Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 14
Показано с 121 по 130 из 137.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: Все про підприємництво: реєстрація, звітність, оподаткування, закриття та ін. питання

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    На Центральном рынке дня три на продуктах торбили.
    Не було ніяких перевірок. Лише три дні підряд хтось чутки розпускав. А от в міській ДПІ на інформаторі зовні та всередині сповіщалось, що активізувались шахраї, що представляються від імені колишнього та нинішнього керівництва та вимагають переказати кошти на незрозумілі рахунки. І про такі випадки слід сповіщати на гарячу лінію ДФС та викликати поліцію.

Пророк

Re: Все про підприємництво: реєстрація, звітність, оподаткування, закриття та ін. пит

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Не було ніяких перевірок.
    Не знаю. В прошлое воскресенье я заходил в Крытый за салом. Вот продавцы (мясники) стояли там за прилавками почти все, но на прилавках абсолютно ничего не было. Одна точка в самом конце торговала. И эта, которая длинная поперёк Крытого! И шептались, что проверка. А перед этим вроде шмонали ряд, который на улице. Там, где конфеты, сухофрукты, приправы... Тоже половина закрытых была.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Все про підприємництво: реєстрація, звітність, оподаткування, закриття та ін. пит

Barыga, минулої неділі? Брєд. Центральний продовольчий ринок ніхто не перевіряв. А в неділю з м'ясом-салом в основному це допродажі суботнього товару. Тому на прилавках його й мало.

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    А перед этим вроде шмонали ряд, который на улице.
    Ключове слово "вроде". Не було перевірок, не було. Лише комусь вигідні чутки про шмон.
    kavapoltava

заходив на ринок по стакани картонні. Продавчиня теж сказала що ніби то десь перевірки. Біля неї ряд "точок" з переляку позакривались тим часово.
    Наступного дня виявилось що то все чутки - а люди просто переляком собі пару днів торговлі закрили. Ото так.
    штатний скептик

Re: Где лучше всего покупать продукты питания в Полтаве?

От нахіба переносить посты из темы про предпринимательство! Речь же не о том, где покупать сало, а о проверках(!) предпринимателей(!) Теперь кусок тут, кусок там - читайте, не обляпайтесь?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Где лучше всего покупать продукты питания в Полтаве?

Любаша, дописи переніс я. Обговорення зайшло в зовсім інше русло. В темі про підприємництво ми уже вияснили, що то були лише чутки.

П.С. Ви бачили не остаточні правки. Я якраз займався тим, щоб дописи не втрачали змісту в результаті переміщення в іншу тему
    штатний скептик

У чоловіка на центральному ринку друзі мають роздрібні точки. Спитала в нього - ніхто не чув ні про які перевірки. Зараз закриває ПП і оце третій день бродить між податковою і пенсійним фондом. Податкова нарахувала більше тищі штрафу, бо "не мають" якоїсь бумаги з пенсійного. Причому в одному кабінеті податкової ту бумагу бачать і направляють до інспектора, а інспектор її не бачить. Бумага за тринадцятий рік. Добре, шо в пенсійному працюють (чи то так повезло) добрі чуйні баришні, бистро видали нужну бумагу ще раз. Веселуха з цими закриттями.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Любаша, я на собі відчув, що багато народу закривається. Три години в черзі, щоб здати один звіт, раніше це займало хвилин 10-15. Закриваються в основному ті, хто роками носили нульові звіти до податкової.
    kit
    Гуру

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Любаша, я на собі відчув, що багато народу закривається. Три години в черзі, щоб здати один звіт, раніше це займало хвилин 10-15. Закриваються в основному ті, хто роками носили нульові звіти до податкової.
    В перший кабінет черга значно менша - можна отримати електронний ключ та здавати в електронному вигляді.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

kit, я вище пояснював, чому не отримую ключ ЕЦП.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 14