Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Пророк

Персонализация данных

А кто знает про персонализацию данных? ибо я в панике.
    у меня наемных нет, договоров не заключаю- вопрос оно мне надо?

part of me

Re: Хто знає коли треба подавати заяву на продовження свідоцтва на єдиний податок?

Ответ Сообщение от кетя Посмотреть сообщение
    Якщо договорів немає, то і персональних данних інших людей немає.В мене вони є, тому мені треба здавати. Бажання платити штраф від 10000 грн або нести кримінальну відповідальність в мене немає.
    Пророк

Re: Хто знає коли треба подавати заяву на продовження свідоцтва на єдиний податок?

ні, ну то я сно про штрафи і тп, може тоді треба пустий бланк з прочерками чи як у нас у гондурасі робить?. панікую, ніхто нічого точно незнає
    Пророк

вроде бы нет http://www.juryst-lviv.pp.ua/ZAHYST_...LNYH_DANYH.htm
    В розумінні закону, якщо у вас на підприємстві (у приватного підприємця) працює 2 і більше працівників за трудовим договором (по трудовій книжці), то ваше підприємство вже володіє базою персональних даних. В розумінні закону база це 2 і більше суб’єкти персональних даних (особи що надали вам персональні дані).
    А вообще наша верховна зрада - /длинное нецензурное выражение/
    Вы видели какие там размеры штрафов? http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=11619
    http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=13505
    Пророк

видели, поэтому и стрёмно
    Новачок

ні, ну то я сно про штрафи і тп, може тоді треба пустий бланк з прочерками чи як у нас у гондурасі робить?. панікую, ніхто нічого точно незнає
    Если нет данных, то и подавать ничего не надо.С прочерками не покатит, там в заяве четко стоит название базы "работники" , "контрагенты" ...
    Пророк

Ответ Сообщение от vikey Посмотреть сообщение
    Если нет данных, то и подавать ничего не надо.С прочерками не покатит, там в заяве четко стоит название базы "работники" , "контрагенты" ...
    "контрагенты"... Так тот же арендодатель уже контрагент...т.е. у кого есть договор аренды уже имеет данные для подачи и подавать надо? или нет?
    Зануда

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Так тот же арендодатель уже контрагент...т.е. у кого есть договор аренды уже имеет данные для подачи и подавать надо? или нет?
    Спитати б у авторів нововведення....ЩО ВИ, ІДІОТИ, ХОЧЕТЕ ВІД НАС?!
    До речі, а по 20-ОПП: цікаво, якщо об’єкт оподаткування розміщено у орендованому приміщенні? Що є "магазин" - товар, торговельне обладнання та персонал чи саме приміщення?
    Руда, з хвостом

fabulist, ви ж знаєте, чого вони від нас хочуть - нами затикають дірки бюджету. Просто я тут спостерігаю як у бухгалтерів з великим досвідом вже дах їде від цих нововведень, а що тоді говорити про новачків і підприємців, які не мають спеціальної освіти. Та і освіта слабо допомагає у випадку, коли постійно все змінюється...і толком ніхто пояснити нічого не може
    Зануда

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    fabulist, ви ж знаєте, чого вони від нас хочуть - нами затикають дірки бюджету.
    Так, розумію. Скільки я працюю, постійно бачу, що відсутня певна єдина концепція оподаткування...наче 100 мавп роблять кожна щось своє, видають власні бланки, все якесь недолуге, наче зроблено поспіхом, наче мавпам працювати ніколи...ну вже насправді наболіло. Надзвичайно прикро.
    Ну хоч шапку однакову можна було вже зробити з реквізитами підприємця та органу податкової? Коряве все недороблене
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя