Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей232Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 40
Показано с 91 по 100 из 392.
    Banned

Re: МММ 2011 Зміна життя чи знову лохотрон?!

Короче, мне не нравится 25-35% кредиты, это даже не грабеж, это рабство, это два года и кредит в два раза больше, а откуда я возьму в два разща больше, если я кредит иду получать потому что нет у меня этих денег, а тут надо отдавать в два раза больше, чем у меня нет.
    25% кредит - это также природно нереально, как и пирамида, так чем наша современная финансовая система отличается по своей сути от банальной пирамиды?

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    реальні гроші - це виробництво.
    вот-вот
    Только в Украине его нет.

Та вообще вся банковская система похоже на ммм, сегодня по новостям обьявили, что Приватбанк на грани банкротства-завтра банка нет. Не так ли? Люди денежку забирают, а на всех то не хватает... Хотя люди вкладывали реальные деньги, но они в обороте и получаются уже не реальные-а виртуальные(в виде кредитов, векселей и т.п.)
    Постійний відвідувач

fragov, молодець, все правильно зрозумів, мені додати нічого

P.S. друже, без образ, але я тебе наче взагалі не згадував (маю на увазі, коли писав свій "доклад")

AlexDS, це мій номер 050 016 92 93, є конкретні питання будуть конкретні відповіді?!

А взагалі будьте розумними, не слухайте нікого і робіть як каже вам ваш розум і серце. Створенням цієї теми я не хотів (і зараз не хочу) викликати в когось роздратування і псування нервів, а виходить трохи навпаки, люди "обурилися", поставили мені діагноз і дали оцінку тому що можуть судити згідно попереднього досвіду кожного

Серйозно друзі нікого образити (своєю темою, чи ще чимось) не хочу, та просто ігноруйте мене, якщо так буде легше! Все гуд!

Щасти!
    Пророк

похоже ВСЕ
    Пророк

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    похоже ВСЕ
    Лажа. Провокация. Lucky, работайте дальше.
    Кстати, у меня к вам вопрос:
    Вы ведь соглашаетесь с тем, что пирамида рано или поздно рухнет, так?
    100%, что в вашей "десятке" есть ваши родственники, друзья или знакомые.
    Что вы скажете им, когда они придут к вам за деньгами после того, как пирамида рухнет? Просто посмотрите им в глаза, разведете руками и скажете: "Не, ну я же предупреждал"?
    Допустим, на родственников это подействует, а как быть с незнакомыми людьми? Физической расправы не боитесь?
    Постійний відвідувач

froguz, друже, та не сприймай ти близько до серця, все ок ))

Sir_2006, друже, ви другий хто за сьогоднішній день задає таке питання. Ну по-перше нікого і нічого я не боюсь, і не тому що я герой і безстрашна людина, а просто тому що кажу людям правду, я жодного (!) не "заволік" в систему через обман чи через неправдиву інформацію! Ось тут в правилах Маврік все виклав http://sergey-mavrodi.com/pravila/ (особливо жовтим кольором). Якщо страшно тобі (маю на увазі не Sir_2006, а взагалі людину) ну навіщо ти йдеш в це МММ, дивися зі сторони та й годі, можливо коли мандраж пройде якусь копійку вкладеш. Не треба вступати в МММ із-за жадності наживи і вкладати туди квартиру чи машину, зрубати бабло і скоро втекти... (хоча звичайно є й такі) та ще й відстоки більш ніж привабливі. Я за раціоналізм, я сам перший раз вклав всього 108 доларів, зняв 3790грн... система працює, круто а коли вже став десятником (пару днів назад) і почав розвиватися разом з системою, скажу відверто, про підзаробітки там різні забув (і сподіваюсь до них вже не повернусь)... (як десятник вже отримую бонуси, досить щедрі )...не знаю чого я про це все розповідаю

Ну а на рахунок розвалу піраміди (десь півсвідомість говорить, на основі досвіду що все колись закривається) але тут і піраміда МММ трохи іншого зразку в порівнянні з "класичними її видами" Коли вже в піраміді буде хоча б 50% людей вона вже поступово буде замикатися сама в собі (це вже буде інших етап її розвитку, це до Мавріка з такими питанням, я не знаю що там буде ).

P.S. Оце написав і думаю що саме викликає люте обурення у наших форумчан із всього вищенаведеного, на чому саме почнуть "мочить мене "
    P.S. Sir_2006 друже, кошти вони кладуть не мені я в них теж їх не беру, є рахунок десятки ( мільйони таких рахунків по всьому світові) ось туди ( і звідти) кошти йдуть ( і приходять на виплати)

Щасти!
    Пророк

Ответ Сообщение от Lucky Посмотреть сообщение
    кошти вони кладуть не мені я в них теж їх не беру, є рахунок десятки ( мільйони таких рахунків по всьому світові) ось туди ( і звідти) кошти йдуть
    Поверьте, требовать будут именно с ВАС, а не с какого-то там "счета десятки"

Ответ Сообщение от Lucky Посмотреть сообщение
    про підзаробітки там різні забув (і сподіваюсь до них вже не повернусь)
    Да, еще долго не повернетесь - травматология, реанимация и реабилитация занимают ой сколько времени )))
    Постійний відвідувач

Sir_2006, друже, ну це вже тільки ваші побажання (чи сподівання), не підкріплені зовсім нічим ))) Кажи людям правду і все буде ок, будеш лукавити буде так як ви кажете! Дякую за турботу за моє здоров'я ))))
    Пасажир

Коментарий к видеоролику МММ-2011
    Три месяца назад положил *** на МММ. Был 16см, теперь уже 25! Спасибо огромное!
    Завсідник

Мне вот интересно, так что там будет, когда пирамида замкнется? По началу я не считал МММ лохотроном. Ну какой же это лохотрон, если всем честно говорится, что это финансовая пирамида и что гарантий нет. Человек осознанно делает выбор, идет на риск. Значит никакого обмана нет.
    Но вот теперь начинает попахивать лохотроном. Когда начинают расказывать, что пирамида сомкнется и начнется ЧТО-ТО другое, но никто не пострадает. Это вранье чистой воды. Пострадавшие будут! К гадалке не ходи. Ничего в этом мире не берется из не откуда и не девается в никуда!
+ Ответить в теме
Страница 10 из 40