Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 23
Показано с 21 по 30 из 221.
    Зануда

re: Податковий кодекс

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Цей пункт не скасован.
    хм...може я не розумію або не там читаю? Ось перший варіант:
    294.1. Ставки податку встановлюються щороку сільськими, селищними та міськими радами (далі у цій статті – органи місцевого самоврядування) залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць у межах:
    а) на території населених пунктів з чисельністю населення понад 150 тис. осіб – від 200 до 600 гривень;
    б) на території інших населених пунктів – від 20 до 200 гривень.
    294.2. Для фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері інформатизації, ставка податку встановлюється у розмірі 1000 гривень з розрахунку на календарний місяць.
    а ось другий:
    294.1. Ставки податку встановлюються щороку сільськими, селищними та міськими радами (далі у цій статті - органи місцевого самоврядування) залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць у межах:
    а) на території населених пунктів з чисельністю населення понад 500 тис. осіб – від 20 до 600 гривень;
    б) на території населених пунктів з чисельністю населення від 150 до 500 тис. осіб – від 20 до 400 гривень;
    в) на території інших населених пунктів – від 20 до 200 гривень.
    294.2. Для фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері інформатизації, ставка податку встановлюється згідно пункту 294.1.
    ))) І я знову підкреслюю, я не захищаю ні податковий кодекс в цілому, ні його прекрасних авторів. Просто хочу розібратися (див. вище).

Sky
    Небо в твоїх очах ©

fabulist, оті всі зауваження - до автора сайті у ІВ "Полтавщина", звідки скопіпащено значну частину мого першого допису. Я прекрасно розумію, що людина орієнтувалася на першу редакцію кодексу. Але зауважу - складений він так, як і закон про мови - має таку велику кількість "дірок", якими дуже легко будуть маніпулювати ті, кому це треба.
    2.0

Фаб, наскільки моя знає, та і громада теж, за жіночками має по ідеї стояти Мартенс. Антиподаткові тусовки - привід попіаритися, але вибори зрештою минули, а організатор - треба, то хай вже буде.
    З іншого боку, мені до пуття незрозумілі оці надсилання "на дєрєвню дєдушкє" лапші, доїльного апарату, а сьогодні номерів для машин "КАТ1", "КАТ2"
    якось воно заказухою дешевою тхне.
    Смисмл будь-яких протестів - довести, що народу не пофіг, що народ консолідований, і що в разі ігнору його вимог, буде гірше (сьогодні грозилися блокуванням траси Київ-Харків)
    а питання "кому це вигідно" завжди лишається відкритим.
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Фаб, наскільки моя знає, та і громада теж, за жіночками має по ідеї стояти Мартенс.
    Так, є підстави так вважати. Так от я й про що й кажу. Збирають народ наче на добровільний протест однодумців, а у відповідальний момент як чорт з табакерки вискакує невідомо хто.
    Про яке єднання навколо ідеї може йти мова, коли організація проходить непрозоро? Навіть мало хто знає, проти чого саме протестує - тобто які статті та пункти податкового кодексу їх не влаштовують. Організувати обговорення між підприємцями, разом висунути свої пропозиції та поправки - це я підтримав би, звичайно.

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Я прекрасно розумію, що людина орієнтувалася на першу редакцію кодексу. Але зауважу - складений він так, як і закон про мови - має таку велику кількість "дірок", якими дуже легко будуть маніпулювати ті, кому це треба.
    Так а я просто актуалізував трохи застарілі тези.
    А щодо маніпуляцій ти маєш рацію. Зараз влада на мою думку така, що зможе маніпулювати з будь-яким текстом закону.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    ... Організувати обговорення між підприємцями, організовано висунути свої пропозиції та поправки - це я підтримав би, звичайно.
    Учитывая с какой скоростью режим пытается продавить этот кодекс, времени на обсуждение давать народу не предполагается.
    Banned

Учитывая с какой скоростью режим пытается продавить этот кодекс, времени на обсуждение давать народу не предполагается.
    А чего это кто то не понимает?
    Естественно ни кто ни какого времени давать не будет, у нас же незалежнисть...
    А вот скоро введут этот кодекс( аего введут) будите плакать горючими слезами...Так как все это отразится на каждом.
    Я гляну кто из вас джинсики купит по новой цене :)
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    хм...може я не розумію або не там читаю? Ось перший варіант:

294.1. Ставки податку встановлюються щороку сільськими, селищними та міськими радами (далі у цій статті – органи місцевого самоврядування) залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць у межах:
    а) на території населених пунктів з чисельністю населення понад 150 тис. осіб – від 200 до 600 гривень;
    б) на території інших населених пунктів – від 20 до 200 гривень.
    294.2. Для фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері інформатизації, ставка податку встановлюється у розмірі 1000 гривень з розрахунку на календарний місяць.

а ось другий:

а ось другий:
    294.1. Ставки податку встановлюються щороку сільськими, селищними та міськими радами (далі у цій статті - органи місцевого самоврядування) залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць у межах:
    а) на території населених пунктів з чисельністю населення понад 500 тис. осіб – від 20 до 600 гривень;
    б) на території населених пунктів з чисельністю населення від 150 до 500 тис. осіб – від 20 до 400 гривень;
    в) на території інших населених пунктів – від 20 до 200 гривень.
    294.2. Для фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері інформатизації, ставка податку встановлюється згідно пункту 294.1.

....
    Тем не менее в варианте 2, имеем: "294.2. Для фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері інформатизації, ставка податку встановлюється згідно пункту 294.1."
    Зачем теперь вообще пункт 294.2, коль скоро есть 294.1? Возможно это сделано для того чтобы в дальнейшем было удобнее увеличить ставку податка для діяльність у сфері інформатизації, с минимальными изменениями в документе?

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    ...
    Режима от народа?
    Зануда

Зачем теперь вообще пункт 294.2, коль скоро есть 294.1?
    Цей пункт був у першій редакції, і його не скасували, а внесли поправку. Досить дивну, я цілком згоден. Можливо, саме для того щоб вжарити пізніше.
    Banned

А это все кредиты от МВФ боком вылазят, надо же теперь как то отдавать...Теперь мы являемся заложниками этого самого фонда.
    НАЧАЛОСЬ!!!
    Зануда

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    А якби була "залежність", то дали б час? Не валіть все до однієї кучі, я Вас прошу.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 23