Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Кеш менеджмент


  Упродовж останніх років український бізнес перебуває у пошуку нових ефективних інструментів, які б дозволили підвищити прибутковість. Враховуючи це, банки пропонують ринку нові продукти, які спрямовані на оптимізацію витрат та ефективне управління коштами компаній. Так, спеціально для великих корпоративних клієнтів з розгалуженою мережею Надра Банк пропонує нову послугу - «Cash management від Надра Банку». Дана пропозиція дозволяє клієнту ефективно управляти своїми фінансовими потоками за рахунок набора послуг, як «Центр фінансового контролю», «Корпоративне бюджетування» і нової для банківського ринку країни послуги - «Бюджетування надходжень».
  За словами директора Генерального департаменту корпоративного бізнесу Надра Банку Тетяни Кононової, цей продукт користується активним попитом у клієнтів. «За рахунок того, що «Cash management від Надра Банку» дозволяє клієнту зекономити часові і людські ресурси, зосередившись на головному — бізнес-задачах, пропозиція виявилась актуальною і затребуваною ринком. Про це свідчать показники фінансової діяльності банку. Так, сума зовнішніх надходжень у Надра Банк від клієнтів корпоративного бізнесу з початку року склала 18,6 млрд грн.- говорить Т. Кононова. - Дана пропозиція також приваблює клієнтів можливістю здійснювати централізоване управління рахунками компаній, дистанційно контролювати рух та цільове використання коштів, що в цілому підвищує ступінь контрольованості та прозорості бізнесу клієнтів».
  Крім поліпшення процесу управління ліквідністю підприємства в цілому, клієнт може знизити ризик зловживань і неефективного використання коштів компанії на різних рівнях управління, оптимізувати витрати на утримання штату аналітиків, які забезпечують аналіз фінансової діяльності дочірніх підприємств, а також підготовку службової звітності в рамках бюджетів, отримати оперативну та повну інформацію про фінансовий стан всієї групи для прийняття правильних і своєчасних рішень по управлінню бізнес-процесами.
  «Як діючі клієнти ми знайомі з новинками, які пропонує банк, - говорить директор ТОВ «Агроресурс» Станіслав Мартинов, - тому в числі перших дізналися про «Cash management від Надра Банку» та спробували використати його в роботі. На сьогодні ТОВ «Агроресурс» має власну мережу регіональних представництв. Щоб швидко отримати повну інформацію про фінансовий стан всієї групи та зробити аналіз фінансової діяльності регіональних представництв, необхідні певні витрати часу і штат співробітників. Саме «Cash management від Надра Банку» допоміг нам вирішити ці завдання».

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Кеш менеджмент


  А нельзя было создать тему по Надрабанку и не плодить темы пачками? Уж слишком агрессивно вы на форуме ведете себя. Тем более для банка с сомнительной репутацией
 3. #3
  Offline
  Новачок

  Re: Кеш менеджмент


  [QUOTE=froguz;218506]А нельзя было создать тему по Надрабанку и не плодить темы пачками? Уж слишком агрессивно вы на форуме ведете себя. Тем более для банка с сомнительной репутацией[/QUO

  Репутация Банка, если Вы интересуетесь банковским сектором, налаживается, и именно для этого и создаются такие темы, что бы люди читали и знали!!!!!!
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Кеш менеджмент


  Вы не ответили на первую часть моего вопроса. Почему бы в одной теме не плодить все ваши плюшки?
  Есть, например тема, человек фонари брендовые продает. Так он создал тему и все новости туда пишет.
 5. #5
  Offline
  Новачок

  Re: Кеш менеджмент


  ну я же "новачок" на форуме этом, вот как стану "завсідником" так и тему сразу создам)))))))
+ Ответить в теме