Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19.
    part of me

Зміна старих КВЕДів на нові (форма 11)

Скоро треба буде змінювати, тому я вирішив зроти хоч це наперед.

Міняти треба в міськвиконкомі. В додатках форма 11 для фізичних осіб та приклад заповнення форми 11.

Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2005 та КВЕД-2010.
    Вложения

Зануда

Re: Зміна старих КВЕДів на нові (форма 11)

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Міняюти треба в горисполкомі.
    я вилучив старі і додав нові у податковій. Стандартна заява - прошу внести зміни до бази даних..... вилучити види діяльності...додати види діяльності .... і внести зміни до свідоцтва про сплату єдиного податку. Все спрацювало.
    Але ХЗ чи може просто пощастило. Буквально сьогодні забрав документи.
    Пророк

А на основании чего это нужно делать?
    В смысле что-то менять в гориспполкоме, подавать какие-то документы?
    По-моему виды деятельности отражены в свидетельстве единого, там их и нужно менять через налоговую в установленном порядке.
    Зануда

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    В смысле что-то менять в гориспполкоме, подавать какие-то документы?
    Ну да, я не думаю, що міськвиконком щось буде друкувати у свідоцтві платника єдиного податку.
    Тобто потім однаково у податкову, так виходить?
    part of me

Ваші види діяльності повинні бути відображені і там, і там.

Минулого року відбулася зміна в законах, за якою у витрати можна було вписувати тільки ФО-Пів у яких види діяльності були пов'язанні з послугами у сферах інформатизації. Причому дуже швидко почали вимагати довідки від податкової і міськвиконкому. Так от виявилося, що всі зміни в податковій ніяк не відобразилися в міськвиконкомі. В міськвиконкомі був все той же один КВЕД, який був вказаний при реєстрації.

І ще веселіше було те, що полтавський міськвиконком відмовляв в зміні КВЕДів. Була спроба звернутися до суду, але справу було програно.

Всі юр. особи, які мали справу з фіз. особами, у яких КВЕДи "інформатизації" були зазначені тільки в податковій в разі перевірок будуть мати великий клопіт і штрафи.

Тому я, особисто, збираюсь попередити виникнення в подальшому таких ситуацій і хочу додати всі необхідні мені КВЕДи причому зразу нові поки це дають робити.
    part of me

Додав в перший допис посилання на Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2005 та КВЕД-2010.
    Зануда

я днями протестую ситуацію і відпишусь.
    Бо якраз вніс зміни у податковій, а тепер братиму витяг з реєстру підприємців у міськвиконкомі. Мене переконували сьогодні у податковій, що вони всі працюють з єдиною базою даних, і зміни, внесені через податкову, мають відображатися і у державного реєстратора у міськвиконкомі. От подивимося, чи це дійсно так. Якщо у витягу будуть фігурувати старі коди КВЕД, то не спрацювало. )) Дебілізм.
    ДОПОВІДАЮ:
    все значно, значно гірше, ніж я уявляв.
    Дійсно, fragov мав рацію, а я більше не вірю клятвам податкових інспекторів. Ні-каг-да я не повірю ні клятвам їхнім ні навіть сльозам.
    Я вніс зміни стосовно кодів КВЕД через податкову інспекцію. Сьогодні звернувся за витягом з єдиного державного реєстру, і виявилося, що там зазначено лише ті коди, що були на момент державної реєстрації ФО-П. Тобто, реєстр не єдиний насправді, а існують локалізовані бази даних у різних службах.
    Цього мало. Дійсно, державні реєстратори не наділені повноваженнями вносити зміни до реєстру стосовно КВЕДів. Дякую, що сама державний реєстратор погодилася зі мною, що це нелогічно. Отже, можливо, що користуючись нагодою і тимчасовим просвітленням в головах можна внести потрібні коди КВЕД та вилучити непотрібні.
    Можливо, в когось постає питання, навіщо потрібні зміни у єдиному реєстрі, якщо податкова інспекція зазначає поточні коди КВЕД у свідоцтві про сплату єдиного податку. Причина в тому, що низка Законів України абсолютно не знають про існування свідоцтва, а оперують лише інформацією "витягу з реєстру...".
    Наприклад, Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» чітко зазначає, що звільняються від сплати внеску юр.особи тільки тоді, коли цивільно-правовий договір укладено з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у ВИТЯГУ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (підпункт 1 пункту 1 статті 4 даного Закону http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2464-17). Цей Закон не знає про «свідоцтво про сплату єдиного податку», а говорить тільки про «витяг з Реєстру». Так само інші закони.
    При владі люди, у яких ліва рука не знає, що робить права. Чому не існує дійсно ЄДИНОГО реєстру, у якому були б зазначені всі поточні зміни? Це ж база даних з розподіленими певним чином правами доступу.
    Пророк

99% - проблема в самых предпринимателях (по физикам);
    50% - проблема в самых предпринимателях (по юрикам).

Это не официальная статистика, а практика по Полтаве и Полтавской области!!!!!!!!! Увы, но факт!
    Зануда

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    99% - проблема в самых предпринимателях (по физикам);
    50% - проблема в самых предпринимателях (по юрикам).
    Dracon, тобто? Яка саме проблема?
    Завсідник

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Скоро треба буде змінювати, тому я вирішив зроти хоч це наперед.
    Если не сложно, можете просветить, что происходит?
    Я на едином налоге, свидетельство в этом году продлили. Инспектор ничего не сказала. Что они там по КВЕД ставят я не в курсе, работаем и работаем...
    Надо что-то менять?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя