь-чого.
    Зануда

fabulist, погоджуюсь з вами повністю, тільки люди є підтримкою системи, це не є секретом а навіть більше, великими літерами написано на різних сайтах системи.
    Але ж кількість потенційних вкладників є скінченною величиною, хоча й великим числом. Отже, визнайте що останні у часі вкладникі не мають шансів отримати обіцяні відсотки, чи не так? Про це на сайтах забувають писати великими літерами ))))
    Постійний відвідувач

fabulist, так друже і тут ти теж правий, але про це теж неодноразово говорилися і наголошувалося майже в усіх інтерв'ю всіх телеканалів де брав участь Мавроді, чи то керівники структур (і є відеозаписи, слів самого ж Мавроді, шукати не буду, youtube глибокий...))) система замкнеться просто сама на собі, і гроші з системи майже виводитися не будуть...це другий етап розвитку ммм2011, і тоді інші принципи будуть вступати в "гру", і це "щось" на скільки я зрозумів будуть не гроші. І ще хочу сказати що на самому ділі, чомусь так всі думають (хоча я й сам так думав) що людина "забігла" швидко в систему поклала 1 штуку баксів через місяць забрала 1200 чи 1300 і швиденько, з радістю на і полегшенням втекла ))) На ділі ж зовсім не так, люди беруть скільки їм потрібно а решту кладуть ще раз термін, а потом ще раз... звичайно є люди які прийшли "урвали" своє і пішли, і це теж в принципі нормальна річ, і зовсім неосудна, але в цілому люди беруть собі стільки скільки потрібно для задоволення своїх потреб чи то 100 доларів чи 500 чи 20000, в кого який апетит )))
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Отже, визнайте що останні у часі вкладникі не мають шансів отримати обіцяні відсотки, чи не так?
    Не тільки відсотки, а і свої вкладені гроші. (адже вони підуть комусь іншому на відсотки, хто вступив в систему раніше)
    Зануда

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Не тільки відсотки, а і свої вкладені гроші. (адже вони підуть комусь іншому на відсотки, хто вступив в систему раніше)
    так, я мав на увазі, що вони взагалі дулю з маком отримають, все точно Ви поправили. )))
    Це потенційні пікетувальники ))
    це другий етап розвитку ммм2011, і тоді інші принципи будуть вступати в "гру", і це "щось" на скільки я зрозумів будуть не гроші
    о, як мило ))) Починаються поповські штучки - напустити туману щодо майбутнього ... десь колись на вас чекає щастя та ще й невідомо яке...тіпа Царства небесного. )))
    Lucky, навіщо чекати? Давайте я переведу Вас відразу до другого етапу? Давайте гроші мені, а я Вам потім дам ЩОСЬ, і це ЩОСЬ будуть не гроші. Тобто точно так, як Ви й написали. )))
    Постійний відвідувач

Ch!p, fabulist, друзі, я просто скажу що люди все отримують, всі їхні виплати вже другий рік, всі задоволені і щасливі...що є логічним і знову ж таки природнім почуттям. Я, можливо, знаю безпосередньо не так багато людей з системи поки що, але жоден з них не прийшов щоб "зірвати куш" поки ще не всі люди прийшли сюди і система закрилася )))) і втекти. Люди беруть кошти і кладуть, забирають своє, і знову кладуть. Дякую за пропозицію, краще ви вступайте до нас.... в ряди "адептів" )))))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 40