Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 23
Показано с 211 по 220 из 221.
 1. #211
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  С июня налогообложение в Украине кардинально поменяется - http://finzah.com.ua/104/news/4706.html

  Предпринимателям давно известно, что хуже неизвестности ничего нет: неизвестность порождает нестабильность, а нестабильность ведет к краху бизнеса.

  Ну, а пока правительство скрывает свои ошибки от народа, не предоставляя информацию об НДС и считая возможным играть с бизнесом в «кошки-мышки», украинские предприниматели вынуждены отдавать банкам за полцены выданную туалетную бумагу (ОВГЗ), недополучая средств для развития своего бизнеса.

  Так наши дорогие «новые реформаторы», не предлагая ничего нового, провели целый год в борьбе с теневыми зарплатами и минимизацией налогов. А оплачивает сей правительственный банкет, как всегда, украинский народ – многотысячные чиновничьи зарплаты своими налогами.
  Малому бизнесу осталось недолго - http://finzah.com.ua/104/news/4641.html

  Неопределенность хуже всего - В течение двух месяцев после вступления в силу Налогового кодекса власти должны были окончательно определиться по поводу того, что делать с упрощенной системой налогообложения. В том виде, в котором система была представлена в кодексе изначально, она получилась настолько искаженной, что фактически весь ее смысл сошел на «нет».

 2. #212
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Влада - СТОП, Народ - ВПЕРЕД!

  Прийди до Верховної Ради Украіни 19 травня 2011г. о 10.00 на «Весняний марш протесту»

  Шановні Українці!

  Ми щоденно відчуваємо на себе наслідки бездарного правління влади. Стримкий, необгрунтований ріст цін на продукти харчування, коммунальні тарифи, паливо, на фоні жебрацьких зарплат та пенсій, закриття та банкрутства підприємств, росту безробіття, приведе до розвалу нашої Держави, до знищення населення України. Дії влади – це експерименти над народом України!

  Станемо на захист своїх прав !

  Скажи Владі:

  * «СТОП ЦІНИ»
  * «СТОП ТАРИФИ»
  * «СТОП БЕЗРОБІТТЯ»
  * «СТОП» збільшенню пенсійного віку
  * «СТОП» торгівлі землею! Не дамо розпродати Україну
  * «СТОП» Їх антинародним реформам!
  * «СТОП» Уряду Азарова!
  * «СТОП» розвалу України!

  * ВПЕРЕД - прийняти пакет «Народних реформ» - в інтересах громадян, а не чиновників
  * ВПЕРЕД - припинити соціальні експерименти над народом і економікою, збільшити зарплати та пенсії
  * ВПЕРЕД - розпочати реальну боротьбу з корупцією у всіх ешелонах влади
  * ВПЕРЕД - захистити постраждалих від валютних кредитів - розподілити збитки людей між владою, банками та позичальниками
  * ВПЕРЕД – забезпечити зміни зі спрощеної системи податкування малого бізнесу – без касових апаратів, складного обліку та звітності. Єдиний соціальний внесок повинен бути посільним для підприємців, а пенсіонери та інваліди не повинні його платить взагалі
  * ВПЕРЕД – передати кошти від приватизації «Укртелекому» на зростання пенсій

  * «Ні – погіршенню життя!»
  * «Да – Народним реформам!»
  * «Уряд – у відставку!»

  Згоден з владою – сиди дома! Не згоден – приєднайся до акції ВПЕРЕД
  Прийди до Верховної Ради Украіни 19 травня 2011г. о 10.00 на «Весняний марш протесту»

  P.S. «Участь в акції безкоштовна!»

  * Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського 22Б/29
  * Телефон штабу акції: /044/ 599-20-79
  * /093/ 767-44-00
  * /044/ 353-21-59
  * Сайт: www.goVPERED.org
 3. #213
  Offline
  Новачок

  re: Податковий кодекс


  Хотелось бы побольше узнать об организаторах....
 4. #214
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  19 травня народ вирішить - чи не пора взяти «азаровські» лопати і закопати цю владу?

  Уряд злякався народних хвилювань і готує провокації, щоб перешкодити підприємцям і всім небайдужим людям країни вийти 19 травня на Весняний марш протесту проти антинародної політики влади. Про це заявив голова незалежної профспілки «Підприємці Луганщини», координатор Всеукраїнської громадської акції «Вперед» в Луганській області Ігор Запрудський.

  На думку профспілкового лідера, уряд стурбований тим, що проти його руйнівної економічної та антисоціальної політики об'єдналася вся країна. Ігор Запрудський розповів, що 12-13 травня пройшли багатотисячні народні віче у багатьох містах України, сьогодні, 14 травня, проходить акція в Києві, а 19 травня всіх небайдужих громадян об'єднає Весняний марш протесту і Народна колегія Всеукраїнської громадської акції «Вперед» біля стін Верховної Ради.

