Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 23
Показано с 11 по 20 из 221.
    Зануда

re: Податковий кодекс

Щось дивне відбувається і не зрозуміле.
    Я не у захваті від податкового кодексу. Я навіть категорично проти деяких нововведень. АЛЕ.
    Хто знайомий зі мною, мабуть не раз чув - я завжди казав що сплачую замалий податок. Так, 200 грн. на місяць - це дуже мало.
    Тому я не проти виваженого підвищення ставок єдиного податку на деякі види діяльності.
    Не дуже тішать ті зміни, що призводять до ускладнення обліку. Касові апарати, сплата замість одного консолідованого декількох платежів, відповідно розрахунки, папери, ЧАС. Дуже яскраво спливають спогади 90-х..."чи не сьогодні останній день сплати внеску до інноваційного фонду у розмірі 1,5% від прибутку? А як його вірно розрахувати? Календар бухгалтера.....ууууууууу"....Вже сумую за дійсно спрощеною системою.
    Якби ще хоч якась впевненість, що (до)наповнений таким чином національний бюджет не розтягнуть „відкатами” та іншими дотепними способами.
    Але про те, що відбувається зараз - от що цікаво. От про страйк. Я розумію, коли власник певного підприємства не створює найманим робітникам належні умови, зменшує зарплату, подовжує робочий день, лишає без вихідних....тоді робітники вдаються до страйку. Власник несе прямі й непрямі збитки, це ясно. Він врешті має домовлятися з робітниками і, будемо вважати, наступає якщо не ідилія, то певна рівновага.
    Я питаю - чого я досягну, коли закрию виробництво або припиню розробки ПО? Яким чином це вплине на авторів та адептів податкового кодексу? Ніяк. Єдині, кому я завдам шкоди, буду я сам, мої наймані працівники, моя родина. Будь-який протест має бути розумним, як на мене. Де ж тут важелі впливу? Не працюєте – і не треба!
    А хто всі ці люди, що кожен день бігають зараз по виробництвах та магазинах і не відрекомендувавшись, не сказавши ні слова кидають якісь листівки? Листівки не підписані, хто ініціатор певних акцій - невідомо...Хто хоче через мене висловити свої власні ідеї та гасла?
    Я у змозі сам визначитися у який спосіб, з ким і проти чого мені протестувати.

part of me

fabulist, акція хоч і б'є по самим підприємцям, але логіка в ній є. Головне створити хвилю незадоволення серед населення. Як це зробити? Бігати з плакатами? Стояти на вихідних під облдержадміністрацією? Ніщо так не допоможе, як проста неможливість придбати хліб, одяг та інше. Люди звикли до зручностей, і тепер коли вони хоча б на день-два побачать, що може відбутися в цій країні при подальшому придушені малого та середнього бізнесу, можливо це заставить їх якщо не ворушити задами, то хоч наступного разу задуматися де ставити хрестик.
    bas
    Новачок

Налоги... даже не смешно как-то. Здесь уж не так важно каков механизм и объем взыскания - это реально почва для компромисса, более интересен механизм и объемы использования. А вот тут, оказавшись в полном недоумении, куда деваются честно вылаженные мною средства в госказну, и за кой х.е.р выплачивая на основной работе все подоходные и на второстепенной причитающиеся единые, светит мне минималка на пенсии, разбитые в хлам троллейбусы, и медицинский да преподавательский персонал с голодными и совсем не бескорыстными глазами.. И это уже интереснее.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Завтра о 09:00 Україною прокотиться чергова хвиля протесту проти нового податкового законодавства.
    Зануда

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    fabulist, акція хоч і б'є по самим підприємцям, але логіка в ній є. Головне створити хвилю незадоволення серед населення. Як це зробити? Бігати з плакатами? Стояти на вихідних під облдержадміністрацією? Ніщо так не допоможе, як проста не можливість придбати хліб, одяг та інше.
    Розумієш, я не бовдур, щоб мені просто тицьнути ксерокопію плаката "я не працюю....бла бла бла" і, нічого не сказавши, побігти далі. Я якось звик, щоб зі мною вели діалог, а не предписували що і коли робити. І це майже кожень день. Невловимі і мовчазні жіночки похилого віку роблять чиюсь справу.
    Той, хто це почав, якось підійшов "не з того боку".
    І тепер - хвилю незадоволення серед населення викликати можна. Але це дууууууже опосередкований спосіб впливу на владу. ІМХО.
    Ответ Сообщение от bas Посмотреть сообщение
    Налоги... даже не смешно как-то. Здесь уж не так важно каков механизм и объем взыскания - это реально почва для компромисса, более интересен механизм и объемы использования.
    Та я, власне, нічого кумедного і не казав. З Вами щодо цього цілком згоден.
    part of me

