Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей31Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 95.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Надра Банк


  НАДРА БАНК увеличил капитал на 22,550 млн долларов США путем привлечения субординированного долга от инвесторов: The Ukraine Opportunity Trust Plc, East Capital Explorer Financial Institutions Fund Cyprus Limited, KEEFE, BRUYETTE & WOODS LIMITED и Silkroutefinancial Ltd. Решение о включении средств субординированного долга в капитал НАДРА БАНКА одобрено Комиссией Национального банка Украины по вопросам надзора и регулирования деятельности банков.

 2. #2
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Нада Банк увеличивает капитал


  Нада Банк
 3. #3
  Offline
  Новачок

  Новые продукты Надра


  НАДРА БАНК предлагает новый карточный продукт для клиентов-физлиц – «НадраГаз». Этой картой клиенты могут, оформив Автоматический платеж, своевременно осуществлять оплату за газ, не посещая при этом банк.
  Клиентам, которые не имеют достаточной суммы собственных денежных средств для оплаты счета за газ, НАДРА БАНК предоставляет кредит на сумму до 500 грн.
  Оформление и пополнение карты возможно как собственно клиентом, так и без его участия, например родственниками, в ближайшем отделении НАДРА БАНКА.
 4. #4
  Offline
  ***

  Re: Нада Банк увеличивает капитал


  Поправьте название темы =)
 5. #5
  Offline
  Новачок

  Re: Нада Банк увеличивает капитал


  ))))краще їх не мати)))))
 6. #6
  Offline
  Новачок

  Кеш менеджмент


  Упродовж останніх років український бізнес перебуває у пошуку нових ефективних інструментів, які б дозволили підвищити прибутковість. Враховуючи це, банки пропонують ринку нові продукти, які спрямовані на оптимізацію витрат та ефективне управління коштами компаній. Так, спеціально для великих корпоративних клієнтів з розгалуженою мережею Надра Банк пропонує нову послугу - «Cash management від Надра Банку». Дана пропозиція дозволяє клієнту ефективно управляти своїми фінансовими потоками за рахунок набора послуг, як «Центр фінансового контролю», «Корпоративне бюджетування» і нової для банківського ринку країни послуги - «Бюджетування надходжень».
  За словами директора Генерального департаменту корпоративного бізнесу Надра Банку Тетяни Кононової, цей продукт користується активним попитом у клієнтів. «За рахунок того, що «Cash management від Надра Банку» дозволяє клієнту зекономити часові і людські ресурси, зосередившись на головному — бізнес-задачах, пропозиція виявилась актуальною і затребуваною ринком. Про це свідчать показники фінансової діяльності банку. Так, сума зовнішніх надходжень у Надра Банк від клієнтів корпоративного бізнесу з початку року склала 18,6 млрд грн.- говорить Т. Кононова. - Дана пропозиція також приваблює клієнтів можливістю здійснювати централізоване управління рахунками компаній, дистанційно контролювати рух та цільове використання коштів, що в цілому підвищує ступінь контрольованості та прозорості бізнесу клієнтів».
  Крім поліпшення процесу управління ліквідністю підприємства в цілому, клієнт може знизити ризик зловживань і неефективного використання коштів компанії на різних рівнях управління, оптимізувати витрати на утримання штату аналітиків, які забезпечують аналіз фінансової діяльності дочірніх підприємств, а також підготовку службової звітності в рамках бюджетів, отримати оперативну та повну інформацію про фінансовий стан всієї групи для прийняття правильних і своєчасних рішень по управлінню бізнес-процесами.
  «Як діючі клієнти ми знайомі з новинками, які пропонує банк, - говорить директор ТОВ «Агроресурс» Станіслав Мартинов, - тому в числі перших дізналися про «Cash management від Надра Банку» та спробували використати його в роботі. На сьогодні ТОВ «Агроресурс» має власну мережу регіональних представництв. Щоб швидко отримати повну інформацію про фінансовий стан всієї групи та зробити аналіз фінансової діяльності регіональних представництв, необхідні певні витрати часу і штат співробітників. Саме «Cash management від Надра Банку» допоміг нам вирішити ці завдання».
 7. #7
  Offline
  Пророк

  Re: Новые продукты Надра


  дадада. Обязательно понесем свои денежки в Надра.
 8. #8
  Offline
  Пророк

  Re: Кеш менеджмент


  А нельзя было создать тему по Надрабанку и не плодить темы пачками? Уж слишком агрессивно вы на форуме ведете себя. Тем более для банка с сомнительной репутацией
 9. #9
  Offline
  Новачок

  Re: Кеш менеджмент


  [QUOTE=froguz;218506]А нельзя было создать тему по Надрабанку и не плодить темы пачками? Уж слишком агрессивно вы на форуме ведете себя. Тем более для банка с сомнительной репутацией[/QUO

  Репутация Банка, если Вы интересуетесь банковским сектором, налаживается, и именно для этого и создаются такие темы, что бы люди читали и знали!!!!!!
 10. #10
  Offline
  Пророк

  Re: Кеш менеджмент


  Вы не ответили на первую часть моего вопроса. Почему бы в одной теме не плодить все ваши плюшки?
  Есть, например тема, человек фонари брендовые продает. Так он создал тему и все новости туда пишет.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. Валюты и банк. металлы
  kapra в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 14.01.2011, 15:13
 2. Банк часу?
  23q в разделе Заклади, місця відпочинку Полтави
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 09.01.2011, 22:30
 3. Кредиторы простили Надра Банку 50 млн. долларов
  Егор Борисович в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.08.2010, 07:52