  Ігор Запрудський звернув увагу на обхідний маневр, який робить влада на місцях, щоб зірвати масовий народний протест. «Чиновники запрошують в облдержадміністрації для бесіди представників малого та середнього бізнесу. На цих «міжсобойчиках» ведеться імітація діалогу влади з підприємцями. Мета таких зустрічей проста - заспокоїти людей, відзвітувати перед громадськістю, продемонструвати, що Кабмін нібито щільно працює з підприємцями та враховує їхні вимоги», - заявив Ігор Запрудський. Голова профспілки «Підприємці Луганщини» закликав не вірити фальшивому діалогу, на який пішов уряд, коли запахло смаженим: «Влада вже зафіксувала повну зневагу до думки людей - жодна наша пропозиція, з тих, що ми передавали до Верховної Ради, врахована не була. Жоден із законопроектів, що входять до пакету «Народна реформа», який ми розробили разом з народним депутатом Королевською, в парламенті навіть не був розглянутий. Ніякий діалог з нами ні на київському, ні тим більше на місцевому рівні ніколи не відбувався. А зараз, виходить, що нас запрошують, чиновники роблять вигляд що слухають, але вони не чують і не збираються нас слухати», - обурюється Ігор Запрудський.

  Він вважає, що іншого шляху, окрім як виходити на вулицю і вимагати зупинити свавілля влади, у людей не залишилося. «Звичайно, ми випробуємо всі можливі еволюційні методи, - запевняє Ігор Запрудський, - але ми готові і на крайні заходи, гарантовані нам п'ятою статтею Конституції, де написано, що єдиним джерелом влади в Україні є народ».

  Ігор Запрудський закликав усіх вийти 19 травня до Верховної Ради. «На Весняному марші протесту ми висловимо влади наші вимоги і пред'явимо загальноукраїнський ультиматум - негайно прийняти «Народні реформи». Після чого Народна колегія Всеукраїнської громадської акції «Вперед» ухвалить рішення - даємо ми право цій владі працювати далі, або візьмемо «азаровські» лопати в руки, викопаємо яму і всю цю владу закопаємо », - заявив голова незалежної профспілки «Підприємці Луганщини».

  http://www.govpered.org.ua/index.php...1-vpered190511
 5. #215
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Верховну раду примусили вивернути кишені!

  Дворічні зусилля небайдужих (тут – до витрачання коштів платників податків та до діяльности ВРУ) майданівців змусили Верховну Раду України спочатку вперше в історії оприлюднити свої кошториси за 2009 та 2010 роки.

  Так от ти який, кошторисе Верховної Ради…(cкан документа) - http://maidanua.org/static/news/2010/1273598994.html

  Верховну раду примусили вивернути кишені! - http://stop-x-files-ua.org/?p=5261
 6. #216
  Offline
  а шо тут песать?

  re: Податковий кодекс


  и кому от цього краще спиться?
 7. #217
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
  и кому от цього краще спиться?
  ПОДАТКИ В ДІЇ, вже сьогодні.....................
 8. #218
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Украина в рейтинге конкурентоспособности стран мира: дальше падать некуда

  В мае бизнес-школа МИМ-Киев представила результаты ежегодного рейтинга конкурентоспособности стран мира IMD World Competitiveness Yearbook. Украина заняла в рейтинге 57 место из 59 возможных. Номинально мы остались на прежнем месте, но фактически улучшили свою позицию на один пункт, ведь в 2010 году в рейтинге принимали участие 58 стран.

  http://biz.liga.net/interview/EI110039.html
 9. #219
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Федерация профсоюзов Украины (ФПУ) просит президента Украины Виктора Януковича ветировать закон о пенсионной реформе и вернуть этот документ на доработку в парламент.

  "Всеукраинские профсоюзы и региональные объединения профсоюзов обратились к президенту Украины с просьбой применить право вето к закону Украины «О мероприятиях по законодательному обеспечению реформирования пенсионной системы» в принятой редакции, вернуть его в Верховную Раду Украины на доработку и принять все возможные меры для защиты конституционных прав граждан на достаточный уровень пенсий и обеспечения справедливости в сфере пенсионного обеспечения", - цитирует в среду медиа-центр ФПУ письмо федерации, отправленное главе государства.

  В письме отмечается, что принятый закон не соответствует основным направлениям пенсионной реформы в Украине, согласованным социальными партнерами в концепции дальнейшего проведения пенсионной реформы.

  "Этот документ вызывал острую реакцию в трудовых коллективах, в профсоюзных организациях и в целом в обществе, ведь значительная часть положений закона ухудшают условия пенсионного обеспечения граждан и противоречат Конституции Украины", - подчеркивается в обращении ФПУ.

  Как сообщалось, Верховная Рада Украины в ночь на 8 июля приняла закон о пенсионной реформе, предполагающий, в частности, поэтапное увеличение пенсионного возраста для женщин с 55 до 60 лет и увеличение страхового стажа на 10 лет для мужчин и женщин. ФПУ возглавляет народный депутат Украины от Партии регионов Василий Хара.
 10. #220
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Налоговый кодекс: когда ждать новый бунт - http://minfin.com.ua/2011/11/21/496938/?u

  Вице-президент Союза аудиторов Украины Михаил Крапивко считает, что Закон «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые другие законодательные акты Украины относительно упрощенной системы налогообложения, учета и отчетности», который Президент Виктор Янукович подписал 18 ноября 2011 года, негативно отразится на развитии малого и среднего бизнеса.
+ Ответить в теме
Страница 22 из 23

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.11.2010, 15:26