Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 23
Показано с 151 по 160 из 221.
 1. #151
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Інформація для приватних підприємців та юридичних осіб на спрощеній системі (єдинщики)!

  Інформація від Асамблеї про судове засідання щодо неправомірності дій ВР по прийняттю змін до Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування»

  За ініціативою членів Асамблеї

  18 січня 2011р о 10-00 у Вищому адміністративному суді України, м. Київ, вул. Московська,8 відбудеться друге засідання суду за позовом до Верховної Ради щодо неправомірності дій ВР по прийняттю змін... до Закону України "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування", за яким незаконно стягують страхові внески. Просимо долучитися до цієї справи шляхом подачі адмінпозову. (Звертатися до Томасєвича Олесандра Васильовича, тел. 097-5006312)

  18 січня 2011 року в 15-30 год в Окружному адміністративному суді міста Києва по вул. Хрещатик, 10, 3 поверх, зал Судового засідання № 3 відбудеться судове засідання за позовом Профспілки захисту підприємництва м. Хмельницького до Кабінету Міністрів України Про визнання незаконним дій та бездіяльності при розробці, погодженні та поданні до Верховної Ради України проекту Закону України "Про внесення змін до Законів України "Про державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування".

  Просимо всіх небайдужих долучитися до цієї справи третьою стороною.  Топ-15 ляпов Налогового Кодекса - http://www.kyivpost.ua/opinion/blogs...o-kodeksa.html

 2. #152
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України

  Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України відзначає, що органи влади, на жаль, не стали на шлях конструктивного діалогу з підприємцями. Натомість, у Києві і в регіонах продовжуються і посилюються немотивовані і масові перевірки, виклики на допити, конфіскації власності та інші репресивні дії щодо учасників "Податкового Майдану". На наші численні звернення з боку органів державної влади відсутня будь-яка реакція. Нинішні керманичі схоже нас чують тільки тоді, коли бачать в нас силу. Ввівши в оману частину підприємців обіцянками та імітацією вето на Податковий кодекс, можновладці вирішили, що нас можна тепер поодинці знищувати та залякувати. Останні події, що відбулися 18 січня в Луганську, які стосуються безпосередньо активістів та лідерів Луганщини, зокрема стосовно заступника голови профспілки таксистів Радченко Ірини, голови профспілки ринків Запрудського Ігоря, голови ГО "Правовий Простір" м. Сєверодонецька Білоцерківської Рими нас не можуть залишити байдужими. Аналогічні події відбуваються і в інших регіонах.

  Координаційна рада асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу вирішила
  1. Звернутися до підприємців України із закликом розпочати нову хвилю акцій громадської непокори.
  2. Створити комісію з регіональних представників, запросити журналістів та виїхати на місце події для фіксування фактів протиправних дій та репресій проти активістів майдану.
  3. Відновити безстрокову акцію протесту підприємців України з 1 лютого; рекомендувати організаціям – членам Асамблеї подати заявки у відповідні органи влади; провести масові акції в обласних центрах з вимогою припинити репресії; відмінити Податковий кодекс, що наносить шкоду економіці України, сприяє збільшенню корупції та вседозволеності чиновників.
  4. Провести переговори з іншими реальними учасниками Майдану-2 та створити єдиний легітимний орган координації масових акцій протесту в Україні.
  5. Підготувати та винести на розгляд Асамблеї проект плану протидії свавіллю органів влади по відношенню до громадян України.
 3. #153
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Вице-премьер-министр – министр социальной политики Сергей Тигипко считает целесообразным вносить изменения в Налоговый кодека в мае – по итогам первого квартала.

  Об этом он заявил в пятницу в эфире ток-шоу «Большая политика» на телеканале «Интер». «Я думаю, это было бы разумно - в мае. После отчетного периода (первый квартал - ред) надо месяц доработать предложения… В мае, когда мы почувствуем и уже увидим проблематику, мыможем получить очень неплохой вариант» - сказал Тигипко. Как сообщалось, 2 декабря парламент принял в новой редакции Налоговый кодекс с учетом предложений главы государства Виктора Януковича. 3 декабря Янукович подписал кодекс.

  Если до мая СПД дотянут....................
 4. #154
  Offline
  Здібна учениця

  re: Податковий кодекс


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  «Я думаю, это было бы разумно - в мае.
  разумно?! вистрєл в голову! і так сидимо, і смикаємося на кожен шурхіт, а тут, виявляється, катування триватиме ще ого-го!

  старе, але прикольне
 5. #155
  Def
  Offline
  .

  re: Податковий кодекс


  Оля побачіла цє http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post200497 та нарила це.http://www.poltavaforum.com/biznes-i...tml#post199874

  Оля. Не ображайся. Але, хочь альтернативу знайди...
 6. #156
  Offline
  Залишенець

  re: Податковий кодекс


  Та й виправляти помилки своїх попередників вони цією кодифікацією не збирались як бачимо. Тупо скопіювали все податкове законодавство, додали такі норми, щоб воно стало зовсім дибільним й на те вам - кодекс! Мигли б вже хоча б позбавити обов'язку оподаткування при отримання алементів на дитину від нерезедентів! Але ж ні... навіщо дитині їхсти, вдягатись та вчитись, якщо у дружини депутата-товстосума ще не має останньої шмотки-новинки від світового бренду! Покидьки що й казати...
 7. #157
  Offline
  Здібна учениця

  re: Податковий кодекс


  чого б я ображалася?))) а достойну альтернативу ютубу знайти буде важкувато))
 8. #158
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  С 1 февраля 2011 года по всем городам Украины будет объявлена бессрочная акция неповиновения предпринимателей. Об этом заявил председатель координационного совета Ассамблеи общественных организаций малого и среднего бизнеса в Украине Игорь Гурняк.

  http://delo.ua/ukraine/v-ukraine-bud...alogov-150995/
 9. #159
  JPM
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Dracon, в полтаве не будет ничего точно...как обычно ))
 10. #160
  Offline
  Пророк

  re: Податковий кодекс


  Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
  Dracon, в полтаве не будет ничего точно...как обычно ))
  Да, я согласен с этим "приговором" для Полтавы на сегодняшней день.

  Но когда большую часть населения "задавят" налогами, комуналкой, корупционными поборами, отменой всего "святого"........., то м. б. и Полтава проснеться?!
+ Ответить в теме
Страница 16 из 23

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.11.2010, 15:26