Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей937Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 169 из 174
Показано с 1,681 по 1,690 из 1736.
    Пророк

Re: Комунальні послуги. Тарифи. Субсидії

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Все правильно!
    Давайте лучше платить за пенсионерку часть ее воды и света, тепла, которые она по своему склерозу будет например забывать закрывать или у нее не будет денег поченить сливной бачек на унитазе и он постоянно будет лить воду!
    Дело в том что я против "все общее все коллективное" так мы к колхозам скоро вернемся, хули "ретурн совок" :)
    У каждой квартиры должен быть свой счетчик и каждый отвечает за свое разгельдяйтво СВОИМ кошельком, а не соседским.
    А если например водоканал кричит что у него есть какието потери в подвале дома, так пусть чинит вовремя эти трубы, я за трубы вне своей квартиры не отвечаю, или я чегото незнаю?
    Ну труби у будинки це спільна власність мешканців, так само як і дах, фасад, під'їзд, сходи, ліфт і тд, ні?

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Ну труби у будинки це спільна власність мешканців, так само як і дах, фасад, під'їзд, сходи, ліфт і тд, ні?
    наверное зависит от формы власности.
    В моем доме есть так сказать ЖЕК, куда я плачу деньги и знаю что с этих денег оплачивается свет в подездах и лифт, насчет остальных комуникаций незнаю, но если мне неизменяет память то стоимость труб и их обслуживания заложена в тарифах. следовательно ремонт вне квартиры не за мой счет. вернее в конечном итоге за мой :) но не явно.
    штатний скептик

Підождіть... За ліфт не скажу, но через фасади і дах ніяка комерційна організація не отримує прибуток, використовуючи їх. В мене є договір на постачання води до мого крану з водоканалом. Якшо в нього є договір на обслуговування мешканцями їх мережі, використовуючи яку водоканал виконує свою послугу (за які бере кошти), тобто ту частину, що знаходиться всередині будинку - нема питань. Но наскільки мені відомо, такого договору нема. Чого це я, як кінцевий споживач, уклавши договір на користування водою в своїй квартирі, повинна перейматися, як мені цю воду доставлять? Якщо труби - це власність мешканців, то позвольтє, а чого ж вони не мають копійку за транзит води по своїм трубам до споживачів водоканалу?
    В битность мою бухгалтером ЖК я добре пам'ятаю, що такий договір був у нас з обленерго. Вони платили копійку, за яку в нашому будинку працював електрик і слідкував за станом проводків і щитів.
    Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Підождіть... За ліфт не скажу, но через фасади і дах ніяка комерційна організація не отримує прибуток, використовуючи їх. В мене є договір на постачання води до мого крану з водоканалом. Якшо в нього є договір на обслуговування мешканцями їх мережі, використовуючи яку водоканал виконує свою послугу (за які бере кошти), тобто ту частину, що знаходиться всередині будинку - нема питань. Но наскільки мені відомо, такого договору нема. Чого це я, як кінцевий споживач, уклавши договір на користування водою в своїй квартирі, повинна перейматися, як мені цю воду доставлять? Якщо труби - це власність мешканців, то позвольтє, а чого ж вони не мають копійку за транзит води по своїм трубам до споживачів водоканалу?
    В битность мою бухгалтером ЖК я добре пам'ятаю, що такий договір був у нас з обленерго. Вони платили копійку, за яку в нашому будинку працював електрик і слідкував за станом проводків і щитів.
    Ну за такою логікою і кран у квартирі не ваш а водоканалу :)

А взагалі якщо і надалі буде так що кожен відповідає лише за свою окрему квартиру - порядку у галузі жкг не буде....
    штатний скептик

А взагалі якщо і надалі буде так що кожен відповідає лише за свою окрему квартиру - порядку у галузі жкг не буде....
    Мій)) Бо лічильник стоїть вище кранів.
    Водоканал - комерційна, а не благодійна організація. Порядок в налузі буде тоді, коли буде чітко відомо, хто за що відповідає. Бо, якщо споживачі водоканалу, оплачуючи стан труб, будуть ще й відповідати за стан труб, то чому б їм не оплачувати і ремонт водопроводу і за сто метрів від дому? За кілометр? Яка різниця? Вдумайтесь - водоканал змушує споживача платити за ремонт труб, по яким продає(!) воду (плюс підтримання цих труб в належному стані) цим споживачам. Єврєйский ход, нє?
    штатний скептик

Водоканал - комерційна, а не благодійна організація. Порядок в налузі буде тоді, коли буде чітко відомо, хто за що відповідає. Бо, якщо споживачі водоканалу, оплачуючи стан труб, будуть ще й відповідати за стан труб, то чому б їм не оплачувати і ремонт водопроводу і за сто метрів від дому? За кілометр? Яка різниця? Вдумайтесь - водоканал змушує споживача платити за ремонт труб, по яким продає(!) воду (плюс підтримання цих труб в належному стані) цим споживачам. Єврєйский ход, нє?

Даже достала договір)) Він укладений з власником квартири. Зокрема, в пункті 17.10 (споживач зобов'язаний) вказано - "своєчасно проводити підготовку квартири (будинку садибного типу) і його санітарно-технічних приладів і пристроїв до експлуатації в осінньо-зимовий період"
    19.8 (водоканал зобов'язаний) "усувати аварії та інші порушення надання послуг, а також виконувати заявки споживачів у строк, установлений законодавством і цим договором"
    Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Труби до головного вентиля у підвалі водоканала і далі вже мешканців будинка, як на мене то це логічно
    Пророк

Труби до головного вентиля у підвалі водоканала і далі вже мешканців будинка, як на мене то це логічно
    точнее не жильцов, а ЖЕКа.
    Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    точнее не жильцов, а ЖЕКа.
    жед це обслуговуюча організація, а не власник
+ Ответить в теме
Страница 169 из 174