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Розумієш, я не бовдур, щоб мені просто тицьнути ксерокопію плаката "я не працюю....бла бла бла" і, нічого не сказавши, побігти далі. Я якось звик, щоб зі мною вели діалог, а не предписували що і коли робити. І це майже кожень день. Невловимі і мовчазні жіночки похилого віку роблять чиюсь справу.
    Той, хто це почав, якось підійшов "не з того боку".
    До чого тут плакати і мовчазні жінки похилого віку? Якщо проблема тебе не торкається або не тебе не турбує, то яка різниця.
    Зануда

До чого тут плакати і мовчазні жінки похилого віку?
    нєєє, до мене приходять ці жіночки і дають те, що я маю від свого імені повісити на дверях. От які плакати. Ще кажуть - давайте мені гроші на поїздку до Київа (далі цитата) на проїзд, на харчування і на туалет. При цьому хто вони і кого представляють не кажуть взагалі. Відповідей на прості питання уникають.
    А проблема мене дуже турбує.
    part of me

нєєє, до мене приходять ці жіночки і дають те, що я маю від свого імені повісити на дверях. От які плакати. Ще кажуть - давайте мені гроші на поїздку до Київа (далі цитата) на проїзд, на харчування і на туалет. При цьому хто вони і кого представляють не кажуть взагалі.
    А проблема мене дуже турбує, я кажу.
    Якщо турбує, то чому ти розповідаєш про цих жіночок? Просто роби як сам знаєш, без підсказок. Можна зробити свої плакати, але якщо закриватися, то в той же час, що і інші, бо в іншому випадко від того буде набагато менше користі.
    Зануда

Якщо турбує, то чому ти розповідаєш про цих жіночок?
    Так тому що хочу знати хто вони. Чому ж не відповідають на питання? Кого представляють? Може в мене є пропозиції або заперечення до організаторів? Чи я маю бути лише виконавцем? Якщо ми об"єднуємося навколо якоїсь ідеї, хотілося б чітко її почути. Для того, щоб знати, що ми однодумці, непогано було б почути думки.
    Ну не люблю я, коли приходять і приказним тоном кажуть: "Завтра не працюєте, це повісьте на дверях". А питання "Хто Ви є?" я задаю вже у спину. Я маю на роботі роздруковані проекти кодексу. Хотів би спитати, проти чого саме направлена данна акція.

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    5. У платників єдиного податку кількість найманих працівників не може перевищувати 2 осіб
    Стаття 291. Платники податку
    291.1.Платниками податку ... є фізичні особи
    ....кількість осіб, що перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 4 особи (8 осіб для діяльності у сфері ресторанного господарства)
    3. «Спрощенці» мусять мати касові апарати і, здійснюючи продажі товарів чи послуг, видавати касові чеки
    Стаття 291. Платники податку
    291.1. Платниками податку ... є фізичні особи
    ...обсяг доходу не перевищує 600 000 гривень за умови застосування ... реєстраторів розрахункових операцій або 300 000 гривень без застосування таких реєстраторів розрахункових операцій.
    10. Ставка єдиного податку зростає до 600 грн. на місяць, а для окремих видів діяльності, які влада вважає надто прибутковими — до 1500 грн.
    Стаття 294. Ставки податку
    294.1. Ставки податку встановлюються...залежно від виду господарської діяльності...у межах:
    а) на території населених пунктів з чисельністю населення понад 500 тис. осіб – від 20 до 600 гривень;
    б) на території населених пунктів з чисельністю населення від 150 до 500 тис. осіб – від 20 до 400 гривень;
    в) на території інших населених пунктів – від 20 до 200 гривень.
    У першій редакції був пункт про 1000 грн. для діяльності у "сфері інформатизації" та 1500 грн. для діяльності "не за місцем державної реєстрації". До другого читання вони скасовані. Максимум - 600 грн. Для Полтави - 400 грн.

Просто роби як сам знаєш, без підсказок.
    Так і намагаюся ж. Я радше сприйняв би заклик до акцій громадської непокори щодо виконання певних вимог нового кодексу.
    Пророк

У першій редакції був пункт про 1000 грн. для діяльності у "сфері інформатизації" ...". До другого читання вони скасовані. ....
    Цей пункт не скасован.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 23