Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    Пророк

Re: Зміна старих КВЕДів на нові (форма 11)

fabulist, Должен сказать, что контрагенты у Вас совсем дотошные. Я ещё ни одного не встречал, чтобы требовал "вытяг". Всем, даже крупным фирмам, достаточно свидетельства.

Rasta, Речь, о том, что если Вы ФОП на едином, то фирма которой Вы оказываете услуги может попросить у Вас не только Св.ед.налога, но и "Вытяг". И если там будут не те КВЕДы, по которым Вы с ней работаете, то она вправе удержать с Ваших денег сумму ЕСВ.

part of me

Ответ Сообщение от Rasta Посмотреть сообщение
    Если не сложно, можете просветить, что происходит?
    Я на едином налоге, свидетельство в этом году продлили, что они там по КВЕД ставят я не в курсе, работаем и работаем...
    Надо что-то менять?
    Варто змінити КВЕДи на нові. Перекодувати за посиланням вгорі, заповнити форму 11 за прикладом і віднести в міськвиконком. Потім треба змінити КВЕДи і в податковій.
    Коли вони заставлять змінювати КВЕДи - не відомо, а от від нашого міськвиконкому можна будь-що очікувати.
    Зануда

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    fabulist, Должен сказать, что контрагенты у Вас совсем дотошные. Я ещё ни одного не встречал, чтобы требовал "вытяг". Всем, даже крупным фирмам, достаточно свидетельства.
    Саме так, специфіка поточної угоди така, що потребує виключної юридичної чистоти.
    Крім того, згідно із Законом України від 07.04.2011 р. №3205 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної та фізичної особи підприємця» внесено зміни до деяких законів України, у т. ч. до Закону України від 15.05.2003 р. №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців», відповідно до якого юридичним особам та фізичним особам — підприємцям не видаються свідоцтва про державну реєстрацію та замість видачі державний реєстратор видає юридичній особі або фізичній особі — підприємцю витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.
    І як виглядатиме, коли у витязі будуть одні види діяльності, а у свідоцтві про сплату єд. податку - інші? )
    Пророк

fabulist, Да, согласен, в таком случае нужно синхронизировать данные.
    Но, пока не наладят одной базы данных будет "головная боль" для нас.
    Зануда

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Тому я, особисто, збираюсь попередити виникнення в подальшому таких ситуацій і хочу додати всі необхідні мені КВЕДи причому зразу нові поки це дають робити.
    Не поспішай радіти. Змінити можна код, а не вид діяльності.
    Тобто шукаєш у новому класифікаторі такий самий вид діяльності, і додаєш новий код. Старий вилучаєш.
    Якщо немає точно такого, то запишуть масимально наближений.
    Вільного додавання/вилучання кодів КВЕД як не було, так і немає.
    p.s. У податковій інспектор була щиро вражена і спантеличена, коли я показав отриманий сьогодні витяг з реєстру, де зазначено ті коди, які були на момент реєстрації.
    part of me

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Не поспішай радіти. Змінити можна код, а не вид діяльності.
    Тобто шукаєш у новому класифікаторі такий самий вид діяльності, і додаєш новий код. Старий вилучаєш.
    Якщо немає точно такого, то запишуть масимально наближений.
    Вільного додавання/вилучання кодів КВЕД як не було, так і немає.
    p.s. У податковій інспектор було щиро вражена і спантеличена, коли я показав отриманий сьогодні витяг з реєстру, де зазначено ті коди, які були на момент реєстрації.
    Так, мене теж вже обламали. В інших містах міняють, а у нас кричать, що не мають права порушувати закон... Як же все загойдало.
    Пророк

В каком кабинете миськрады этим занимаются?
    Кроме регистрационной карты с новыми кведами, нужны еще какие-то документы?
    В одном экземпляре? Долго?
    После смены кодов, обязательно получать выписку с единого госреестра (IV. Спосіб отримання виписки з Єдиного державного реєстру (потрібне відмітити)?
    Пророк

Распорядок работы и кабинеты в прилож.картинке.
    Списки кведов у них имеются, можно заполнить форму у них.
    Из документов - паспорт.
    Форма в одном экз.
    Месяц назад были очереди.
    Сама процедура минут 10.
    Выписка была не нужна, не помню как запонял этот пункт.
    Миниатюры Миниатюры Горисполком_01.jpg  
    Пророк

Звертаємо увагу, що чинність КВЕД-2005 припиняється 31.12.2012.
    Головне управління юстиції у Полтавській області
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2