Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 14
Показано с 81 по 90 из 137.
    Пророк

Re: Регистрация ЧП (ФОП) в г. Полтава.

Ответ Сообщение от Voland BulgakOFF Посмотреть сообщение
    Подскажите куда идти, в какие кабинеты заглядывать, где спрашивать в Полтаве, если надо зарегистрироваться как частный предприниматель?

Очень прошу поддержать беседу опытных ЧПшников города.
    Странное желание. :)) Сейчас наоборот все закрываются. Открыться просто -закрыться проблема! :)) Октябрьская 36. С обратной стороны вход. На втором этаже. Даёшь заявку. Они регистрируют. Потом становишься на учёт в налоговой, пенсионном и всё.

kavapoltava

Закрыться уже не такая проблема - http://chp.com.ua/newspaper-news/ite...s-stalo-legche

Налоговая и пенсионный где у нас?
    Если прописка не в Полтаве? Регистрироваться по месту прописки?
    Пророк

Закрыться уже не такая проблема
    В теории - да. На практике - будем пробовать! :))
    Налоговая и пенсионный где у нас?
    Фрунзе 155. Похоже они обе сейчас там. А раньше в каждом районе свой пенсионный был.

http://maps.yandex.ua/?ll=34.529535%...01103259501484

Если прописка не в Полтаве? Регистрироваться по месту прописки?
    За прописку не знаю. Не подскажу. :(
    Зануда

Треба визначитися з видами діяльності, бо у державного реєстратора треба буде заповнити картку, де вказані коди видів діяльності. І перелік КВЕДів, і форма картки є в інтернеті.
    Ще буде потрібна довідка про присвоєння ІПН та паспорт. Потрібно буде сплатити збір за реєстрацію - недорого ))).
    Взяття на облік у податковій інспекції зараз має відбуватися автоматично, тобто державний реєстратор подає інформацію до інспекції, і Вас реєструють. На практиці я б не ризикував. Треба заповнити форму 5-ОПП (скачайте бланк в неті) і подати до податкової. Там потрібно буде пред"явити виписку з державного реєстру, яку Вам надасть державний реєстратор. Отримаєте форму 4-ОПП про взяття на податковий облік. Не забувайте заздалегідь визначитися з формою оподаткування. Спрощена чи загальна, чи будуть наймані робітники, який обсяг валового доходу на рік прогнозується тощо.
    Пенсійний фонд бере на облік автоматично, за інформацією від держреєстратора. Повідомлення про взяття на облік можна забрати особисто (рекомендую), або чекати, поки отримаєте поштою. Також пенсійний фонд направляє інформацію до фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Там Вам теж присвоюється реєстраційний номер і клас ризику виробництва.
    Якщо потрібно для діяльності, треба відкрити рахунок у банку. Обираєте банк і подаєте документи: виписка з державного реєстру про держреєстрацію, довідка про взяття на облік у податковій №4-ОПП, повідомлення про взяття на облік у пенсійному, заява про відкриття поточног рахунку та картка зі зразками підписів та печатки (якщо є така).
    Ну, здається все. ))) Не гарантую, що інформація на 100% актуальна, але намагаюся відстежувати зміни.
    Да, реєстрація за місцем прописки - у місцевому виконкомі.
    kavapoltava

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Треба визначитися з видами діяльності, бо у державного реєстратора треба буде заповнити картку, де вказані коди видів діяльності. І перелік КВЕДів, і форма картки є в інтернеті.

Ну, здається все. ))) Не гарантую, що інформація на 100% актуальна, але намагаюся відстежувати зміни.
    Да, реєстрація за місце прописки - у місцевому виконкомі.
    Самі являєтесь ПП?
    Зануда

Самі являєтесь ПП?
    так, близько 20 років.
    Постійний відвідувач

сам є ПП, все що описав fabulist дуже схоже на правду. а щоб легко закрити ПП треба зберігати всі акти виконаних робіт і рахунки пов"язані з діяльністю, а також вчасно подавати звітність
    kavapoltava

Яка сума налогу що я буду сплачувати кожного місяця?

І як бути з ситуацією коли я буду ПП і буду ще зареєстрований на іншій фірмі як працівник. Може налог мені якийсь не треба буде платити? За мене його платить мій нинішній роботодавець?
    Постійний відвідувач

податок залежить від обраної системи оподаткування і виду діяльності. для прикладу: я на єдиній системі III групи оподаткування - сплачую 5% від прибутку. до цього був на ІІ группі і сплачував 20% від ставки мінімальної ЗП по Україні (243,6 грн).
    також є добровільний внесок до пенсійного фонду: сплачують всі залежно від форми і групи оподаткування, а також виду діяльності. єдинщики платять 34,7% від ставки мінімальної ЗП - 422,65 грн

щодо внеску до ПФ при умові, що ФОП офіційно працює - не знаю, можна спитати в податковій на фрунзе 153 або глянути в інеті
    Зануда

Яка сума налогу що я буду сплачувати кожного місяця?
    Залежить від форми оподаткування. Припускаю, що для Вас буде оптимальним спрощена система зі сплатою єдиного податку. Група - перша (обсяг виручки на рік до 150 000 грн, без найманих осіб) або друга (обсяг виручки за рік - до 1 000 000 грн, не більше 10 найманих осіб). Ставка по першій групі буде 10% від мінімальної зарплати на місяць - 121,80 грн, по другій - 20% 243,60 грн. Крім того - єдиний соціальний внесок (ЄСВ) - мінімально 34,7% від мінімальної зарплати на місяць - 422,65 грн.
    Оподаткуваня при наявності найманих осіб відповідно збільшується, але це можу пояснити окремо, якщо Ви плануєте використання найманої праці.

Може налог мені якийсь не треба буде платити? За мене його платить мій нинішній роботодавець?
    дійсно виникає колізія з пенсійним страхуванням. Тобто з одного боку у Вас утримують обов"язковий збір при виплаті зарплати, а з іншого Ви маєте як підприємець сплачувати ЄСВ. Але пенсійсний фонд давав роз"яснення, що такі підприємці мають сплачувати ЄСВ на загальних підставах. Зекономити не вийде ))).
+ Ответить в теме
Страница 9 из 14